Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość desperatka!
Hej NIKT. Nie rób smutnej miny - Ludzie przychodzą i odchodzą, jak wszędzie. Jedni wpadają na dłużej, inni tylko na 5 minut. Normalka. Lajf. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie odpowie
myslalam ze Oxygen cos napisze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxygen
oj oj oj. bardzo bardzo Was przepraszam,ze nic nie pisalam. Nie spodziewalam sie ,ze bedziecie sie tak martwic. Wyjechalam jednak do rodzinki na swieta i nie mialam dostepu do internetu. Czuje sie bardzo dobrze. Po 3rzydnoiwej przerwie w piciu h2o2, odwazylam sie znow podjac kuracje ale troszke lightowo ;). Na 3 lyzki przegotowanej wody 1 kropla 30% h2o2 ale tylko rano na pusty zoladek. I tak pare dni. Bacznie obserwowalam moj organizm, przede wszystkim krazenie krwi. Przed przerwa mialam jakies przyspieszone i nieregularne bicie serca. Poszlam do lekarza. Nie stwierdzila zadnych nieprawidlowosci. Nie wiem skad to bylo ale podejrzewam,ze dawka jaka bralam byla za wysoka i obciazenie organizmu wydalaniem "smieci" bylo za duze. Po paru dniach stwierdzilam,ze nic niepokojacego sie nie dzieje i zaczelam pic rano 1 krople i w poludnie 1 krople. Tak robie juz dosc dlugo i jest bardzo dobrze. Zostane narazie przy tej dawce. Zwieksze ewentualnie jak poczuje,ze juz czas ;). Pozdrawiam milutko i obiecuje,ze bede sie meldowac regularnie. A w razie wyjazdu, dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxygen
Mysle,ze moje bardzo zle samopoczucie gdy pilam wode utleniona 3xdziennie to wynik REAKCJA HERXHEIMERA Jest to krótkotrwałe i nieszkodliwe zatrucie organizmu substancjami toksycznymi powstałe wskutek masowego obumierania szkodliwych mikroorganizmów (dotyczy to zwłaszcza chorobotwórczych grzybów i pasożytów jelitowych). Typowymi objawami reakcji Herxheimera są: krótkotrwałe zmęczenie, złe samopoczucie, lekka biegunka. W ostrzejszym przebiegu reakcji Herxheimera mogą wystąpić bóle brzucha, zmęczenie mięśniowe, wrażliwość, chwiejnośc emocjonalna, zmiana zabarwienia moczu, nieznaczne podwyższenie temperatury, nasilenie objawów istniejących schorzeń. Objawy reakcji Herxheimera powinny minąć po ok. 1-2 dniach, zaś sama reakcja pomimo nieprzyjemnego przebiegu, jest symptomem oczyszczenia i zdrowienia organizmu. Pozdrawiam milutko jeszcze w starym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka!
Pisz, pisz oxy ! bo możesz mieć Niktusia na sumieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oxygen
Musze podzielic sie tym, co wczoraj zaobserwowalam u mnie. Otoz: moja pierwsza dawke biore z samego rana,na czczo, druga w poludnie,ok.12tej. Wczoraj jednak bylam dosc dlugo na zakupach wiec wzielam druga dawke ok.17tej. I co? Moglam zapomniec o spaniu. Pol nocy przelezalam. Wcale nie bylam zmeczona lub spiaca. Wkurzalo mnie to bardzo bo uwielbiam spac. Zasnelam dopiero o 4tej rano. Wstalam o 10tej. Wniosek jest jeden dla mnie: H202 dziala na mnie pobudzajaco wiec nie moge tego zazywac popoludniu. Absolutnie nie. Dodam jeszcze: 1kropla h2o2 30% = 10kropli h202 3% Zaczelam kuracje biorac od razu 3xdziennie po 1kropli 30%h2o2. Nie zwiekszalam dawki. Zawsze bralam 3x1kropla 30%h2o2. Ale nie polecam. Musialam przerwac gdyz po tygodniu bardzo zle sie czulam. Zaczelam kilka dni pozniej dawka 1kropla 30%h2o2 rano. I tak zazywalam kilka dni. Nie zwiekszalam dawki. Zawsze 1 kropla 30% w 3 lyzkach przegotowanej wody. Od tygodnia zazywam dodatkowo w poludnie ok.12tej 1 krople 30%h2o2. Nie zwiekszam dawki i po wczorajszym wiem,ze nie wolno mi pic