Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna mariia

Uczuciowo dobija mnie allegro

Polecane posty

Gość anna mariia

Co chwilke mam jakies przeboje ze sprzedajacymi. Dzis otrzymalam towar kupiony tydzien temu.. jest to mala dyskietka, zapakowana w pudelko po butach wypelnione domowymi smieciami ( dwie rolki po papierze toaletowym, opakowania po makaronie, kuskusie , kopiko). Uczuciowo nie wyrabiam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariia
zamowilam dyskietke, zaplacilam za nia w ten sam dzien.... smieci sa mi zbedne, na dodatek zapach przeszedl na opakowanie po dyskietce. Jestem zla , nie wiem co z tym zrobic. Jakbym kolesia dorwala...grr.Aha jeszcze zaplacilam za ta przesylke 14 zlotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariia
w woli wyjasnienia:P moj maloznek zakupil jakas pierdole,jakas karte wielkosci pudelka do zapalek i do tego dolaczona byla dyskietka. ( towar za 100 zlotych ). Ocvzywiscie zmiescilo by sie w kopercie, no ale tak jak pisze...sprzedajacy specjalnie zapakowal towar w pudelko po butach a na wierzch nakladl smieci z domu.Pomyslowy po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby zapakował w kopertę i coś by się stało- to byłby krzyk, że źle zapakował podaj nick z allegro chętnie umieszczę cię na CL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariia
na CL?? nie wiem co to oznacza. Kurcze przysiegam , ze wyslala mi smieci .Jak bede miec czas i mozliwosc, to cykne fotke. Bo trzymam to pudlo do przyjazdu meza, on tez nie moze uwierzyc ze wyslali nam smieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli albo Ci dobrze zapakował, ale nieestetycznie (należy się pozytyw), albo zarobił na kosztach wysyłki Energiczna na kosztach wysyłki to on raczej nie zarobił:P paczka kosztuje 10 zł list polecony w kopercie babelkowej ok 6 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariia
o zesz, za co niby:P chyba panuja nowe zasady na allegro, skoro wysyla sie towar ze smieciami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariia
z nerwow zrobilam byka w komentarzu ... karte dostalam jasne, ale pachnie kuskussem:P i nie wiem czy dziala, bo jej opakowanie przesiaklo blizej nieokreslona substancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie startowej allegro dokładnie pisze co robić w takich razach, poczytaj, a przekonasz się, że na dowcipnisia też są sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariia
nie chodzi o dyskietke:P z reszta mi chodzi tylko o sam fakt przeslania mi darmowych smieci , ktore nie byly opisane w aukcji:P poza tym zarobil na przesylce, kosztowala go 10 zlotych a wyludzil 14. Tylko pozostaje pytanie, po co to zrobil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna mariia
komentarz nie byl przemyslany, bo napisalam go wnerwach , zaraz po tym jak otworzylam paczke , poczulam jej zapach i dokopalam sie w tych rolkach po papierze toaletowym wlasciewej zawartosci.Dziekuje za rade, zaraz poczytam.Z reszta napisalam juz do allegro, bo to lekka przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczka priorytetowa 14 zł? nie zarobił na wysyłce? max 10 zł kosztuje paczka priorytetowa takiej małej rzeczy no chyba ze te śmieci to wartość 4 zł hehe wstyd by mi było komuś taką paczke wysłać, rozumiem pociete kartki jako amortyzacje ale opakowania ociekające jakimiś płynami, zwróciłabym mu to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:35 [zgłoś do usunięcia] anna mariia nie chodzi o dyskietke z reszta mi chodzi tylko o sam fakt przeslania mi darmowych smieci , ktore nie byly opisane w aukcji poza tym zarobil na przesylce, kosztowala go 10 zlotych a wyludzil 14. Tylko pozostaje pytanie, po co to zrobil? Zgodziłaś się na takie warunki, cena przesyłki została opisana w aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×