Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość oxygen
3ci dzien: chyba zaczelo sie juz oczyszczanie organizmu z martwych bakterii,pasozytow i innych szkodliwych mikroorganizmow. Caly dzien ucisk z tylu glowy. pod wieczor bol glowy. dziwne pobolewania w....no nie wiem jak to ujac..... pupie :/wieczorem przeszlo. mimo tych "dolegliwosci" bardzo rzeski umysl i spokoj. Moze jeszcze napisze co mi wogole dolega i co chce wyleczyc: 1. Candida jelit i zatok. Przypuszczam ze i innych narzadow 2. Migreny. 3.Hashimoto 4.Depresje 5. Silne wypadanie wlosow 6.Notoryczne zmeczenie i brak koncentracji 7.Nerwowosc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie odpowie
oxygen trzymam kciuki!!!! ja jeszcze sie nie zdecydowalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka!
1 kropelka 3% wody utlenionej ??? Wg Nieumywakina ma być 10 kropli wody 3% na powiedzmy 0,5 szklanki wody - 3 x dziennie. Wg Douglasa należy stosować 30% wodę, ilości widziałam różne, nawet 30 kropli takiej wody na jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxygen
dzieki nikt nie odpowie :) glowa mnie boli. prawa strona. tam gdzie mam zawsze migrene. ale to nie migrena bo halas i sswiatlo nie przeszkadza. . jem ale mniej niz zwykle. czeka mnie jeszcze 3 dawka i na dzis koniec. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie odpowie
desperatka- no dochodzimy do 10 kropli ale zaczynamy od malej dawki - tak mi sie wydaje. oxygen - jesli mozna zapytac - stolec oddajesz tak jak przed piciem wody? tzn tak samo czesto, czy jest inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka!
Racja - do tych 10 kropli zaleca się dochodzić przez parę dni, chyba z uwagi na możliwą reakcję Herx. Słuchajcie - mam pytanie o zatoki tj. zakrapianie ich przez nos. Jakie najwyższe stężenie H2O2 można zastosować. Wg Nieumywakina 15 kropli 3% H2O2 na łyżkę wody (to ok. 15 ml). Można więcej ? ile max. ? Ma ktoś osobiste doświadczenia w tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie odpowie
desperatka - Ty pijesz wode utl? pomoglo Ci? ja mam opory - zwyczejnie sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka!
Hej NIKT. Piłam - zrobiłam przerwę, teraz znowu zacznę. Piłam apteczną 3% . Przerwa była po to, aby się zaopatrzyć w czystą 30 % H2O2. Niestety - w nawale wszystkiego jeszcze tego nie zrobiłam. Tak więc wrócę do aptecznej 3%. Nikt - czytałaś książkę Nieumywakina o H2O2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxygen
4 dzien. Od wczoraj(3ci dzien) bardzo bolala mnie glowa. Nawet w nocy. Budzilam sie z tego powodu. Bolalo mnie do dzis ok.12 w poludnie. Chcialam wytrzymac bez tabletki choc juz mialam w reku. Nie wzielam. Bol przeszedl nagle ok.12 w poludnie. Jestem po dwoch dawkach dzisiejszych. Czuje sie dzis bardzo dobrze. Co zaobserwowalam: Lekkie drgania miesni. Naprzemian roznych np. lydki pozniej biceps. Krociutkie,niewidoczne ale wyczuwalne. Bez bolu. Do tej pory oprocz bolu glowy w miejscu gdzie mam migreny tzn. linia od prawego oka porzez czolo az do tylu glowy, nie boli mnie nic. Lekki szum w uszach ale nie przeszkadzajacy. Jednak szlyszalny. Od paru lat mam za uchem w wezle chlonnym zgrubienie. Zrobilo sie mniejsze ok. o polowe. Jak wspominalam bardzo wypadaja mi wlosy. Dzis mylam glowe i bylo ich moze 10-15 szt. Normalnie cala garsc. Musze dodac,ze wieczorem biore jeszcze Cynk. Dodatkowo rano Q10,Kalium, Magnez,Vit.c oraz Miedz. Rowniez proszek przeciw zakwaszeniu organizmu. Czuje sie rzezko i dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxygen
Hey NIKt. Nie. Kal byl inny. Ale tak jak przed piciem H2O2 rano. Raz dziennie. Na poczatku jakis zolty. Jak wyczytalam mogla to byc candida. Mozliwe bo wygladalo dziwnie. Teraz normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekt nie odpowie
oxygen - dzieki za odpowiedz :-) desperatka - nie czytalam ksiazki ale czytalam o ksiazce. A Ty posiadasz i czytalas ksiazke? sa ludzie ktorzy sa przeciwnikami tej ksiazki i uwazaja ja za kontrowersyjna a sa tez ludzie ktorzy czytali ja nawet dwa razy. ja nadal nie zdecydowalam sie. moze dlatego ze ide w sobote na impreze do pracy meza i sie boje czy jak wypije lampke szampana to bedzie jakis skutek ...... czy podczas brania antydepresantow mozna stosowac wode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka!
