Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość MCDUCHA
Witam Was wszystkich, zwłaszcza EsJot, który ma ogromną wiedzę, kłaniam się / czytam Was od paru tygodni. Mam na imie Magda, lat 46, jestem pedagogiem specjalnym. Dotąd żyłam makabrycznie niehigienicznie. Na razie nie chcę pytać, tylko opowiedzieć swoją historię z WU. Zaczęło się w Dniu Matki , kiedy to, ja zapalczywa palaczka od 30 lat dzięki śp. Allan Carr rzuciłam palenie, po tygodniu radosnego niepalenia przypomniałam sobie, że teraz to mogę się wziąć za terapię wodą utl. polecaną przez przyjaciółkę parę lat temu. 18 czerwca zaczęłam łykać WU apteczną,/ bo nie wiem jak zdobyć 30% spożywczego perhydrolu. Po ponad miesiącu stosowania najbardziej spektakularne skutki WU to: wzrosło seksualne libido, które mi umarło na 4 lata, mąż zaczyna się mnie bać;-) nikt nie miał śmiałości wspomnieć tu o białych babolach z nosa;-), ja mam odwagę Miałam całe zycie rozszerzone pory na twarzy, mam wrazenie ,że są mniejsze , przemywam twarz WU zewnętrznie. jasna krew miesiączkowa, co świadczy o dotlenieniu krwi/ tylko mnie martwi, że po zakończeniu menstruacji, po tygodniu ...mam kolejną....czy to normalne? i najważniejsze!!!! niezwykły power do działania....cierpiałam od lat na depresje i nawet leczona nie miałam takiej ENERGII od wielu lat.....mąż / taki świeżynka, mój drugi nowszy model, obserwując co się ze mną staje pozytywnego, też konsekwentnie zażywa WU od 10 dni i też czuje COŚ nowego w sobie. Od lat swoje nauczycielskie wakacje przesiadywałam przed kompem, nic nie robiąc , w okolicach sierpnia od nicnierobienia popadałam w megadepresję, auto stało 2 m-ce pod domem, tego roku....każdego dnia czegoś dokonuję, dosłownie motorek w tyłku Na razie to tyle. Teraz czytam o lewatywie.....aż mam ciarki, czy kiedykolwiek do samodzielnego zażycia dojrzeję, ale chyba warto, bardzo warto. Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, Gdzie kupujecie wodę destylowaną ? Nigdzie jej nie ma... W aptece udało mi się zakupić "Wodę oczyszczoną , Aqua Purificata " , którą jak pisze , nalezy zużyc w 16 h po otwarciu, jest produktem jałowym , nie należy jej stosować do wstrzykiwań ...Nie wiem czy mogę z tym mieszać H2O2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a może destylujecie wodę sami ? :) Znalazłam cosik takiego : allegro.pl/destylator-maly-do-wody-bimber-zacier-balon-w-wa-i2518516687.html Co powiecie na to cudeńko ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max...
