Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość McDucha
ESJOT, jaki maksymalny czas można łykać H2O2????? ktoś przed chwila pisał o obnizonym ph organów wewnetrznych i ogólnym rozstrojeniu organizmu. Co ty na to, bo się z lekka przestraszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McDucha
I jeszce jedno.....skąd wy wszyscy wiecie ,że macie grzyba Candida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mysle ze to..
idiotyczne chlac perhydrol! Choc moj sasiad pije denaturat od 20lat i zyje.. :D A zdrowy jaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosiek
McDucha Ja po prostu opisywałem objawy osobom się znającym i tak mówiły. I czytałem w necie o objawach i się sprawdza. Grzyba to nie jedna osoba ma, a wiele i nawet sobie z tego sprawy nie zdaje. Szczególnie dużo osób ma zawalone zatok od lat i nawet nie wie czym, a leki nie działają. To często Candida. 3 dzień stosowania wody i na razie czekam, ciekaw jestem czy tak jak opisują inny, jakieś grzyby i tasiemce będę wydalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"] ja tez mysle ze to.. idiotyczne chlac perhydrol! Choc moj sasiad pije denaturat od 20lat i zyje.. A zdrowy jaki..." Czy ktoś tu pisał że pije 30 nadtlenek wodoru:P? A ja chyba bedę musiał coś łyknać bo jestem przeziębiony:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzilla
Cześć, jestem nowa na forum, ale przyznam się, że cały czas śledzę:) Napisze trochę o moim doświadczeniu z wodą utlenioną... Więc, piję teraz już drugie podejście pierwszy dzień. Mam za sobą 10 dniowy okres picia wody. Na samym początku nic się nie działo, po 3 dniach strasznie chciało mi się spać. Pod koniec 10 dniowej kuracji zaczęła mnie boleć głowa, oczy, uścisk za i nad uszami. Czułam się troszkę mniej "pijana". W przerwie dwu dniowej jak to jest zalecone książce Pana Nieumywakina, w następnym dniu strasznie bolała mnie głowa, miałam problemy z oddychaniem, a w nosie wyskoczyło mi zapalenie skóry z którym walczę jakieś 8 lat, samopoczucie nieco się obniżyło, czułam się na chorobę. Ja piję wodę utlenioną z apteki, ale dosyć poważnie zastawaniem się nad zakupieniem czystej wody utlenionej 30%, bo jednak jakieś syfy są w tej aptecznej, a po co się dodatkowo truć? Problem w tym, że taka woda u mnie jest okropnie droga!!!! Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Es Jot
Wyszukaj w internecie, gdzie najbliżej twojego miejsca zamieszkania znajduje się sklep firmowy POCh (Polskie Odczynniki Chemiczne). Tam 1 litr 30% H2O2 kupisz za około 15 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzilla
No właśnie i tu pojawił się problem, bo w takowym miejscu byłam i Pani powiedziała, że za żadne skarby świata nie może mi sprzedać takiej wody. W sumie nie mam pojęcia czemu? Przecież ludzie kupują i nikt nie ma większego problemu.. A znowu druga Pani powiedziała, że mają tylko Wodoru nadtlenek 30% firmy Scharlau. Cena za 1 kg to 86,00 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Dziwne. Polskie Odczynniki Chemiczne są producentem nadtlenku wodoru, nie robią też poblemów przy sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzilla
Zadzwonię tam jutro i zapytam jeszcze raz. Może Pani miała gorszy dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wianna
Do Es Jot czy woda utleniona pomaga na ph mam zakwaszenie organizmu i nie moge sobie z tym poradzic.Zdrowo się odzywiam nie jem miesa nabiału jajka raz w miesiacu .Mysle ,ze mam bakterie i grzyby i przez nie mam zakwaszenie.Przeczytałam Twoje wpisy kupiłam ksiązke i mam obawy (nieuzasadnione,wewnwtrzne)przed piciem wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Woda utleniona stosowana wewnętrznie w ilościach, o których mowa w tym temacie, nie ma wpływu na pH. Jeśli spożywasz dobowo odpowiednią ilość produktów alkalizujących w stosunku do produktów zakwaszających,to powinnaś zachować równowgę kwasowo-zasadową swojego organizmu. Inna sprawa jeśli candida albicans (główny sprawca naszych problemów zdrowotnych) już rozrosła się na tyle, że dominuje wśród mikroorganizmów. Powinnaś wtedy zadbać o pożyteczne bakterie lactobacilus acidophilus, czyli regularnie spożywać kiszoną kapustę, kiszone ogórki, kiszone buraki itp. bo tylko one są w stanie kontroować rozrost drożdżaków candida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeridaWaleczna
EsJot, a co myślisz o tym, żeby inhalować nieduże stężenia H2O2 kilka razy dziennie przez typowy inhalator do zakażeń dróg oddechowych? Oczywiście sposób podany przez Billa może jest nawet i tańszy, ale jednak posmak pozostaje, a taki inhalator w niedużym stężeniu to już w ogóle jest prawie niezauważalny (trochę testowałam). Tylko czy na takich niedużych stężeniach to w ogóle będzie reakcja organizmu na silną grzybicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grajka 60
Pilę wodę od ponad miesiąca.Czuję się w miarę dobrze.Mam pytanie.Czy leczenie wodą może powodować utratę wagi ciała.Ja schudłam przez miesiąc 3 kg,mimo że jem normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13-latkowi stwierdzono polipy w zatoce szczekowej ( na tomografii wyszło, ze cala zatoka zajeta polipami ) , torbiel w drugiej zatoce. dodam, ze 4 x mial juz zabiegi usuwania tych polipow, ktore byly "zwisajace" , nie mial otwieranych zatok..., wczersniej nie miał TK ... Wodą utlenioną ( rozcienczoną ) zakraplam mu obie dziurki, nastepnie je wydmuchuje . A moze wlaczyc inhalacje z WU ? Jak je robic? Nie pozwole na otwieranie zatok .... W miare mozliwosci, prosze o wypowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kuleczka
to luszczace, odpadajace znamie u syna to moze byc luszczyca. przepraszam za pisowie problem z klawiatura.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wianna, lista produktów zakwaszajacych jest bardzo długa, na odkwaszenie polecam do jadłospisie na stałe dołączyć salate i cytryny tak z jedna sobie dodawać, najlepiej do czystej wody. Zwróć uwagę na wodę jaka pijesz. Dobry tez jest miks strop klonowy z soda oczyszczona. Poczytaj w necie jak to przygotować poprawnie. I unikaj pieczywa. To tak w telegraficznym skrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh
mozna pic wode z soda i miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elian
Witam! Ja słyszałam o tej metodzie od znajomej. Stosuje 3 krople na 1/2 szklanki wody. Pije codziennie. Twierdzi, że dużo lepiej się czuje i nie choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydrogen peroxide
czesc. mieszkam w irlandii i kupilam 6% wode utleniona. czy moge ja pic? na wodzie jest napisane ze do uzytku zewnetrznego i ze sluzy do odkazania i wybielania. troche sie boje. i jakie mam uzyc proporcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jujujuju
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxygen
Hey. zaczelam dzis pic wode utleniona. z apteki. 30%. 3 razy dziennie po jednej kropelce do szklanki wody z kranu. co zauwazylam? nagly ale bardzo przyjemny przyplyw sil i energii. jetsem po ciezkiej grypie i czulam sie bardzo slaba. bralam antybiotyki. do zatok wkropilam roztwor wody utlenionej 3% 1 lyzeczke rozcienczona w 5 lyzeczkach wody. jutro drugi dzien. bede pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jujujuju
a ta 30% to jak rozcienczasz? ja mam 6% i sie bojeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jujujuju
a ten vel klaun nie moglby pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxygen
szklanka wody i kropelka z pipety wody utlenionej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie odpowie
plis? moge pic 6% wode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja bym nie piła. rozciencz sobie 1:1 i wyjdzie Ci 3% - czyli jak wlejesz kieliszek wody utlenionej , to dodaj kieliszek wody destylowanej. ( ja zamiast destylowanej zamrażam zwykła wodę przegotowaną i rozmrażam , a następnie dokonuję "mieszania " ) Kochani Forumowicze , napiszcie w jaki sposób robić inhalacje H2O2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxygen
2gi dzien: Po porannej dawce dosc silne nudnosci. Pozniej bylo juz lepiej.Popoludniu jakis dziwny ucisk za lewym uchem,tyl glowy. Ale nie non stop. Od czasu do czasu. Ale to nie bol. Zasypiam jak pod narkoza. Od razu. To jest u mnie dziwne,bo mam problemy ze snem. Samopoczucie bardzo dobre. Jutro napisze. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie odpowie
kuleczka dziekuje :-) kieliszek wody utl 6% plus kieliszek wody destylowanej rowna sie woda utl 3% i dopiero jedna kropelke na szklanke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×