Hej Nikt. Lepiej przeczytaj książkę. Inaczej to wiesz - masz wiadomości typu "jedna pani drugiej pani". A przeczytasz to przemyślisz - i zdecydujesz, ale na jakiejś podstawie. Ja przeczytałam, w sumie przekonała mnie, choć nie wiem czy to lek na wszelkie zło. Ale dużo jest relacji pozytywnych w necie. W sumie moje zastrzeżenia budzą te stabilizatory w aptecznej wodzie 3%. Nieumywakin twierdzi jednak, że lepiej pić taką niż żadną. Nie pamiętam, czy były jakieś przeciwskazania do picia H2O2 jak np kuracja hormonalna - ale często biorą się za nią ludzie, ktorym oficjalna medycyna nie potrafi pomóc, więc o czymś to świadczy. A alkohol na pewno nie jest przeciwskazaniem - ewentualne skutki użycia bądź nadużycia nawet szybciej podobno mijają. Najwyższym autorytetem w temacie H2O2 jest niejaki EsJot. Jeżeli zapytasz go kierując osobiście do niego post - na pewno odpowie, chyba że będziesz pytać o rzeczy zbyt oczywiste. No wiadomo, jak to super ekspert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxygen
5 dzien. Samopoczucie bardzo dobre. Wzmozone pocenie sie. Rano biegunka. Spie jak zabita. Bolu zadnego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie odpowie
przeczytam ksiazke i wtedy podejme decyzje. zastanawia mnie jednak jedno - dlaczego ludzie ktorzy pisali na innych forach np. w roku 2008 czy 2009 juz nie odzywaja sie. Dlaczego prawie wszyscy milkna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka!
Trudno powiedzieć. Albo się wyleczyli - i temat już ich nie imteresuje. Albo stwierdzili, ze to nie działa - i temat już ich nie interesuje. EsJot jest na tym forum od dawna, ale on ma zacięcie prawdziwego społecznika, i szacun dla niego. Jest jeszcze Max Zander vel Klaun - ale on co nieco pajacuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka!
Od dawna mam ochotę przejrzeć temat, znaleźć osoby które podały adres email i do nich napisać, żeby się własnie o to spytać - ale nie mam CZASU !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"desperatka! Trudno powiedzieć. Albo się wyleczyli - i temat już ich nie imteresuje. Albo stwierdzili, ze to nie działa - i temat już ich nie interesuje. EsJot jest na tym forum od dawna, ale on ma zacięcie prawdziwego społecznika, i szacun dla niego. Jest jeszcze Max Zander vel Klaun - ale on co nieco pajacuje." Nie pajacuję ale stwierdzam fakty:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxygen
6 dzien. Lekkie drgania miesni w roznych miejscach trwa. Katar ale nie wiem czy to to z przeziebienia ktore juz bylo czy moze zatoki sie oczyszczaja. Samopoczucie bardzo dobre. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxygen
oj, dzisiaj czuje sie zle. Wzielam dawke poranna ale na tym zaprzestalam. Zrobie sobie dzis przerwe. Jesli jutro bede dobrze sie czula obnize dawke do 2 kropli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxygen
Dzisiaj jest mi troszeczke lepiej ale nie wypije dzisiaj tez. Wydaje mi sie,ze przesadzilam albo lepiej: jestem przekonana,ze przesadzilam. Nie wiem kiedy znow zaczne. Wslucham sie w siebie i wtedy zadecyduje. Szum w uszach mam nadal. Jesli zaczne to napewno bede stawiac male kroczki. Tak jak w ksiazce opisane. Narazie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka!
Hej oxygen, sprawdziłam że bierzesz wodę 30%. Jeśli dodawałaś kazdego dnia po 1 kropli, to może dla ciebie za dużo... 1 kropla wody 30% to tak jak 10 kropli wody 3%, czyli już w ogóle pełna dawka do której Nieumywakin każe dochodzić prze parę dni. Zwolnij. Odpocznij parę dni. Odezwij się potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt nie odpowie
Oxygen, odezwij sie! Martwie sie. Mam nadzieje ze u Ciebie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka!
oxygen - - napisałam - odezwij się potem Błą d!!! Mialo być - odezwij sie zaraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt nie odpowie
Wlasnie - odezwij sie zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt nie odpowie
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefiemqfa
Juz po niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt nie odpowie
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie odpowie
:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×