Na stacji benzynowej kupisz taką wodę;) Inna nazwa wody destylowanej to demineralizowana. A ja mam pytanko, czy ktoś łączył farmakologie z woda utlenioną? A jeżeli tak to jak szło? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MCDUCHA
Ja zamrażam wodę z kranu na kość i potem rozmrażam , wg Tombaka czy któregoś z tych paramedyków taka woda jest zgodna z naszą wewnątrz organiczną, myslę, że taka woda jest podobna do destylowanej i z taka woda właśnie łączę wodę utlenioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KNR
Czy kogoś tu porąbało? 30% h2o2 powoduje poparzenie i schodzenie skóry, nie wiem co za masochista pija 35%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KNR
Ale głupki, nie wiedzą co czynią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoctorX
KNR każdy kto choć trochę w temacie to wie że trzeba perhydrol rozcieńczyć do odpowiedniej postaci do spożycia najprościej do 3% roztworu(i stosuje wg.przepisu). Perhydrol jest po prostu 30-35 lub więcej procentową stężoną wodą utlenioną w czystszej postaci niż woda 3% z apteki(ze stabilizatorami itp.). Więc wychodzi taniej i zdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam forumowiczów, bardzo ciekawy temat i pouczający, mam prośbę może ktoś z Państwa zna sposób jak obliczyć proporcje wody i perhydrolu 30%, aby powstały 3% i 6% wody utlenione. Z góry dziękuję za informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, aby bylo prosto : 1 strzykawka wody utlenionej 30 % na 10 strzykawek wody destylowanej ;) aby powstała 6% , to na 1 strzykawke wody utlenionej dodać 5 strzykawek wody destylowanej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6pandusia
Bardzo dziekuję za podpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montiego Utleniewski
Jak obliczać dowolne stężenie wody utlenionej , jakie chcemy otrzymać z perhydrolu o stężeniu 30% ? Stężenie mówi nam ile mamy gramów , mililitrów ,głównego związku chemicznego w określonej ilości roztworu. Np stężenie 30 % perhydrolu mówi nam , o tym , że jeśli weźmiemy 100 mililitrów roztworu perhydrolu, to w tych 100 mililitrach znajduje się 70 mililitrów wody destylowanej i 30 mililitrów 100%-owego perhydrolu. Chcemy otrzymać 3% -ową wodę utlenioną, czyli biorąc 100 mililitrów 30% perhydrolu bierzemy również 30 mililitrów , 100% -owego perhydrolu, to 30 mililitrów będzie w roztworze zawsze nawet jeśli dolejemy, do tych naszych 100 mililitrów roztworu 30%-owego perhydrolu, 2000 litrów wody destylowanej . Czyli układamy proste równanie 30 ml / x = 0,03 (3%=0,03), czyli mnożąc dzieląc stronami powyższe równanie otrzymujemy x=30ml/0,03 , czyli x=1000 ml . Czyli 1000 ml roztworu, bo x wyszło 1000, z 30 mililitrami 100%-owego perhydrolu, ma stężenie 3% , bo 30/1000=0,03. Jeśli mamy 100 mililitrów 30%-owego perhydrolu to dolewamy 900 mililitrów wody destylowanej i mamy już 1000 mililitrów roztworu w którym nadal jest 30 mililitrów 100%-owego perhydrolu. Inaczej bierzemy miarkę (kieliszek, szklankę), 30% -owego perhydrolu i dolewamy 9 (słownie dziewięć) miarek(kieliszków , szklanek) wody destylowanej i mamy 3%-ową wodę utlenioną. Jeśli chcemy otrzymać 6%-ową wodę utlenioną z perhydrolu o stężeniu 30% to postępuje analagicznie. Rozwiązujemy równanie x=30ml/0,06 (0,06=6%), czyli x=500. Bierzemy więc 100 militrów 30%-owego perhydrolu dolewamy 400 ml wody destylowanej i mamy 500 militrów roztworu, w którym jest 30 ml 100%-owego perhydrolu, 30/500=0,06 i atkim sposobem mamy 6%-ową wodę utlenioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montiego Utleniewski
@Kuleczka123 Twoim sposobem nie otrzymasz dokładnie 3% i 6%-owej wody utlenionej. 0,3/11 strzykawek=0,027272 czyli 2,72% 0,3/6 strzykawek=0,05 czyli 5%; aby otrzymać wodę utlenioną 3% trzeba wziąć jedną strzykawkę perhydrolu 30% i 9 strzykawek wody destylowanej, aby otrzymać wodę utlenioną 6% trzeba wziąć jedną strzykawkę perhydrolu 30% i 4 strzykawki wody destylowanej, wtedy odpowiednio otrzymamy , dokładnie 3% i 6%-owy roztwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna4
