Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

a ja akurat wlasnie zazwyczaj jestem w typie takich pan koło 40... maja pecha dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komik - e tam. daj sie zaprosic pare razy na niezobowiazujaca randke ;) a potem sie wykrecisz sianem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku - ja sie juz narandkowałem w życiu... nie musze sobie niczego udowadniac... laski i tak na mnie lecą i bez podrywania ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komik... nie musisz randkowac... spotkac sie jak ze znajomš mozesz przeciez zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a jeszcze by sie moja kobieta dowiedziala... i byłby kwas.." a no to pewnie ze bylby kwas. takich numerow to lepiej nie robic. pogadac sobie niezobowiazujaco mozna ale nic wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Czesc Kwiatek, zapoznales sie z moja wczorajsza sugestia odnosnie Komicznego? Dodam, ze pomysl znalaz uznanie w oczach jednej z Twoich "kafe zainteresowan" mianowicie Sami :D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Luśka, o co chodzi z suestia -przypomnij bo tak intensywny żywot kafeteryjny prowadze ostatnio ze wiadomosci starsze niz 1 dzien usuwaja mi sie same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
chodzi o to, ze powinienes dolaczyc do fanklubu Komicznego, a my zrobimy wyjatek i przyjmiemy tym razem osobnika plci meskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pogadac sobie niezobowiazujaco mozna ale nic wiecej..." no wlasnie - dlatego ja sie nawet rozrywkowo na zadne randki nie umawiam... co najwyzej kawa z jakimis byłymi :P ale bez podtekstow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Kwiatek, to widac ja przeoczylam ten moment. A na przyszlosc nie czekaj az Cie zapytam tylko jasno sie deklaruj - wtedy unikniemy takich nieporozumien :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no wlasnie - dlatego ja sie nawet rozrywkowo na zadne randki nie umawiam" no ja tez jestem zdania ze tego lepiej nie robic... bo a nuż dziewczę sie nakreci i potem bedzie rozczarowanie jak jej powiem "nie wychodźmy poza ramy koleżeństwa"/ zreszta posiadanie kobiety i spotykanie sie nawet niezobowiazujaco 1:1 z kims innym to dla mnie byłby sygnał ze cos jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiatek, to widac ja przeoczylam ten moment" dzis nastapila ta wiekopomna chwila :P a komik do mnie powiedzial "Kwiatek Skarbie, słodki blondasku" :P czy jakos tak to szło :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kwiatku - moja lasia jest dość zazdrosna, wiec ja wole nie zmiekszac lawinowo ilosci kolezanek, ktore moga do mnie wydzwaniac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Kwiatek, OK, jestes przyjety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
komiczne wiem,że juz wpadłeś w samouwielbienie,jednak ja jestem w tej reszcie niezainteresowanej tobą na szczescie:P Kwiatek nie ze wszystkimi starszymi jest tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też starsza - wiadomo ze im bardziej wartościowa kobieta tym bardziej mezczyzna musi sie postarac ;) i tym wiecej musi byc warty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Sami - staram sie, staram. jezdze na wyjazdy, chodze gdzies, kupuje prezenty, rozmawiam wysluchując, przytulam i takie tam rzeczy ktore kobieta potrzebuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
kwiatek niekoniecznie,chociaż moze trochę racji masz;),niezaleznie od tego co rozumiesz przez wartosciowa 40stkę-kasa,wyglad czy moze jeszcze coś innego?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×