Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Właśnie...a jak z piciem profilaktycznie jeśli już się czuje człowiek zdrowy?. Jakie ilości proponujesz przy masie 70 kg ?;)Tzn np. ile kropel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
ja się nie czuję zdrowo kompletnie ale ta woda przyprawia mnie o mdłości powinnam znów zacząć pić ale jak tylko pomyślę ehh;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważę ponad 100 kg i piję 3x dziennie po 10 kropli 3%, jestem po zawale, mam 55 lat, zakładam, że ta woda nie może mi zaszkodzić a wierzę, że pomoże; nie miałbym odwagi doradzać ludziom chorym; sam czytałem Nieumywakina i stosuję się do jego wskazówek :))) życzę zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemi...nie potrzebnie. Jeśli mdli cię jej smak to po prostu napij się po spożyciu więcej zwykłej wody żeby zabić smak...np mineralnej nie gazowanej. Jak dobrze pamiętam można. Jestem pewny że ci nie zaszkodzi. Piję wodę 3 dzień i czuje się lepiej, wczoraj nawalały mnie gnaty, czułem wszystkie narządy hehe^^ i jakbym obuchem w łeb dostał jak kładłem się spać. Ale lepiej zasypiam i rano budzę się z lekkością.Ogólnie fajnie działa i czuć jak wywala z człowieka wszytko. Mi wystarczyło jak pozbyłem się w 1 dzień grypy jelitowej po której ani śladu a reszta domowników choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbygru... tez myślę że ci nie zaszkodzi. Podsyłam ci ciekawy materiał do poczytania bo wyczytałem tam kilka schorzeń związanych z sercem właśnie na które działa H2O2. Link: http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_woda_utleniona_cz2.html A tu coś dłuższego ale bardzo ciekawe według mnie: http://plejadianie.pl/index.php?page=forum&op=viewThread&id=10802&title=woda-utleniona-na-strazy-zdrowia Propo zawału i krzepliwości krwi ciekawostka dla ciebie: W razie objawów zawału lub podejrzenia skrzepu czy ogólnie złego samopoczucia i słabego krążenia krwi: Naturalny piepsz paryczki cayenne np pół łyżeczki lub w ciężkim przypadku cała łyżeczka na szklankę letniej wody i pić. Jest to roślina która najbardziej na świecie rozrzedza krew i likwiduje zakrzep a więc może uratować życie zanim dojedzie karetka podczas zawału(często już jest po zażyciu nawet nie potrzebna), podobno przywracała ludzi tuż po zawale gdy już "schodzili" - Po 2 mocno kaszleć jeśli czuje się że może dojść do zawału Taka ciekawostka którą mogę się podzielić...sam za tą wiedzę musiałem płacić heh Na pewno w krytycznych sytuacjach człowiek próbuje wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
Lucid451 pijesz ją 3 dzień;] a ja piłam pół roku prawie na początku też było ok dawałam se rade ale 30% to zbyt silne stężenie po kilku miesiacach za bardzo tym przesiąkłam i wypicie wody mineralnej po nadtlenku nic nie daje sprawia ze jestem tylko pełniejsza obojętnie co potem wypije to stężenie i tak czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zaraz...nie rozumiem. Czy ty wkraplasz nie rozcieńczoną 30% wodę(perhydrol)?Podaj co wkraplasz..i ile tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
30% perhydol tak samo jak pisał Esjot i inni na szklanke wody od 1 kropli do 25 ale stanełam na 20 pozniej bo 25 to za duzo potem na 15 a teraz wcale;/ a czuje się okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
