Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

"ale ciekawosc i analizowanie( nawet fot) to w twoich kryteriach przeciez kobieca cecha ? wiec?" sugerujesz ze ogladanie fot to cecha kobieca? :D zatem to kobiety sa wzrokowcami a nie faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiatek nie mów ze masz takie dobre kontakty z szefem" jego też szef głaszcze co rano po policzku :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
kwiatek cream to buła wiec jak mozna go kochac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
nie komiczne nie sugeruje,ale czymze jest parcie na fote? ludzi z kaffeteri prózna ciekawoscia i zaspakajaniem typowo babskiego pociagu do analizowania i oceniania powierzchownosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, że słusznie!! A tak na marginesie to w tych fotach z pytaniami o ocene typu urody, były 2 naprawde atrakcyjne laski i nie pojmuje, jak mogly o tym nie wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego tez?? mi sie to zdarzylo 1 raz:P wczesniej bylo tylko glaskanie po plecach i obejmowanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
buła= klucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
czyli zaspakajasz własna proznosc? bo jak by była nie fajna to juz bys z nia nie gadał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
własnie komiczne? a panów z kaffeteri czasami nie posiadasz w swojej kolekcji fajnych dup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperia - 2 były ewidentnymi super laskami... nie chodzi o próznosc.. gadam ze wszystkimi - do gadania wyglad nie jest potrzebny, ale ciekaw jestem jaki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmicznie- nie wiem jak mają faceci ale ja naprawdę nie mam aż tak wielkiej wyobraźni, żeby mi się chciało pisać z jakimś mało atrakcyjnym Bronkiem ze Wsiowic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari- jeśli chodzi o kluchowatość creama to wszyscy mają na uwadze jego charakter- inaczej dupa wołowa z niego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
Tamari cream jest klucha wyłowiana z bawarki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"klucha w sedzie - ciepłe kluchy i mameja" no wlasnie... ja jako ciota nie bedziemy chyba z creamem pasowac, errr posuwac... ja musze miec silnego mężczynzę przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy - myślę ze komisiowi naprawdę przydałaby sie odmiana od tych zawistnych kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne a nie pomyslales ze ze strony tych "zakompleksionych" pan to byla kokieteria i specjalniwe udawaly ze nie sa pewne swojej atrakcyjnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×