Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

"Poumieszczalem czesc w anonsach erotycznych "- a to stąd ta lawina maili z niewybrednymi propozycjami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooojjj temat twoej urody był juz tu kiedyś poruszany zdaje się i wszyscy doszli do jednego wniosku- nie może byc aż tak źle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprawdy, ja nie twierdzę, że jest źle...tylko nie wiem, co jest gorsze : mieć urodę stricte posągową, czy łóżkową? ani jedno, ani drugie nie jest jakieś takie...super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja rozróżniam to tak- łóżkowa uroda to taka, na której widok faceci traca głowy, posagowa to taka nie wzbudzająca większych emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy, ten mój egocentryzm....:D:D No to moge teraz z czystym sumieniem zazdrościć tym posągowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
no własnie po co te foty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
po co nalegasz na wysyłki fot od ludzi z kaffeteri ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poumieszczalem czesc w anonsach erotycznych i tyle " ja jak bym umiescil w anonsie fotkę swojego ekstra tyłeczka to masakrę wsrod łódzkich gejów bym zrobil :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
to chyba babska przypadłosc i ciekawosc ? wiec do twojego image raczej nie pasuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oojjj
jak mowie ze brzydota to brzydota ale jak mi z tym do twarzy :D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiatek- nie sadze, twoja pupa im się już opatrzyła po prostu " eh ty wszystko musisz wiedziec :( jade zagranice w takim razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oojjj
jak chcesz pokazać swój zad to ja mogę obejrzeć :):) może zostanę gejem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
no widziałam kiedys jakis topik w stylu ty wyslij mi a ja tobie ,ale ty pierwsza tamarko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jak chcesz pokazać swój zad to ja mogę obejrzeć \" pamietam jak kiedys zagadalem jakas niby panne w internecie a ona do mnie wejdz na strone... tam ładna laska ubrana ale widac bylo ršbek od pończochy na podjarke ;) i sciema ze sie spotkamy itd, nawet smsow kilka dostalem. niezle jaja byly :D dobra ide popracowac, szef przyslal maila ze mam do roboty sie wziac a nie zabawy mi tylko w glowie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co innego foty ludzi, ktorych znam z forum z czarnych nickow - po prostu jestem ciekaw jak wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
Kwiatek nie mów ze masz takie dobre kontakty z szefem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
ale ciekawosc i analizowanie( nawet fot) to w twoich kryteriach przeciez kobieca cecha ? wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperia a ty co taka zawiedziona?:D komicznemu się nie podoba to wyslij kwiatkowi- tego jara wszystko dosłownie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
kwiatka swego czasu krem nawet jarał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"komicznemu się nie podoba to wyslij kwiatkowi- tego jara wszystko dosłownie \" wlasnie :) uwielbiam miseczkę B ;) \"kwiatka swego czasu krem nawet jarał\" ja po prostu kocham wszystkich ludzi, a wy tu tak :( [chlip chlip]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×