perhydrol czysty do analizy z wodą żywiec zdrój lub przefiltrowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale weź pod uwagę jaka to ilość, zwłaszcza że wspomniałaś o tym iż bierzesz bardziej profilaktycznie...chyba że na prawdę z twoim zdrowiem jest kiepsko to wtedy mogłbym jeszcze zrozumieć twoje dawki.Pan Esjot owszem chciał pomóc i podzelił się swoją terapią jednakże jest to raczej terapia pod ciężkie stany lub candidę właśnie. Jak ja leje przykładowo te 10 kropel 3 % wody na 50-70 ml wody destylowanej a ty 20 kropel 30% na 250 ml wody to zobacz jaka różnica w stężeniu, już sam przełyk i żołądek ma ciężej bo może palić i wywoływać nie miłe uczucie.Pomiędzy dawkowaniem wedle Pana Esjota a zaleceniami Nieumywakina jest trochę rożnica. Pan Esjot prawdopodobnie stosuje dawkowanie z książki "OneMinuteCure" bo sam ją czytałem i chyba tak samo tam każą dawkować(ale mogę się mylić). Dawkę którą brałaś zalecałbym do ciężkich schorzeń i przypadków, ale nie do profilaktyki gdzie chodzi o wyczyszczenie organizmu lub małą poprawę zdrowia. 1. Radzę rozcieńczyć 30 % perhydrolu z wodą destylowaną na 3% (900ml wody destylowanej i 100 ml perhydrolu) i dawać od 1 kropli do 10 kropli na 3 łyżki stołowe wody destylowanej(zwiększając dawkę o 1 kroplę codziennie) i tak 3x dziennie.Na pewno mniej odczujesz takie stężenia wody. 2.Nieuwyakin wposmniał jeszcze że po dojściu do 10 kropli należy robić przerwy od 1-3 dni więc pamiętaj o przewie. Sam osobiście na profilaktykę wystarczy mi do 5 kropli a jak już to 10 ale 2 x dziennie.A czy ty robiłaś przerwy? Przydałby się prawda żeby organizm odreagował nieco, ale nie przerywaj kuracji na stałe bo inaczej nie da ona efektów.Max 3 dni przerwy i dalej... Wywalisz wtedy paskudztwa wolniej ale i bardziej znośniej jeśli nie będziesz przesadzać z ilością wkraplanej wody. U mnie widać to po języku co się tam zbiera :) Zmniejsz dawkę ale nie rezygnuj, niestety potrzeba dużo zaparcia jeśli chce się być zdrowym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jeszcze jedno. Będziesz się czułą okropnie jakiś czas dopóki nie wywali ci wszystkiego. Jak już pijesz takie ilości to nie zapominaj o zażywaniu wit C i jakichś antyoksydantów które można znaleźć w sokach naturalnych typu borówka czy coś tego typu( nie chciało mi się szukać;p). Mi ciągle burczy w brzuchu jakieś zawirowania i rewolucje się dzieją ale nie przejmuje się bo jest coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem bierzesz za duże ilości. Weź sobie nawet kalkulator i oblicz jaka jest różnica w stężeniu 1.maksymalna 10 kropel (3%) na maks 70 ml =? 2 maksymalna 25 kropel (30%) na 250 ml =? Myślę że już na gołe oko widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucid - dziękuję; Noemii - zgadzam się z Lucid, że przesadzasz z tą ilością H2O2, żebyś nie zrobiła sobie krzywdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
Nie piłam bez powodu tego stężenia mam bardzo duże kłopoty ze zdrowiem plus candidę której ciężko wyjść od paru lat dlatego wybrałam takie stężenie i takie dawki. Obecnie mam przerwę od 3,5 tygodnia i nie wiem co dalej po prostu nie wiem czy takie małe dawki mi pomogą jedno jest pewne wybrałabym 30% perhydrol cz.d.a niż wodę apteki z metalami ciężkimi itd , które też posiadam a rozcieńczać na 3 % nie mam głowy kompletnie wolalabym pić mniejsze dawki ale 30% i nie wiem co do końca zrobić candida i inna choroba i dodatki to poważne sprawy nie wiem czy takie małe dawki dadzą rade temu nie wieadomo co robić. Woda mi tak zbrzydłą ,że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Lucid451 Jedyne czego nie wiem jeszcze to to jak wygląda branie wody utlenionej z innymi lekami... np witaminami i jakimiś suplementami diety.Jeśli ktoś się orientuje to prosiłbym o pomoc...bo nie wiem czy odłożyć leki homeopatyczne i witaminy. Wydaje mi się że wit C nawet wskazane jest brać podczas kuracji wody utlenionej " Zupełnie bez sensu pomysł:P.Witamina niszczy nadtlenek wodoru i na odwrót:P.Jak chcesz to stosować to conajmniej 3 godziny pomiędzy łykaniem tego i tamtego:P. " Lucid451 Właśnie...a jak z piciem profilaktycznie jeśli już się czuje człowiek zdrowy?. Jakie ilości proponujesz przy masie 