tego po poludniu. Wiec zostaje przy dwoch dawkach dziennie. Rano i w poludnie. Nie zwiekszam dawki. Moze za pare dni sprobuje wziac 2 krople rano. zobacze. W kazdym badz razie jest dobrze. Guz mniej wiecej wielkosci orzecha wloskiego za lewym uchem na wezlach chlonnych,ktory mam juz ok.15 lat i nie wiem czy to jest normalne miec takie cos na wezlach, prawie zniknal.wyczuwam jeszcze pod palcami plaskie lekkie zgrubienie ale to nie jest juz takie wielkie. Wiem,ze za troche zniknie to cholerstwo calkiem,bo cos tam sie robi. Jezorek mam rozowiutki. Od lat nie mialam takiego jezyka. Byl oblozony jakims swinstwem. Czasem wiecej czasem mniej. Ale zawsze byl jakis wstretny. Dlatego zawsze mialam gume lub cukierka w buzi bo mi to przeszkadzalo. Niby nic ale bardzo mnie to cieszy. Wlosy przestaly masowo wypadac. Na grzebieniu znajduje ich ok.20tu. Nie przestane tej kuracji bo wiem,ze robie dobrze. Wiem,ze na poczatku przesadzilam ale mimo to nie zwatpilam. Bede pisala. Milutko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oxygen
Zycze wszystkim szczescia i zadowolenia w nowym roku 2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
czy ta woda o której piszecie to jest Hydrogen Peroxide 35%-FOOD GRADE ? pierwszy raz o tym słyszę ....odpiszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
napiszcie czy jest to taka woda Hydrogen Peroxide 35%-FOOD GRADE pierwszy raz o tym czytam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
ja doczytam oczywiście cały post te 100 stron ale zastanawiam się czy to nie zabije flory bakteryjnej w organizmie tej która jest potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt nie odpowie
Oxygen jakze sie ciesze ze u Ciebie wszystko ok. Juz sie balam ze cos Ci sie stalo po kuracji.......serio. ja wczoraj sprobowalam wypic i jakos tak mnie mdlilo wiec juz dzisiaj nie pilam ale od jutra zaczne, ja mam wode 6 %. Wszystkiego dobrego w nowym roku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka!
hej trum może być 35% food grade tzn. do celów spożywczych - czyli b.dobrze nie wybije potrzebnej flory bakteryjnej ALE NAJPIERW MUSISZ POCZYTAĆ : 1. dr Wiliam Douglas - na str. anglojęzycznych 2. prof. Iwan Nieumywakin - ksiązka wydana w Polsce BEZ TEGO MOŻESZ SOBIE ZROBIĆ KRZYWDĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oxygen
Niktos, nic sie nie martw. Gdy tylko zauwaze cos niepokojacego, zaraz zredukuje albo przerwe zazywanie wody utlenionej. Ta metoda,ktora stosuje teraz jest optymalna dla mnie. Rano 2 kropelki, w poludnie 1. Jest bardzo dobrze. Codzien lepiej. Szumu w uszach juz nie ma. Pozdrawiam was.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oxygen
Dodam jeszcze,ze co dwa trzy dni, 30 min po wypiciu porannej dawki WU, wypijam 1 duza lyzke oliwy z oliwek i 1 jedna duza lyzke swiezo wycisnietego soku z cytryny. Najpierw oliwe a zaraz po tym sok cytrynowy. To pobudza wydzielanie zolci i tym samym wydalanie "smieci" z organizmu. Moze kurzajka na piecie,ktora byla usuwana juz dwa razy przez dermatologa, rowniez zniknie na zawsze? Bede was informowac. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie odpowie
hej. wczoraj wzielam 3 lyzki przegotowanej wody z 3 kroplami 6% wody. doslownie brak jakichkolwiek objawow. zero gorszego czy lepszego samopoczucia. jakbym nic nie przyjela.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samonieuk
Na forum znalazlem jakies informacje ze są przeciwskazania do picia H2O2 mając plomby amalgmatowe [str 19,post 1]. Więc zwracam się z prośbą do znających ten temat o wyjasnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oxygen
