Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

\"offtopic: komik, ktoś z tego forum podobno jeździ bordowym Evo\" kto? :P moze sie ustawimy na mały kill :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
komiczne to nie dział motoryzacyjny,trzymaj się tematu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komik: xyzed tak mowil dzisiaj ;) idź na 1/4 mili z nim ;) tez starsza: zalety wartosciowej kobieta nie zmieniaja sie z wiekiem: mądra, dobra, ładna, umiejąca trzymać język za zębami kiedy trzeba oraz stanąć za swoim mężczyzną. warta tyle co złoto a moze nawet bezcenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyskusja o Evo jest na temat...:P starsze kobiety kupuja takie samochody młodym facetom, by utrzymac ich przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komik: xyzed tak mowil dzisiaj idź na 1/4 mili z nim" jesli ma serie, to nie masz szans :P ale wiedziałem, ze xyz to sensowny gość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Mam jak znalazl wsparcie dla zalozenia, ze jezeli sie zwiaze to tylko ze starszym! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale wiedziałem, ze xyz to sensowny gość " hehe tez to stwierdzilem jakis czas temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
komiczne dzieki za odpowiedź,a tak na marginesie to nie słyszałam nic na temat, do tej pory nie musiałam nic kupowac:P,lgną za darmo;) pewnie juz niedługo:P,w koncu starosc zbliza sie wielkimi krokami:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pani Sami takich jak Ty nie lubi " do Ciebie to nie wiadomo jak sie zwracac bo Ty ciagle czegos w facetach stad nie lubisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lgną, bo maja łatwy i niezobowiazujacy sex :) poza tym, byc moze, niezle jeszcze wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw piszą ze kobiety po 40 nie podniecają tak jak 20-tki by potem stwierdzić ze faceci chcą tylko seksu od takich kobiet gdzie tu logika:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
sami własnie logiki brak,a podobno to domena kobiet:P komiczne nic nie mają;),być może liczą na coś niezobowiązujacego,nie jestem puszczalska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) heheh dla mnie są nie logiczni i tyle.Nawet na kafe po'' mondrych '' wypowiedziach widać jak zaprzeczaja sami sobie. ale juz sie przyzwyczaiłam do tego ze Oni mają racje bo są męzczyznami a ja nie mam ,bo mysle po kobiecemu ;) 3maj sie też sobie poszukam jakiegos młodszego...skoro faceci chcą tylko seksu to lepiej z młodszym męskim ciałem niz ze starszym(to w/g logiki facetów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też starsza-mezczyzni generalnie nie maja spojonych półkul tak jak kobiety wiec im myślenie ciężej przychodzi :o a w ogole to wiadomo ze mezczyzni to dodatek wiadomo do czego jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
kwiatek ;) podoba mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
Sami masz rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na serio - zazdroszcze wam naturalnie lepszego podejscia do ludzi. kurcze przez to lepszymi menedżerami są kobiety. nieodmiennie porownujac swoje wyniki i wyniki bab wypadamy słabiej. firma złożona z mężczyzn przegrałaby na bank z firmą złożona z kobiet. i to dlatego sie mezczyzni boja kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac to nawet na kafeterii mimo ze to tylko pisanina internetowa. facet jest jak... słoń w składzie porcelany, niezorientowany w temacie gdy kobieta juz dawno z przodu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio to wlasnie chyba dobra polityka zeby kobiety rządziły. mężczyźni to potrafia narozrabiac, pobic sie albo i wojne wywolac. kobiety sie szybciej dogadaja fakin' lajf znowu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam młodszego
i cieszy mnie to bardzo, nie interesuje mnie co myslą o tym inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałam właśnie topik i..
mnie się bardzo podoba chłopak lat 17, a ja sama mam 24... 7 lat poiecie to straszna róznica i ja tak myśle! spokojnie jestem przecież dorosła i nie moge idstawać :/ ale fakt faktem podoba mi się taki szczawik :/ Czy ja jemu? nie wiem. Po prostu podoba mi sie i tyle. Jakby zawarł znajomość wcale bym nie odmówiła i nie powiedziała "spadaj gnoju"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyżej
Nic w tym złego że ci sie podoba, moze nawet byc z tego cos stałego, ale ten topik raczej dotyczy dojrzałych ludzi, facetów po 20 i kobiet 30 - 40 letnich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyżej
Za mną właśnie lata taki prawie 10 lat młodszy facet ma 24 lata a ja mam troche wąppliwości. Wydaje mi się że im ludzie starsi to ta granica troche sie zaciera ale mężczyzna 24 letni nie jest chyba jeszcze zbyt dojrzaly i nie wie czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a na serio - zazdroszcze wam naturalnie lepszego podejscia do ludzi. kurcze przez to lepszymi menedżerami są kobiety. nieodmiennie porownujac swoje wyniki i wyniki bab wypadamy słabiej.\" chyba sobie jaja robisz Kwiatek :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kobiety sie szybciej dogadaja" zwłaszcza z innymi kobietami :D:D:D Kwiatku - podstawowa wada kobiet jest to, ze nie potrafia wyłączyc emocji i spojrzeć chłodno na sprawe... sprawy słuzbowe traktuja nadmiernie osobiscie a na dodatek, rozdrabniaja sie na tysiace nieistotnych szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
kwiatek trochę przesadził,ale jednak ma sporo racji;) komiczne jakie jaja? kobiety rzeczywiscie są mniej konfliktowe,wbrew ogólnej opinii bardziej zrównoważone,nie robią problemu z głupstw-przynajmniej w pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kobiety rzeczywiscie są mniej konfliktowe" problemem kobiet jest to, że ich poglad na dany temat zalezy od dnia cyklu a co do tego, ze nie robią problemów z drobiazgów? :D:D Nie osłabiaj mnie... Ty tego nie pojmiesz, bo dla Ciebie to nie sa drobiazgi i oczywiscie marginesy w tekscie, akapity i przecinki są o niebo wazniejsze od merytorycznej jego treści :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×