70 kg ? Tzn np. ile kropel?" Ja niestety nie mogę polecić bo nadtlenek wodoru nie jest zupełnie bezpieczny:O.W każdym razie już nieduże dawki wywołują nieprzyjemne objawy:O.Jedynie polecam tym myć ząbki i węglanem litowca bo jest o wiele lepsze od pasty do zębów:classic_cool:. " noemii76567 Nie piłam bez powodu tego stężenia mam bardzo duże kłopoty ze zdrowiem plus candidę której ciężko wyjść od paru lat dlatego wybrałam takie stężenie i takie dawki. Obecnie mam przerwę od 3,5 tygodnia i nie wiem co dalej po prostu nie wiem czy takie małe dawki mi pomogą jedno jest pewne wybrałabym 30% perhydrol cz.d.a niż wodę apteki z metalami ciężkimi itd , które też posiadam a rozcieńczać na 3 % nie mam głowy kompletnie wolalabym pić mniejsze dawki ale 30% i nie wiem co do końca zrobić candida i inna choroba i dodatki to poważne sprawy nie wiem czy takie małe dawki dadzą rade temu nie wieadomo co robić. Woda mi tak zbrzydłą ,że szok" Ja miałem drożdżycę i teraz nie mam objawów:classic_cool:.Niestety ale nie wiem czemu:O.Dodam że dietę miałem prawie normalna (poza mięsem i troszkę intensywniejszym odkwaszaniem):classic_cool:.Może jednak opdkwaszanie by pomogło:classic_cool:?Jest mniej kłopotliwe i bezpieczniejsze niżnadtlenek wodoru i chyba też tańsze:classic_cool:.Napisz dokładnie na co chorujesz to może jakieś metody znajdę:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
zakwaszenie przy candidzie to podstawa ja się odkwasam ciaglę pije alkala N stosuje diete mało miesa jem bardzo ph krwo mam niby dobre ale podobno takie badanie jest nie miarodajne a ph moczu na paskach ciagle niskie i już nie wiem jak mam się odkwaszac samych warzyw się nie da jesc ciagle a tylko warzywa i owoce alkaliuja praktycznie mam borelioze koinfekcje odkleszczowe candida pisałam wczesniej o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemi mogę życzyć ci tylko wytrwałości... bez niej nic nie przyniesie skutku jak w każdym leczniu. Pije wodę 5 dzień więc co ja tam wiem... poza tym nie mam ciężkiego stanu, tylko raczej profilatycznie spożywam ale nie mam żadnych objawów o jakich pisali wszyscy. Wręcz odwrotnie wstaje jak nowo narodzony, nic mnie nie boli, czuję taką lekkość i pozbyłem się przykrego porannego zapachu z ust. Hmm co do opinii Max to nie rozumiem czemu mówisz o szkodliwości tej wody...ludzie na całym świecie piją taką wodę i nikt nie umarł - jedynie pomogło. Jakto wit C likwiduje nadtlenek... z tego to czytałem to zażywa się ją dla przywrócenia równowagi, ewentualnie ona zajmuje się tymi wolnymi rodnikami jeśli się nie mylę. I tak biorę wit podczas posiłku, na pewno nie podczas brania wody :) więc 1h po braniu wody i 3h przed braniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka mała prawda którą pisał Nieumywakin: Jeśli już ktoś ma tych parę dobrych lat i zapaskudzony organizm to nie można spodziewać się cudów raz dwa.Można wtedy w pierwszej kolejności zabrać się za czyszczenie organizmu ale nie jest to proste jak się wydaje i zabiera nieco czasu i poświęcenia, ale czego nie zrobi się dla zdrowia? Wodę trzeba wtedy brać długi okres i znosić wszystkie złe samopoczucia...lub zmniejszać nieco dawkę ale nie rezygnować. Co innego jak ktoś ma 60 lat i czuje że stoi nad grobem... wtedy ciężej jest pomóc. Ja mam zaledwie 20 lat i zamierzam dbać o zdrowie żeby się potem nie obudzić za późno:) A co gdy człowiek jest umierający i nie wie co ma począć... wtedy nawet podróż do kliniki pana Nieumywakina w Moskwie wydawała by się rozwiązaniem gdy wcześniej było by to absurdalnym pomysłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 11:05 [zgłoś do usunięcia] noemii76567 zakwaszenie przy candidzie to podstawa ja się odkwasam ciaglę pije alkala N stosuje diete mało miesa jem bardzo