Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

zabawianie w sensie wygłupy. jak sobie myslisz jak moj ojciec z domu nie wychodzi to radosny jest? zreszta... nie mam zamiaru sie tlumaczyc z calego mojego zycia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czyli wynajmujesz- barterowa forma zapłaty" zawsze jest cos za cos w zyciu-nic nie ma za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, spoko- pełna podziwujestem dla twojegopoświęcenia o ile nei jest ono zwykłym wygodnictwem;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiatek Ty tyle nie żartuj,bo ja wierze we wszystko co mówisz" szczerze mowiac to... akurat wszystko co o sobie napisalem jest prawdą :D gdzieniegdzie cos przykoloryzowałem ale nieistotne szczegóły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekoloryzowałes ???:D :D piesek waży 8 kilo nie dziesięć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie masz ciała modela....cóż można się było tego spodziewac, ale jak myslisz, ze to nieistotny szczegół to się grubo myslisz;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ;) piesek schudł gwoli ścisłości ;) ależ doprawdy, nie muszę się tłumaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz się usprawiedliwiać,że jesteś taki ciepły..urokliwy ..i...wygodny"- ciepłe kluchy w skrócie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, nie będę się już śmiała- niezaradność życiowa to tez pewna forma upośledzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile w tobie Doprawdy jest złoœci... i powiedz cos na forum o sobie... oto efekty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Doprawdy dobra, nie będę się już śmiała- niezaradność życiowa to tez pewna forma upośledzenia ' Nie przesadzaj. Jest lekkim mamin synkiem,ale jest 'całkiem,całkiem' w rozmowie. Czasem mówi z sensem,czasem bez.. Potrafi rozbawić;-).. I zaraz zdjęcie mi wyśle;-). Ja tam zdania nie zmienię-_Kwiatek jest urokliwy;-).:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego Kwiatek? Doprawdowa to milusia dziewczynka jest :) I fajna z niej dupencja - spodobałaby Ci się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komik- ona jest jak mój terrier - tak zajadła w zaczepianiu jest ze... nie mozna sie od niej opędzić wręcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta w czerwonym berecie, skoro szukasz utrzymanka to rozejrzyj się wśród młodszych- gwarancja lepszej jakości;) a poziom intelektualny ten sam wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I fajna z niej d**encja - spodobałaby Ci się" taaak, a potem by sie do mnie przyczepila a potej jej mąż by chciał mi ryj sklepać i bym musiał sie moją skrytobójczą bronią posiłkować, czyli moim ulubionym nożykiem ;) juz złośliwej powiedzialem ze boje sie jedynie odpowiedzialnosci za uczucia kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy nie jest raczej kobieta, ktora przyczepia sie do facetów, tylko bawi sie nimi, wykorzystuje i porzuca jak zużyte prezerwatywy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy 'kobieta w czerwonym berecie, skoro szukasz utrzymanka to rozejrzyj się wśród młodszych- gwarancja lepszej jakości a poziom intelektualny ten sam wiec...' Utrzymanka nie szukam,skąd Ci to do głowy przyszło?;-). Czy ja właściwie kogoś szukam?;-). Poziom,pion ..dokończysz?;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×