Stosuje kuracje h2o2 juz 4 tydzien, mam pytanie: kolor nalotu na jezyku zmienil sie z bialego na brazowy, ponadto od samego poczatku kuracji mam bardzo luźne stolce - czy to jest objaw oczyszczania? martwie sie troche tym jezykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esc
Do EsJot Czy orientujesz sie czy w Polsce wykonuje sie dożylne wlewy z wody utlenionej? Nieumywakin pisze w ksiażce ze takie wlewy są skuteczne w przypadku chorego nerwu wzrokowego. Bardzo proszę o jakąkolwiek informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Jest taki ośrodek Polania w Kobylej Górze, tam stosują ozonoterapię, czyli wprowadzają ozon (O3) do krwioobiegu (więcej na www.polania.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esc
Do EsJot Bardzo dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcducha
Używam H2O2 trzeci miesiąc, spektakularne zmiany we mnie zachodzą, ale.....jesli chcecie doszczętnie odejśc od starego zycia, starych schematów, uzdrowić się na innych poziomach, niż tylko zdrowotny....koniecznie przeczytajcie , w kolejności, którą podaję, nie innej: 1. Sekret autorstwa Rhonda Byrne/ to kobieta/ 2.Kod uzdrawiania Alexander Loyd/ lekarz/ 3. Transerfing rzeczywistości Vadima Zelanda/ nota bene znalazłam tę pozycję na końcu książki Iwana Niumywakina / autora, odkrywcy działania wody utlenionej/ 8 tomów. magdada66@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esc
Do Esjot! Kroplowki z wody utlenionej robi dr. Krasicki . W Gdyni ma poradnie gdzie przyjmuje w kazdy poniedzialek. Ale niestety szczegolow musisz poszukac w internecie, jest duzo na ten temat. Mam rowniez do niego telefon jak by ktos byl zainteresowany. A pisze to do Ciebie dlatego, bo wiem, że interesuja Cie każde nowości w tej sprawie. Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie, czy w czasie picia wody utlenionej , tej 3% z apteki, można palić papierosy? Sorry za takie pytanie, ale znajomy ktory pije wodę pali papierosy. Wiesz coś na ten temat? Dzieki za odpowiedz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Wiem, że palenie papierosów na pewno jest szkodliwe dla zdrowia, więc myślę, że skoro ktoś pali papierosy, to wcale mu nie zależy na własnym zdrowiu i dlatego nie wiem, po co właściwie on pije tę wodę utlenioną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esc
Do EsJot! Masz oczywiscie rację! Ale czy są jakieś konkretne przeciwwskazania do palenie tytoniu przy jednoczesnym piciu wody utlenionej? Czy organizm reaguje na to w jakiś szczególny sposób? Pozdrawiam. Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esc
Do EsJot! Masz oczywiscie rację! Ale czy są jakieś konkretne przeciwwskazania do palenie tytoniu przy jednoczesnym piciu wody utlenionej? Czy organizm reaguje na to w jakiś szczególny sposób? Pozdrawiam. Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esc
Do EsJot! Masz oczywiscie rację! Ale czy są jakieś konkretne przeciwwskazania do palenie tytoniu przy jednoczesnym piciu wody utlenionej? Czy organizm reaguje na to w jakiś szczególny sposób? Pozdrawiam. Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Nie sądzę aby były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja dalej drążę temat znamion / pieprzyków ...Jak już pisałam jakiś czas temu starszy syn ma na głowie takie dziwne znamie, które jakby łuszczy się, robi strupek i odpada ...i co jakiś powtarza proces . Okładałam wodą utlenioną - długo - znamie odpadło i jakby się zagoiło , wyblakło, było mało widoczne , jakby znikło , przestałam okładać jakiś czas temu ,myślałam, że wyleczyłam , a dziś patrze i....znowu jest strupek , niedługo odpadnie ... Wróciłam do okładów , od jutra zaczne podawać pare kropel doustnie... Młodszy syn ma czarne znamie -" do obserwacji " - jak sie wyraziła dermatolog . Też okładam wodą - w żelu 3% , bo dłużej pewno działa ...? Napiszcie proszę jakie macie doświadczenia w tym temacie ? / wyleczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliiiiiiiiina
mam pytanie czy leczenie woda utleniona pomoze mi zwalczyc grzybice jamy ustnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esjot, Możesz mi powiedzieć , czy woda utleniona wypływa zobojętniająco na kwasy żołądkowe? Pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×