ph krwo mam niby dobre ale podobno takie badanie jest nie miarodajne a ph moczu na paskach ciagle niskie i już nie wiem jak mam się odkwaszac samych warzyw się nie da jesc ciagle a tylko warzywa i owoce alkaliuja praktycznie mam borelioze koinfekcje odkleszczowe candida pisałam wczesniej o tym" Może za słabo się starasz:O.I dajesz sie robic w konia"nie kupuj"proszków alkalicznych" itp. pierdoł bo to drożyzna:P. Moge podać przykładową odżywkę odkwaszającą i z grubsza jej koszt oraz przygotowanie:classic_cool:.Potrzebne proszki: węglan potasowy-5 kilogramów w cenie100-250 zł tlenek magnezowy-0.5 kg około 50-70 zł ale być moze znajdziesz taniej węglan wapniowy-cz.d.a około 50 zł 0.5 kilograma ale kreda jest sporo tańsza:D.Ale musi być prawdziwa bo czasami ładują zamiast węglanu siarczan wapniowy:O. To są substancje bardzo czyste-brudniejsze mogą być taniej:classic_cool:. To wszystko dobrze wymieszać:classic_cool:.Ze względu na niezbyt dobry smak polecam stosować z napojem cytrynowym:classic_cool:.Ja tak robie:classic_cool:. Razem wyjdzie około 6 kg proszku w cenie z grubsza 300 zł:classic_cool:.A starczy conajmniej na 3 lata:classic_cool:.łykać należy codzienie minimum 5 gramów tej mieszanki:P.Ale jeżlei jesteś mocno zakwqszoszona to powinnaś na początku przynajmniej 10 gramów tgo brać:O.Niestety ale przy dużych dawkach mogłabyś mieć nawet objawy zatrucia(ale nie jest one groźne jak mocno nie przesadzisz-jednak może być uciążliwe)-dlatego przy dużych dawkach nie można stosować 1 substancji:O.Jeżleli przy 10 gramach węglanu potasowego dziennie stwierdzisz że masz za niskie cisnienie to znaczy że powinnaś dodać inny proszek odkwaszający:O. " [zgłoś do usunięcia] Lucid451 Noemi mogę życzyć ci tylko wytrwałości... bez niej nic nie przyniesie skutku jak w każdym leczniu. Pije wodę 5 dzień więc co ja tam wiem... poza tym nie mam ciężkiego stanu, tylko raczej profilatycznie spożywam ale nie mam żadnych objawów o jakich pisali wszyscy. Wręcz odwrotnie wstaje jak nowo narodzony, nic mnie nie boli, czuję taką lekkość i pozbyłem się przykrego porannego zapachu z ust. Hmm co do opinii Max to nie rozumiem czemu mówisz o szkodliwości tej wody...ludzie na całym świecie piją taką wodę i nikt nie umarł - jedynie pomogło. Jakto wit C likwiduje nadtlenek... z tego to czytałem to zażywa się ją dla przywrócenia równowagi, ewentualnie ona zajmuje się tymi wolnymi rodnikami jeśli się nie mylę. I tak biorę wit podczas posiłku, na pewno nie podczas brania wody więc 1h po braniu wody i 3h przed braniem " Akurat nadtlenek wodoru jest jednym z niebezpieczniejszych środków stosowanych w medycynie alternatywnej:O.A nadtlenek wodoru witaminę c likwiduje z oczywistego powodu:P.Bo 1 to utleniacz a 2 to reduktor więc lepiej tego nie łykać od razu:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
max naucz się dodawać własną odpowiedz a nie kopiować cała stronę cytując, a dopisując jedno swoje zdanie , które i tak w zasadzie nic nie wnosi. Mierzyliscie swoje ph porannego moczu paskami? zastanawiam się jak najalpiej się oczyścic nie chce stosowac lewatw robiłam to 3 razy juz w zyciu i wiecej nie chcę. Byłam uczulona na warzywa i owoce niektore powazne 10 lat a w tym momencie wszytsko przeszło podejrzewam wlasnie ze przez rygorystyczna zmiane żywienia i oczyszczanie bo alergia to nic innego jak toksyny i grzyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś myślałem nad mierzeniem tego pH paskami ale poprzestałem ze względu na to że czuje się dobrze... myślę że to dobry pomysł ale przeczytaj instrukcję na internecie jak to prawidłowo robić itp bo to nie takie super proste jak się wydaję(podałbym link do stronki którą znalazłem ale zgubiłem). W domowych warunkach możesz mierzyć ph śliny oraz moczu... jak