Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

witam, napiszcie prosze jakie macie doświadczenia ze znamionami barwnikowymi, pieprzykami . Czy leczycie to wodą utlenioną? Okładacie? z jakim skutkiem? Gdzie na Śląsku ( okolice RYbnika) można kupić "czystą" wodę utlenioną? Będę wdzieczna za kazde sugestie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kuleczki
Sklep POCh w Gliwicach ul. Sowińskiego. Nadtlenek wodoru 30% "dla przemysłu spozywczego" - opakowanie 1 litr kosztuje 14 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno mam pytanie, co do tej firmy z Gliwic, czy zwykłemu śmiertelnikowi sprzedają wode u. ? bo z tego co wiem, trzeba wziac to na firme.... czy istnieje gdzies sprzedaz wysylkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kuleczki
Sklep firmowy Polskich Odczynników Chemicznych znajduje się w Gliwicach ul. Sowińskiego 11 (tel. 32 239 22 60). Nie prowadzą sprzedaży wysyłkowej. Trzeba tam się udać osobiście. Otwarte do godz. 15. Kupić można na paragon, niekoniecznie na firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka!
A gdzie wysyłkowo można kupić H2O2 - 30 % dla przem. spożywczego ? Mieszkam na zadupiu, nigdzie nie wyjeżdżam bo opiekuję się chorym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Esjot
Esjot czy po 3 tygodniach 3 razy dzinnie zszedles na 2 razy dziennie po 25 kropli, czy cale 3 miesice brales 3 razy dziennie po 25 kropli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Od początku mojej kuracji, czyli od marca 2008 roku trochę czasu upłynęło, proponuję więc zajrzeć na pierwsze strony tego tematu, ponieważ ja teraz też już szczegółów nie pamiętam. W tej kuracji największym problem dla każdego jest specyficzny smak roztworu, który zniechęca wielu do jego regularnego stosowania. Też z tym miałem początkowo kłopot ale widząc pozytywne oddziaływanie na moje zdrowie nie zrezygnowałem i profilaktycznie piję do tej rano jedną szklankę wody z 25 kroplami H2O2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wlasie odtzrymałam odpowiedz odnosnie zakupu z wysyłką H2O2. Wodoru nadtlenek roztwór 30% DLA PRZEM. SPOŻYWCZEGO Numer POCH: 885193726 Marka: POCH CAS: 7722-84-1 Wzór sum.: H2O2 czy sie zgadza? :) wole zapytac, bysmy nie pili jakiejś wody u. do innego zastosowania..... Dla zainteresowanych podaje namiar mailowy na firme : Biuro Odczynniki Chemiczne Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka!
hej kuleczka ! Ile za 1 l ? Ile za wysyłkę ? można zamowić mailem ? pozdrówka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, 18 zl /litr + wysyłka , razem ok 55 zl zamówiłam mailem na firme brata . mozna zamowic na obojetnie jaką branżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixxxxaaaa
ja od pewnego czasu biorę nafte medyczna petroleum d5 i też jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Esjot
Esjot dziekuje za inforamcje. Z tym, ze wlasnie z tego co czytalam, a przeczytalam caly topik to brales cala dawke tj 25 kropli 3 razy dziennie przez 3 - 4 miesiace. Zarowna ksiazka one minute miracle jak i www.drinkh202 i inne amerykanskie strony zalecaja na 25 kroplach zostac 3 razy dzinnie nie dluzej niz 3 tygodnie i pozniej przejsc na na 25 kropli 2 razy dziennie lub 15 kropli 3 razy dziennie. Wlasnie skonczylam pierwszy tydzien po 25 kropli 3 razy dziennie, a zaczynalam od jednej kropli 3 razy dzinnie wiec pije juz miesiac. Smak zaczal mi przeszkadzac okolo 13-14 kropli, ale przezylam. Pije w destylowanej wodzie i pozniej szybko zagryzam grapefruitem, przed i w trakcie picia wody szybka wizualizacja jak dobrze ta terapia na mnei wlywa etc i jakso daje rade... choc fakt nie jest to przyjemny napoj... ale czego nie robi sie dla zdrowia. Terapia dziala fenomenalnie. Od 23-24 kropli zaczelam miec mega herexa ale teraz jzu troszke lepiej. Staram sie nie koncentrowac na tym, mimo ze jakosc zycia przy takim samopoczuciu spadla, ale wiem, ze to tymczasowe i patrze w przyszlosc, ze za chwile juz bedzie to za mna i bede sie dzuo lepiej czula. Wiem, ze wiele ludzi juz na sama mysl mdli. Radze tym osoba ignorowac to i nie koncentrowac sie na tym tylko na tym ze jest to jedno z najlepszych lekarstw dzisiejszych czasow. Wszystkim pijacym powodzenia:) a tym, ktorzy wciaz zastanawiaja sie to mocno polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Esjot
tzn oczywsice zagryzam nie polykajac owoca tylko minimalna ilosc soku, bardziej przeplukuje usta tym sokiem.... wiec zaczelam 2 tydzien 3 x po 25 kropli i zastanawiam sie jak dlugo zostac na takiej dawce. Czy po 3 tyg przeskoczyc na 2 razy dzinnie czy dlzuej dlatego pytam Ciebie o porade co myslisz i jak Ty to robiles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro otrzymam przesyłke z woda utleniona ( z POCH -zakadu odczynnikow chemicznych w Katowicach). Jest to H2O2 do celow spozywczych 30% . Mam juz mętlik w glowie, bo na roznych forach są sprzeczne informacje - ze nalezy tą wodę rozcieńczac, by powstal roztwor 3% , a niektorzy piszą , ze nie... Jak jest na serio ? Chce byc pewna , bo zaczelam podawac dziecku... Do tej pory pilam wode z apteki 3% .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kuleczki
