Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

Gość do psychocośtam
przykładów fajnych 50 latek jest mnóstwo beata Kozidrak, Kora Jackowska po 50, Małgorzata Ostrowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychocośtam
ta starsza i do psychocośtam nie chodzi o to,z esa niezadbane,ale ogolnie kobieta ,nawet z botoksem i innymi upiekszeniami szybciej sie starzeje od mezczyzny.A w ogole co tak nalatujecie i bronicie swej zarzchłej młodosci :-) czyzby jakies kompleksy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychocośtam
do psychocostam :-) jak ma sie forse to zze 100 latki zrobi sie lalke barbi,ale to powierzchownosc,wnerze organizmu niestety juz sie starzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do psychocostam
a mężczyzna to sie nie starzeję ? jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Generalnie uważam że jednak kobieta dłużej potrafi byc superlaską ale oczywiście zgadzam się ze sa wyjątki. Kiedys tak uważano że kobieta sie szybciej starzeje ale podkreślam czasy sie zmieniły i teraz kobiety wyglądaja młodo, może to dzięki kosmetykom, kremom, nie wiem ale takie sa fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Wnętrze to juz zupełnie inna para kaloszy. To tez zależy od konkretnej osoby. Są wieczni chłopcy którzy nigdy nie dojrzewają i ponuracy w wieku 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychocośtam
Po mężczyźnie tak nie widać upływającego czasu gdy o siebie dba a kobiety nawet jak o siebie dbaja to jednak i tak wygladaja starzej w porownaniu z rowesnikami meskimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychocośtam
ta starsza,nie chodziło mi o wnertze ,jako intelekt,ale o wnertrze organizmu.Organy wewnetrzne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychocośtam
ta starsza czuje ,ze nie broniosz starzejacych sie kobiet ,ale siebie :-) zbyt duzo mas zkopleksow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychocośtam Po mężczyźnie tak nie widać upływającego czasu gdy o siebie dba a kobiety nawet jak o siebie dbaja to jednak i tak wygladaja starzej w porownaniu z rowesnikami meskimi Chyba Jesteś facetem i to takim, który ma jeszcze pod nosem mleko, zamiast wąsa. Postaw obok siebie 10 wybranych losowo 40to latków i tyle samo kobiet w tym wieku. Dostrzegasz różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychocośtam
musztarda :-)ale wiedz o tym,ze dbanei meczyzny o sibie to nie takie jak kobiety o siebie,gdyby kobiety dbały o siebie jak faceci to te co teraz sa niby takimi laskami to wygladały by jak mamusie tych facetrow rowiesnikow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do wybranej losowo siłowni i zobacz kto ćwiczy i dba o siebie. Kobiety w różnym, bardzo różnym wieku. Faceci? Młodzi głównie. Nie dostrzegam facetów w średnim wieku. I nie mów, że ćwiczą i dbają o siebie w domu. Basen? Podobnie, młodzi i wysportowani albo już rekreacyjnie, dziadkowie. I podobnie... kobiety w różnym wieku. Przykłady można mnożyć. Więc nie mów mi o zadbanych facetach w średnim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychocośtam
musztarda mezczyźni w srednim wieku tez dbaja o siebie,a kobiety robia to bo sie po prostu boja,odrzucenia ,chca zatrzymac za wszelka cene latka młodosci,ale niestety wnetrze organizmu starzeje sie nieublaganie i nic ,ze na wierzchu nawet,nawet kobieta wyglada jak w srodku juz nie mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztarda - facet 40 lat jakby dbal o siebie, o kondycje, uzywal jakichs kosmetykow to by wygladal rewelacyjnie. natomiast jak kobiete złapie menopauza to robi sie z niej powoli babuszka :D wiec korzystajcie póki natura daje. bo potem to juz tylko doradzanie młodszym zostaje i czekanie na wnuki juz :P :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychocośtam
_Kwiatek otóż to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychocośtam
Menopauza robi duze spustoszenie w kobiecym organiźmie,kobieta moze uper wygladac na zewnatrz ale niestety wewnatrz metrykalnie juz latka leca.A andropauza u mezczyzn tak facetow nie wykancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychocośtam musztarda mezczyźni w srednim wieku tez dbaja o siebie,a kobiety robia to bo sie po prostu boja,odrzucenia ,chca zatrzymac za wszelka cene latka młodosci,ale niestety wnetrze organizmu starzeje sie nieublaganie i nic ,ze na wierzchu nawet,nawet kobieta wyglada jak w srodku juz nie mloda Jeeeez... z choinki się chyba urwałeś. Pokaż mi faceta, który dba w jakikolwiek sposób o swoje zdrowie, pomijając już kondycję fizyczną. Pokaż mi takiego, który regularnie kontroluje swój stan zdrowia. Nie bardzo wiem jakie "wnętrze" masz na myśli. Pochwę, macicę, jajniki, nerki, wątrobę? Bo jeśli chodzi o te dwa ostatnie, to bardziej zniszczone i zaawansowane wiekiem są zapewne męskie. Dwóch pierwszych nie ma co porównywać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychocośtam - ;) niestety kobiety mają gorzej, bo po menopauzie po prostu hormonów brakuje i wszystko im siada. mozna sie wspomoc chirurgia plastyczna oczywiscie, kosmetykami ale juz tego błysku w oku nie bedzie jak kiedys... i ja doskonale rozumiem 40-latki ktore chca poużywać życia z młodziakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychocośtam
musztarda:-) co Ty tak najezdzasz na facetyow.Chyba jak ta starsA masz juz za duzo kompleksow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kwiatek musztarda - facet 40 lat jakby dbal o siebie, o kondycje, uzywal jakichs kosmetykow to by wygladal rewelacyjnie. natomiast jak kobiete złapie menopauza to robi sie z niej powoli babuszka wiec korzystajcie póki natura daje. bo potem to juz tylko doradzanie młodszym zostaje i czekanie na wnuki juz Jakby dbał o siebie. Dobrze, że w takim trybie napisałeś to zdanie. Poza tym... ja nie wiem, tacy młodzi, jurni, nowocześni niby, a zardzewiali jak brona w polu. W dzisiejszych czasach menopauza, to pojęcie, które można schować do lamusa. Istnieje coś takiego jak HTZ i inne współczesne wynalazki. Ale cóż Wy o kobietach możecie wiedzieć, skoro jedynym wzorcem dla Was jest Czesia z Klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą to z naczelnych tylko samica gatunku ludzkiego i chyba szympansiego ma menopauzę. podobno wszystkie dwupłciowe gatunki mają płodność do śmierci ;) tłumaczy sie to tym ze wychowanie potomstwa ludzkiego jest długie i kosztowne wiec lepiej zeby matka nie umarła w podeszłym wieku bo potomstwo moze wtedy zginąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychocośtam
imperia:-) nastepna obronczyni swojego juz podeszłegow wieku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychocośtam musztarda co Ty tak najezdzasz na facetyow.Chyba jak ta starsA masz juz za duzo kompleksow A co z tą starością i kompleksami ciągle. Masz jakiś problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperia - co ty bredzisz kobieto :D jakie 60 lat? zawsze kobiety mialy menopauze w wieku miedzy 40 a 50 lat :D co do HTZ to ma łagodzić tylko skutki gwałtownego braku hormonów :D zeby kobieta tak tego nie odczuwała (uderzenia gorąca, zmienność nastrojów) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychocośtam
Ja nei mam:-) ot,sobie pisze,bo mi sie nudzi i lubię prowokowac :-) a Wy,broniace swojego wieku boicie sie starosci jak cholera i chyba z aduzo kopleksow jednak macie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychocośtam Ja nei mam ot,sobie pisze,bo mi sie nudzi i lubię prowokowac a Wy,broniace swojego wieku boicie sie starosci jak cholera i chyba z aduzo kopleksow jednak macie Ok, to prowokuj dalej. Poniżej pewnego poziomu nie schodzę. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I tu się właśnie mylisz to są jeszcze młode kobiety i bardzo atrakcyjne." imperio... nazywajmy rzeczy po imieniu... młoda kobieta to 20-29 lat :D, 30-39 to kobieta dojrzała, 40-49 kobieta przed albo po menopauzie juz :D (nie mowie ze 40-tka nie moze byc atrakcyjną babką i z błyskiem w oku zeby nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychocośtam
musztarda :-) i znowu jakas na forum \trzyma klase :-) jejciu,babki kochane,za powazne jestescie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trzymam jedynie kasę. Jeśli nie dostrzegasz różnicy pomiędzy słowem "klasa", a "poziom", to o czym my mamy rozmawiać? Chyba tylko o korytarzach, pionowych rzecz jasna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×