Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

Gość
też starsza => To nie ja jojczę, a na zdanie innych dawno mam wbite. Żyję... nieortodoksyjnie, i mnie z tym dobrze, a co do innych - niech się wstydzi ten co widzi :D Wszędzie widzisz tłumy z widłami? :D Doprawdy => Akrobacje łóżkowe to 90% sukcesu, przynajmniej póki się jeszcze może :P Jestem cierpliwy, poczekam - w razie czego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatek- nie twój wiek to dałabym głowe, że prawik- cream i ty to jedna liga Ty jesteś od nich "lepszy"" dziekuje za komplement doprawdy. a Kwiatek i tak swoich asów nie pokazał jeszcze ;) za to miał słabości nie pokazywać a pokazał przez was 😠 no ale... niewazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Jak czytam że związki sie przez to rozpadają, np. przez postawę rodziców chłopaka, który sie wiąże ze starsza kobietą to krew mnie zalewa. Polacy wpieprzają się do zycia innych, chcą ustawiac zycie swoim dorosłym dzieciom to chore społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moje najbliższe otoczenie nic mi nie daje odczuć ale generalnie jeszcze społeczeństwo jest bardzo zacofane w tym temacie" jak to wyglada? spluwaja na ziemie gdy przechodzicie? gdy wchodzicie do pomieszczenia wszyscy obecni milkną, a starsze kobiety żegnaja sie ukratkiem, sięgajac po różaniec? w kazdy ranek macie wypisane obraźliwe napisy na drzwiach, a samochod zawsze spuszczone powietrze z opon? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Brak tolerancji ogólnie to najgorsza cecha polaków, nie chodzi tylko o wiek ale o kolor skóry, wyznanie, wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
KOT nie widze tłumów,myslisz mnie z tą starsza;),ja mam gdzieś opinię postronnych osób komiczne mam normalnych znajomych,nie obrabiają mi tyłka za plecami,tym bardziej,ze nie jesteśmy jedynym niekonwencjonalnym małzeństwem w towarzystwie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starsza
Komiczne - baaardzo smieszne. :D Chociażby Twoje wypowiedzi że starsza to na pewno ma kasę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak czytam że związki sie przez to rozpadają, np. przez postawę rodziców chłopaka, który sie wiąże ze starsza kobietą to krew mnie zalewa." :D:D:D raczej przez chłopaczka, ktory daje sobie życie ustawiać... tym sie wlasnie roznia mezczyzni od chłopców..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"za to miał słabości nie pokazywać a pokazał przez was no ale..." co masz na mysli? to, że mieszkasz z rodzicami w wieku 32 lat, zarabiasz średnią krajowa, czy to, ze jestes chamski w stosunku do kobiet?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
też starsza => ups :P Racja, pomyłka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
tez starsza mylą im sie nasze nicki :P:P Ja absolutnie nie mam z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *saml*
a dlaczego Kwiatek nie pokazałes sie z tej innej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy - jakbys chciala zrealizowac projekt poprawy rentownosci w firmie produkcyjnej o obrotach okolo 20 000 000 PLN to mozesz sprobowac sie zglosic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
komiczne czepiasz się ,brak argumentów?;) kot ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Komiczne dokładnie taki facet to mięczak ale chodzi mi teraz o postawe rodziców. Jak mozna wtrącać sie do wyborów swojego dorosłego dziecka? Rozumiem gdyby chodziło o kryminaliste na przepustce :O ale tylko o wiek! a czytałam o takich przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a dlaczego Kwiatek nie pokazałes sie z tej innej strony?" dlatego ze nie wiem z kim rozmawiam. 95% info to info niewerbalne a ja nawet was nie widzialem na oczy, ni znam, nie ufam. co moge powiedziec to to ze komik na 100% z prawem do czynienia ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brak tolerancji ogólnie to najgorsza cecha polaków, nie chodzi tylko o wiek ale o kolor skóry, wyznanie, wszystko." tak moga twierdzic tylko ludzie, ktorzy za granica nie byli nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek najpierw trzeba mieć taki projekt- z realizacją nawet ty byś sobie poradził:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
ta starsza wszystko zależy ile ma lat,jeżeli 25 to absolutnie nie dziwi mnie reakcja rodziców,normalne,ze chca mieć młoda synową i wnuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tia, swoje ganicie, cudzego nie znacie. Starcza spić jednego z tych tolerancyjnych i wychodzi szydło z worka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pominiemy wszystkie bzdety, to z punktu widzenia racjonalnego, kobieta powinna być starsza. Długość życia chłopów, ze względu na , stresy, papierochy, wódę i młodsze dziewczynki, jest drastycznie krótsza, od życia kobiet, a wierzcie mi bycie wdową, jest wyjątkowo, niemiłe i nieprzyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do reszty waszych informacji - moze sa prawdziwe, moze nie. wiem ze złośliwa szczerze pisala na forum i 🌼 jej moge za to dac co do odchodzenia... dowiedzialem sie paru ciekawych rzeczy... sam pomagalem ludziom... natomiast jest to generalnie strata czasu siedzenie tutaj w zyciu wirtualnym... akurat jestem na rozdrożu życiowym i sie zasiedzialem... ale dobre to nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *saml*
i to mnie drazni ja mam wiedziec ze facet udaje ćwoka lub chama na kafe,a w zyciu jest ok masakra i zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *saml*
a skad masz pewnosc ze nie udawałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatek najpierw trzeba mieć taki projekt" jest taki cel, natomiast nie ma na razie kto sie za to wziac porzadnie-brakuje koordynatora :P a ty doprawdy bys sie na pewno nie nadawała :D :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a skad masz pewnosc ze nie udawałam? " nie wiem, jakos mi sie wydaje tak.ale to i tak niewazne dobra uciekam na razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"akurat jestem na rozdrożu życiowym i sie zasiedzialem... " chcesz nam o tym opowiedziec?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×