Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość mama ani
gosc.dziekuje za odpowiedz i cierpliwosc! zastanowilo mnie to co powiedziales o tych pasozytach.ja od dlugiego juz czasu robie lewatywy z odparow.moczu i tego zwyklego i wydaje mi sie ze jelito jest wolne od robakow.tak mi sie wydaje.pije tez olejek z oregano, co bys zaproponowal mi na te robale? czytalam ze lambrie moga byc w jelicie cienkim,ale nie wiem jak sie oczyszcza jelito cienkie.prosze doradz mi co ja mam brac na te pasozyty bo juz doslownie wymiekam, ciagle lapie wszystkie przeziebienia,.ciagle jestem chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pasożyty to cebula, nalezy zjesc 4 na surowo i pasozyty w podskokach uciekną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama ani, pij dalej wode utleniona i wez sie za oczyszczenie zatok. Jak zatoki sa zagrzybionne to: sa migreny bole i zapalenia uszu zapalenia: spojowek gardla oskrzeli krtani i pluc Wiekszosc lekcewazy zatoki, ale ONE sa najtrudnniejsze do wyleczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja303 dziś Nadżerki robią się od czasu do czasu w jelicie grubym, nie w żołądku(przynajmniej nic o nich nie wiem).== Nadżerki żołądka, inaczej 'wrzody'..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perhy dron nie rozumiemy się:-) ja piszę, że od czasu do czasu mam kłopot z dziurawym jelitem, że są w nim nadżerki, no takie mikro, widziałam podczas kolono jak z nich sączy sie krew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
gosc. dziekuje za porade.juz plucze zatoki, woda utlen.na przemian z woda z sola i gardlo tym plucze.tak jak mi radziliscie.wlasnie czytam co powinnam stosowac na te pasozyty! pozdrawiam Cie serdecznie i dziekuje ze mi odpisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
perhy dron .dziekuje za odpowiedz. czytam co brac na te pasozyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama ani, dlaczego nie płuczesz zatok sodą spozywczą i solą. To soda ubija candide i streptokoki w gardle. Jezeli chodzi o pasozyty to tylko lambie dają temperaturę, i to w pierwszej fazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego impertynencko, z zamysłem i świadomie nie określacie się nickami odrębnymi???? macie z tym jakis problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja303 2016.02.19 Perhy dron nie rozumiemy sięusmiech.gif W takim razie albo czegoś nie doczytałęm, za co przepraszam, albo byłaś nieprecyzyjna.. ;) Pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, to na pewno sprawa mamy ani czym ona plucze gardlo i nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perhy dron, odpowiedz jest bardzo prosta, nie lubie "najazdow" na moje wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dron, i tak nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
gosc . dziekuje za odpowiedz. zatoki plucze sola. bede plukac tez i soda, ile dac sody i soli na pol kubka wody? co sadzisz o paraprotex, zastanawiam sie nad nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile razy można pytać o to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
papaja, może te kwasy które piłaś ci zaszkodziły i od nich dostałaś nadżerek jelit. Uważaj też na bardzo ostre przyprawy,dron ma rację możesz sobie jeszcze bardziej zaszkodzić.Przy tego typu dolegliwościach raczej unika się ostrych przypraw,podrażniają bardzo chorą śluzówkę jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
gość wczoraj perhy dron, odpowiedz jest bardzo prosta, nie lubie "najazdow" na moje wypowiedzi=== A które są twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny dron, nie wie które, oj co teraz będzię:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama ani, ja biore 1 lyzeczke soli kopalnej i 1 lyzeczke sody spozywczej na 1 litr cieplej wody. Mieszam to razem przed plukaniem. Nie zapominaj o piciu wody utlenionej zwiekszajac albo o 1 krople 30 % WU codziennie, albo o 10 kropli 3 % wody utlenionej aptecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
gosc. dziekuje za odpowiedz. co do wody ut.to tej aptecznej pije 3 lyzeczki dziennie, jak narazie jest tak jakbym jej nie pila! spodziewalam sie nie wiem czego,bo u mnie to ona ma co robic! a tu, jak narazie spokoj.tej wody 35% jeszcze nie dostalam. jeszcze raz dziekuje Ci za odpowiedz i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAMA ANI, to podobnie jak u mnie. Wczoraj skonczyłam na 10 kroplach i zrobiłam przerwę. Zmian absolutnie żadnych. Piłam krople 30 % W.U. Jedyne co, to schudłam 2 kg. ponieważ dużo mniej jadłam. Po W.U. to mnie mdliło i jeść nie mogłam. Czy ktoś miał mdłosci po W.U.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utlenionydebil
Wytłumaczcie mi proszę jak krowie w rowie "Dawkowanie wody utlenionej wg książki Iwana Nieumywakina "Woda utleniona na straży zdrowia": Zażywać zaczynając od 1 kropli na dwie-trzy łyżki wody 3x dziennie przed jedzeniem lub 1,5-2 godziny po posiłku. Codziennie zwiększać dawkę o 1 kroplę, aż dojdziemy do 10 kropli. Przerwać kurację na 2-3 dni i podjąć ją znowu, ale już w dawce 10 kropli, robiąc przerwę co 1-3 dni. Niektórzy pacjenci nie robią przerw. Czyli jak?? Piję 10 dni dochodząc do 30 kropelek. potem przerwa na 3 dni i 10 kropli jednorazowo 3 razy dziennie??? czy 10 kropli jednorazowo raz??? , potem na drugi dzień jak ...zmniejszac dawkę, i dochodzę do 1 kropli 3 razy dziennie?? czy przerwa na 1 dzień i znowu 10 kropli,czy 3 razy 10 kropli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli ma dolegliwości małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perhy dron
Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. == Subtelnie pierd. .. iętych.. Witamin ''se'' dostarcz, i wszystkie subtelne głupoty odejdą. Oszołomstwo precz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mi ktoś w końcu wytłumaczy??? Jestem na 3 kropelkach 3x dziennie i co dalej??? Dojdę do 10 3xdziennie,czyli w sumie 30 kropelek....i ci dalej??? Przerwa na 3 dni i 10 kropli jednorazowo, czy 3x dziennie?? Jak długo?? Ile kropel dziennkie??? Wytłumaczcie mi proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt ci nie odpowie baranie/owco bez nick'a. Nigdy nie przyjąłeś nawet kropli WU. Bujaj sie w ściemie trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się gówniarzu za naukę, a nie tu smrodzisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×