Hey Samonieuk, trzy lata temu dentysta wybielal mi zabki. Zanim jednak przystapil do wybielania, dokladnie zbadal mi szczeke. Na pytanie dlaczego to robi, odpowiedzial: Abym mogl przystapic do wybielania, musze zbadac czy pani zeby sa zdrowe oraz czy nie ma pani w buzi metalu np. amalgamu. Odpowiedzialam,ze mam szczescie,bo moje amalgamy zamienione zostaly na porcelane ale z ciekawosci zapytalam dlaczego amalgam wyklucza wybielanie zebow odparl,ze h2o2(bo to stosuja dentysci do wybielania zebow, wode utleniona w zelu,wysokoprocentowa oczywiscie) wchodzi w reakcje z amalgamem i moze go skruszyc. Dodam ze amalgam jest bardzo szkodliwy dla zdrowia. Niestety mnostwo ludzi ma takie plomby. Przy jedzeniu pokarmow i piciu mikroczastki tego metalu dostaja sie do organizmu i w nim na zawsze juz pozostaja. Przewaznie w mozgu, w kregoslupie lub jelitach. Mikroczastki amalgamu ktore nawet trafia do jelita cienkiego, sa z niego znow wchlaniane przez organizm i osadzaja sie w glowie lub kregoslupie. Usuniecie amalgamu z organizmu jest prawie niemozliwe. Prawie. Rowniez naiwnie myslalam,ze jak mi usuna amalgamy to sprawa jest zalatwiona. Nie. Nie jest. Dzis wiem,ze usuniecie plomb amalgamowych musi odbyc sie w szczegolny sposob. Nie wolno ich poprosu wyborowac i wsawic nowe. U mnie dentysta wyborowal, polknelam dawe mamucia amalgamu nie wiedzac,ze on nigdy nie opusci mojego organizmu. Jesli mialabym dac ci rade, to majac amalgam w buzi, nie pilabym wody utlenionej. Poszukalabym dentysty,ktory w specjalny sposob usunalby mi amalgamy. Poczytaj troche na ten temat, zwroc uwage rowniez na swoje samopoczucie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oxygen
Musze dodac,ze pare lat temu chorowalam na chroniczne zapalenie spojowek i suchosc oka i lekarze faszerowali mnie wszystkim i nic nie pomagalo. Chdzilam wtedy do szkoly kosmetycznej i wykladowca mowil wlasnie o amalgamie. Zaczelam wiecej czytac o tym i zadecydowalam o usunieciu ich. Niestety dwoch dentystow nie zgodzilo sie na usuniecie plomb poniewaz twierdzili,ze sa nieszkodliwe i prawie pukali sie po glowie. Trzeci dentysta tez nie byl zachwycony ale placilam, wiec w ciszy usuwal nic nie komentujac. Wstawil porcelane. Mialam 4 amalgamy wiec dwie wizyty byly konieczne. 2 miesiace po usunieciu amalgamu zapalenie spojowek zniklo i suchosc oka tez i juz nigdy nie powrocilo. Mam jednak inne dolegliwosci. Przyczyny? Amalgam? Mysle,ze napewno. Candida? Na 100% tez. Candida czesto wychwytuje amalgam i inne metale ciezkie. Dopoki mam tego grzyba mam amalgam. Ciezkie migreny u mnie to z pewnoscia candydoza zatok oraz amalgam. Ze organizm w ten sposob reaguje, bolem, jakzesz teraz go dobrze rozumiem. Mam nadzieje,ze nie za pozno. Pozdrawiam milutko wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
Oxygen - kurzajki na nodze czy gdzie indziej można łatwo wyleczyć poprzez namoczoną skórkę cytryny w czystym occie .Nie pamiętam ile ta skorka ma się moczyć .Potem przykłada się na chore miejsce i zakleja plastrem .Okład taki należy zmieniać jak wyschnie .Próbowałam dawno temu na sobie pomogło. A odnośnie tej wody utlenionej . Z jaką wodą mam ją mieszać ?przegotowaną mogę ? Wodę destylowaną można zrobić samemu ale nie wiem czy mąż mi zrobi czy mu się zechce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
bardzo dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
wiecie co i ja zacznę pić tą utlenioną .od ilu kropel zacząć i z jaką wodą ?pół godziny przed posiłkiem .Na razie mam wodę taką 3 % tą zacznę zanim kupię tą mocniejszą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samonieuk