dobrze pamiętam wedle skali dokładności pomiaru ze względu na typ badania rozkłada się to tak: Najdokładniej ph wskazuje badanie krwi Później mocz, a najmniej dokładnie ślina. Sam polecam badanie krwi bo dziś sam nawet robiłem...ale wiadomo że ciągle badać krew to bez sensu ale np. raz na miesiąc lub dwa razy jeśli boisz się o swoje ph organizmu to wskazane. Noemi... sama dieta nie tylko wpływa na obniżenie ph... zalecałbym do tego ruch. Podczas wysiłku(ale to pewnie wiesz) wydzielamy te wszystkie kwasy oraz organizm się oczyszcza...przez nasz metabolizm. Jeśli bo badaniu ph wyjdzie ci za wysokie... to myślę że jeśli się za siebie weźmiesz i zaczniesz w miarę rozsądną dietę kwasowo-zasadową + co najważniejsze picie dużej ilości wody dziennie ( minimum 2l dziennie przy wadze 70kg dodając np 100 ml co 5 kg powyżej 70kg oraz 0,5 l więcej w razie wysiłku) co świetnie odkwasza organizm... Ph to ważna sprawa a więc ostrożnie kontroluj żeby nie przesadzić ani w tą ani w drugą stronę. Optymalne ph krwi 7,4...moczu i śliny poszukaj w internecie bo nie pamiętam. Życzę zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli: 1. Rozsądna dieta 2. Picie wody 3. Ruch fizyczny Nie ma bata żeby się nieodkwasić tym :) Jeśli jednak...to szukaj przyczyn na tle metabolicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
Dzieki;] jezdze codziennie na rowerku treningowym plus swieze powietrze a co do zdrowej żywnosci i diety to kazdy juz uwaza ze przesadzam hehe naprawde mam duze pojecie na ten temat i staram się tak robic ale to nie takie proste. Jakie badanie krwi masz na mysli badanie na rownowage kwasowo zasadowa? z palca ? Robilam to badania ale zrobiłam je w trakcie pica alkali wiec chyba sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn ja robię zwykłą morfologię i tam jest jeśli się nie mylę i jak dobrze pamiętam. Morfologia to jedno z najważniejszych badań krwi... a ph jest niemal że najważniejsze. No ruch ci na pewno zdziała wiele dobrego... z dieta nie ma co przesadzać bo nasz organizm sam sobie reguluje wszytko... jak już masz ten podział 80% roślinne i 20% reszta to spokojnie... na jeden posiłek dziennie mięsny oraz jakieś słodkie nikomu nie zaszkodzi ;) jeśli oczywiście gustujesz w mięsie itp he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
w morfologii ph gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
w morfologii ph gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka -
dokładnie i z palca sie pobiera krew a naczyń włosowatych wtedy jest najdokładniej;] ale podobno badanie z krwi wychodzi często utajone i najbardziej wiarygodne jest z moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o pomoc kogoś kto dobrze orientuję się w temacie nadtlenku wodoru. Nie pamietam... ale czy nadtlenek wodoru pomaga przy zwalczeniu nałogów? Dokładnie chodzi o picie kawy...i palenie papierosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałem dzielić się moimi efektami stosowania wewnętrznego H2O2 minęły jakieś 2-3 tygodnie odkąd biorę ten specyfik i muszę podzielić się czymś niezwykłym bo takie właśnie rzeczy się dzieją: Na początku zacznę od tego że mam dopiero 20 lat... i nie jestem w żaden sposób chory.Ciekawość i wnikliwość sprawiły że zacząłem interesować się zdrowiem, dietą i ruchem... myślę że nic lepszego nie mogło mnie spotkać w życiu jeśli chodzi o wiedzę którą aktualnie nabyłem.Postaram się podzielić moimi informacjami. A więc tak: - Wodę biorę czysto profilaktycznie w dawkach zalecanych przez Nieumywakina. - Do picia stosuję czystą postać wody utlenionej w postaci rozcieńczonego Perhydrolu 30% na 3%. Wyjaśniałem jak zrobić taką wodę: do naczynia z miarką wlewamy 900 ml wody destylowanej oraz dolewamy 100 ml lub nawet 90-95 ml perhydrolu