sa dwie szkoly wg rosjan 3%, a wg amerykanow 35% wiec musisz sama zadycydowac. Dawka wyleczeniowa" to 25 kropli 30-35%. nie wiem jak to jest w przypadku dzieci, jesli jest to male dziecko to moze 3%. Z tym, ze niewazne czy dla dzieci czy doroslych w ogole nie polecalabym 3% z apteki poniewaz ma duzo stabilizatorow i nie nadaje sie do uzytku wewnetrznego. Jesli 3% to rozcienczona z tej 30-35% w proporcji 1:11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kuleczki
oczywsicie rozcienczamy z woda destylowana a nie taka z kranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kuleczki
oczywsicie rozcienczamy z woda destylowana a nie taka z kranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1010
EsJot Jak połączyć stosowanie wody utlenionej i leku przeciwgrzybicznego? Wspomagam się ketokonazolem już drugi tydzień i widzę jego pozytywne efekty, jednak nie chcę rezygnować z wody. Lek przeciwgrzybiczny przepisał mi laryngolog (przewlekła drożdżyca jamy ustnej i jak się domyślam przewodu pokarmowego również). Jeżeli masz jakąś wiedzę jak połączyć to leczenie aby było bardziej skuteczne proszę napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, od paru dni okładam H202 młodszemu synowi pewne znamie( w środku jakaś krosta/naczyniaczek/wybroczynka-nie wiem co to ) .Poszłam za dobroczynnym oddzialywaniem wody na starszego syna i jego propblem z łuszczacym sie znamieniem, ktore jest teraz OK. Młodszemu nic sie nie polepsza , nawet pogarsza- dzis pojawił się wokól znamienia rumień lekko czerwonawy ....Dostaje juz obłedu, strasznie sie boje, ze zrobilam mu krzywde... Poradzcie cos dobrzy ludzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaell
Jeśli ktoś mieszka w Krakowie, to woda utleniona do picia bywa dostępna w sklepie chemicznym na Grzegórzeckiej 29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaell
Tutaj mają stronę: http://omar.krakow.pl, dla krakusów wyjdzie taniej niż płacić za wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roger Waters
Tylko sprawdź czy nie sprzedali wody po terminie lub kilka dni przed, mi sprzedali na Grzegórzeckiej wodę, która była dzień czy dwa przed terminem ważności. Zauważyłem to już po otwarciu, niby lipy nie ma ale zawsze warto "świeższą" kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka!
kuleczka wodą utlenioną 3 % stosowaną zewnętrznie na pewno krzywdy nie zrobisz, co innego 30 % - tego pewnie lepiej na znamię nie stosować, ale 3 % tylko może pomóc, a jaką smarowałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmbitnY
Cześć Wam:) Mam pytanko dla osób zorientowanych w temacie! Na gastroskopii wyszło mi przewlekłe zapalenie woreczka żółciowego spowodowane przez candida. Słyszałem, ale nie mogę się dogrzebać tego w internecie, że istnieję sposób walki z candidosa i jednocześnie jest możliwość oczyszczenia woreczka żółciowego poprzez picie wody utlenionej ale ze szczyptą soli? Może ktoś wie coś na ten temat, bo woda utleniona mnie przekonuje jako sposób oczyszczania, ale nie wiem jak to z tą solą na oczyszczenie woreczka żółciowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję WAM za odpowiedz . Znamiona syna ponoć są niegroźne ( byłam u dermatologa) , ale ja nadal smaruję wedle rad, wodą utlenioną 3% .Zobaczymy co z tego wyniknie. Wszyscy pijemy 3% i są efekty - mój katar już drugi raz trwa jeden dzień ..., w szoku jestem , bo zazwyczaj męczyłam sie 7-8 dni...Power-u dodaje mi ostro , ciągle biegam, porządkuje, sprzątam..., dzieci ze mnie żartują czy czegoś nie "biorę"...:) Mąż krócej ode mnie zażywa H2O2 , ale daje mu popalić - ostatnio przez 9 dni z kolei boli go strasznie lewy migdał , nie moze wytrzymać , ciagle płucze wodą dodatkowo , powoli traci nadzieje,że kiedys sie to skonczy i ze woda u. działa...Po mojemu to etap "oczyszczania" .... Mnie ostatnio ucho strasznie zaczeło boleć , zakropiłam nierozcieńczoną woda 3% w sumie 3 razy i mam spokój.... Niedawno miałam poważne problemy zdrowotne , gdzie bolały mnie kości, swędziała skóra, wyniki byly nieciekawe, myślano, że to najgorsze..., nic nie brałam oprócz wody u., wszystko przeszło , wróciło do normy , a ja tak na serio dalej nie wiem co mi było...Podejrzewają jakąś chorobę autoimmunologiczną, sugerowano sterydy, ale ja juz do lekarza nie poszłam , czuje sie wysmienicie, nic mi nie dolega...Sądzę, że woda robi swoje.... Pozdrawiam i zdrówka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×