Podziekowanie dla Oxygen za swoja opinie. Plomb metalowych mam 5 wiec bede staral sie je w miare bezpiecznie usunac, a pozniej moze skorzystam z metody picia H202 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oxygen
Trum11. Dziekuje za rade odnosnie kurzajki. Narazie ja zostawie bo chce zobaczyc czy moze nie zniknie samoistnie. Smaruje ja dodatkowo wacikiem nasaczonym 6% woda utleniona. Pare razy dziennie. Tak jak obserwuje tego guzka za uchem. prawie go nie ma ale jeszcze wyczuwam pod palcami. poprawa jest jednak olbrzymia. jesli chodz o dozowanie to nie wzoruj sie na mnie bo ja zaczelam z grubej rury i nie polecam tego. Dozowanie wg. ksiazki to bodajze: 1 dzien 1kropla 3%h2o2 3x dziennie. 2 dzien 2 krople 3%h2o2 3xdziennie I tak dalej az dojdzie sie do 10 kropel 10tego dnia. Pozniej 2-3dni przerwy i rozpoczac znow ale juz 10 kropel 3xdtiennie. Pozostac przy 10 kroplach 3xdziennie. Maksymalnie 30 kropel dziennie. Ja uzywalam normalnej wody przegotowanej ale dzis kupilam wode destylowana. Pic na pusty zoladek. Prosze mnie poprawic jesli cos niepoprawnie napisalam. Pozdrawiam. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oxygen
Samonieuk. Zycze ci abys znalazl kompetentnego dentyste,ktory w miare bezpiecznie dla ciebie usunie ci to. Chce jeszcze ci poradzic, abys zakupil sobie dosc duzo opakowan wegla medycznego. W dniach gdy beda ci te plaby sciagac polknij przed i po dosc duza dawke wegla. Nic sie nie boj przedawkowania lub zaparcia. Popij duza iloscia wody lub napoju. Nie bedzie zadnego zaparcia. Wyprobowalam na sobie. Wegiel wiaze metale ciezkie i gdy przy usuwaniu plomb cos dostanie sie do twojego organizmu, wraz z weglem wydalisz amalgam. To tak dla wlasnego bezpieczenstwa i spokoju. Bez wegla, amalgam dostanie sie do jelit,gdzie zostanie wchloniety przez organizm wraz z przetrawionym pozywieniem. A wtedy juz jest bardzo trudno sie pozbyc tego swinstwa. W swieta bylam u siostry. Ogolnie jest zdrowa. Tak mowia lekarze.ale puchnie jej twarz i zbiera woda w organizmie, cierpna jej dlonie, potworne migreny. Gdy otworzyla buzie zobaczylam 4 plomby amalgamowe a jezor z tylu byl pokryty bialym nalotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanislav-Levy
Witam wszystkich,zakupilem nadtlenek wodoru czysty do analizy,od ilu kropel zacząć go pić?i z jaką wodą najlepiej go rozcieńczać?choruje na neuroborelioze a od niej mam okropna grzybice.Najwiekszy problem mam z głowa z oczami i z jelitami.czy przed piciem trzeba się oczyścic?np lewatywa.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oxygen
Do Samonieuk. Dzieki za link. Ja juz od 2 miesiecy zajmuje sie usuwaniem metali ciezkich z organizmu. zostane przy tej mojej metodzie. Ale slicznie dziekuje. Do Stanislaw: Najlepsza woda to destylowana ale ja pilam tez z przegotowana. Dozowanie jak wyzej juz opisane. Zwroc uwage na stezenie twojej wody bo dozowanie jest dla wody utlenionej 3%. Ja oczyszczalam watrobe i woreczek zolciowy zanim zaczelam pic h2o2. Teraz aby szybciej pozbyc sie smieci robie lewatywy od tygodnia z kawy. czuje sie cudnie :)taka lekka jak motylek. Co 2-3 dni rano po wypicui h2o2 lyzka oliwy z oliwek i lyzka soku z cytryny. Tez superowo oczyszcza. Stanislaw trzymam kciuki i pisz jak sie czujesz i obserwuj siebie. Pisz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oxygen