co dam na 1l 3% czystej wody utlenionej bez szkodliwych substancji. Wodę tą należy przechowywać najlepiej w ciemnym naczyniu(jasne też nie zaszkodzi) ważne aby nie padało światło a naczynie musi być zamknięte aby zapobiec rozkładowi H2O2.Najlepiej trzymać w lodówce, ale może tez być trzymane w temperaturze pokojowej z oznakowaniem NIEBEZPIECZNE lub NIE PIC aby żaden z domowników nie spożył. - Teraz pokażę jak wyglądało moje dawkowanie: Każdego dnia zwiększanie dawki o 1 kroplę przy każdym piciu np. 1 dzień - 1 kropla, 3 dzień 3 krople. Picie zawsze musi odbywać się 1h przed posiłkiem lub 3h po posiłku w celu uniknięcia komplikacji po zmieszaniu z pokarmem i kwasem żołądkowym. 1 tydzień: 5 dni picia, 2 dni przerwy (3x dziennie) 2 tydzień: 2 dni picia, 1 dzień przerwy, 2 dni picia, 2 dni przerwy (2x dziennie) 3 tydzień(obecny) : 1 dzień picia, 1 dzień przerwy, 1 dzień picia, 1 dzień przerwy, 1 dzień picia, 2 dni przerwy(weekend) Ostatni obecny trzeci tydzień jest aktualnym stanem który zamierzam zachować pijąc wodę co drugi dzień w celu nieprzedawkowania a zarazem zachowania ciągłości kuracji. Profilaktyczna dawka w 3 tygodniu to ograniczenie się do 3 kropli 2 x dziennie bez względu na dzień (każdego dnia taka sama dawka) - Do picia wody warto dołączyć branie wit C a nawet jest to bardzo ważne. - KORZYŚCI jakie zaobserwowałem z kuracji nadtlenkiem wodoru: zniknięcie przykrego zapachu z ust,zniknięcie niepokoju w żołądku, trzeźwość umysłu, poprawiony refleks i koncentracja, lekkość, znikły u mnie rzadkie bóle w okolicy wątroby, brak niestrawności, cierpiałem na lęki spowodowane prawdopodobnie nerwicą lękową - znikły praktycznie, miałem problemy z łupotaniem serca po dłuższym siedzeniu lub nagłej zmianie pozycji - praktycznie znikło, jestem spokojniejszy i mam lepszy humor oraz samopoczucie i wiele innych. - Stosuje dietę kwasowo zasadową połączoną z dietą grupy krwi(są bardzo podobne i nakrywają się na siebie) na tych dietach czuje się świetnie. - czyli 80% żywność zasadowa 20 % kwaśna - 5 posiłków dziennie z czego 1 może zawierać mięso - rodzaj pokarmu (zależy od grupy krwi... np. mogę z mięs tylko kurczaka, indyka w każdej postaci a tak głowinie warzywa,nasiona, pieczywo. Zabronione całkowicie mleko ) - 2 do 2,5 l wody dziennie (minimum 8 szklanek płynów w postaci: herbat , wody, sok naturalny ) Diety te w połączeniu dają świetne zachowanie ph w organizmie oraz brak problemów z trawieniem jakichkolwiek produktów gdyż dieta krwi określa specyficzne i dobrze przyjmowane przez nasz organizm produkty co sam zauważyłem na sobie) - Ruch: 2 dni w tygodniu basen, codzienna yoga i wszelkie ćwiczenia rozciągające 1 - 2 razy dziennie, polepszanie kondycji minimum 10-30 minutowym lekkim biegiem na świeżym powietrzu...kto jest w stanie polecam. To są moje recepty na zdrowie. Nie zamierzam brać żadnych leków w przyszłości. - Na koniec o zaobserwowanych efektach ubocznych w stosowaniu H2O2 do tej pory: ogólnie brak... jedyne co się utrzymuje to biały nalot na języku ale liczę że nie długo zniknie. Nie zaobserwowałem do tej pory żadnych nie pożądanych efektów w wyniku wywalania całej patogennej mikroflory tłumacząc sobie jedynie tym że jako 20 letni człowiek zawsze dbający o to co zjadam i mający ruch nie zdążyłem na całe szczęście jeszcze zapaskudzić organizmu :) INNE OSOBISTE ZASTOSOWANIA H2O2: - dodaje kilka kropel aptecznej wody utelnionej na paste do zębów co daje mi fajne białe zęby i zdrowe dziąsła oraz świeży oddech. - przemywanie twarzy wacikiem z nadtlenkiem wodoru - po wstaniu i opłukaniu twarzy, 1-3 razy dziennie... pomaga na problemy skórne np. trądzik, odświeża twarz i odmładza skórę. To tyle. Mam nadzieję że komuś się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×