Tak moze dla zainteresowanych dodam,ze metoda,ktora stosuje aby pozbyc sie metali ciezkich jest metoda prosta i malo kosztowna. Zaczerpnelam ja ze szwajcarskiego forum symptome.ch. Jesli ktos wlada niemieckim to moze sie tam dowiedziec. Metoda oczyszczania watroby i bezoperacyjnego usuwania kamieni zolciowych i wogole woreczka zolciowego jest tez mi dobrze znana i przeprowadzana na wlasnym cialeczku:) Metody sa zupelnie naturalne i prawie nic nie kosztuja. Prosze nie dajcie sobie wmawiac,ze zdrowie kosztuje. lekarze nie sa zainteresowani zdrowym pacjetem ani martwym. Musza wiec nas trzymac gdzies pomiedzy. Nie maja czasu dla pacjeta, kaza lykac tony medykamentow i chca abysmy szybko do ich gabinetow powrocili. Zdrowy pacjet oznacza bezrobocie dla lekarza. Wiec wlaczmy nasze madre glowki i badzmy zdrowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oxygen
lyzka oliwy z oliwek i lyzka soku z cytryny to nie lewatywa. To pije rano co 2-3 dni. Aby nikt mnie zle nie zrozumial.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!!! Od 3 dni piję wodę utlenioną z apteki, doszłam do ilości 4 krople 3 razy dziennie na 3 łyżki wody. Jestem po około półrocznym leczeniu ILADS końskimi dawkami 3 antybiotyków jednocześnie, co nie przyniosło wyzdrowienia, natomiast nabawiałam się grzybicy. Powód neurobolerioza. Piszę ponieważ czytając właśnie Wasze forum i inne strony zdesperowana zaczęłam pić tę wodę. W Wigilie miałam takie bóle brzucha i wzdęcia że normalnie robiło mi się słabo, coś jakby "kolki" Jakby mi ktoś nóż wbijał. Nystatynę jadłam do każdego posiłku. Jak dla mnie nieskuteczna. Jak mi się pogarszało Brałam ketokonazol, niestety bez rezultatu. Na diecie wyłączającej węglowodany, to jestem już od początku schorzenia i to na bardzo restrykcyjnej. Mimo tego nabawiałam się grzyba i powiem Wam dlaczego. Otóż chciałam żeby w moim układzie pokarmowym było więcej bakterii i sypnęłam sobie do jogurtu łyżeczkę inuliny... zaleconej mi przez lekarza. No i stało się... bulgotanie i bóle. Pojawiły się prawie natychmiast minęło może 2-3 godziny.. i nie dało się tego niczym opanować. Lek który miał mi pomóc na dobę (ketokonazol) pomagał na kilka godzin. Nystatyna w ogóle nie działa. W nocy nie mogłam spać... Wykończona usiadłam do komputera i natrafiłam na kilka fragmentów o wodzie utlenionej.. i odważyłam się.. Wypiłam 2 krople na pusty żołądek(w nocy) na 3 łyżki wody) Po kilku chwilach..dosłownie burczenia i gazy ustały i to jak ręką odjął... żaden lek tak nie zadziałał. Biorę 3 dzień. Bolą mnie jeszcze jelita..(pieczenie w brzuchu) i to bardzo, ale przynajmniej nic nie burczy furczy, nie przelewa się i nie mam wzdęć. Poza tym ogólnie nie czuję się źle. Po raz pierwszy nabrałam trochę optymizmu. Nie wiem tylko jak z tą wodą spożywczą i z apteki. Na razie mam z apteki. Przestrzegam wszystkich przed braniem INULINY!! Mi od tego rozwinęła się pełnoobjawowa grzybica jelit. I stwierdzam to z cała odpowiedzialnością, bo przestrzegałam diety bardzo restrykcyjnie. Nie mam pojęcia co się stało z moją równowaga kwasowo-zasadową ale mam mętny zasadowy mocz, wkrótce zrobię kolejne badanie, może coś się zmieni. Mam zasadnicze pytanie, czy ktoś potrafi mi powiedzieć dlaczego po kwaśnej kapuście mi się pogarsza i boli mnie brzuch ? Po prostu od początku tak mam nawet jak mnie grzybica nie męczyła (od początku to znaczy od momentu kiedy zaczęłam brać antybiotyki w dużych ilościach). Niby jak dostarczam bakterii powinno być lepiej a ja mam wrażenie jakbym grzybków dostarczała a nie bakterii. Czy ktoś zna na to zjawisko jakieś sensowne wytłumaczenie? U dr Janusa znalazłam informację, że kiszonek nie powinno się jeść ale wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×