Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kucharz niezdarny

Rozmowy przy świetle. Po 22.00

Polecane posty

Gość lubię pomarańczowy
Kuźwa, to mnie już powinni żywcem w piachu zagrzebać :O Kucharzu, Ty to masz "szczęście", co topik założysz to ring z niego zrobią. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka odważna
ujadaj dalej , tylko tyle możesz , łańcuch niepotrzebny nawet bo nikt sie nie boi może cie co najwyżej kopnąć i tak w końcu zdechniesz i nikogo to nie będzie obchodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
czy to już patologia na kafe? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Zadziwiającej swej prostocie :) Uzupełnie swoja odpowiedź - gdybym na Twoje pytanie odpowiedział tu, na topiku, przeczytali by to wszyscy, nawet niezainteresowani. Nie ma potrzeby zaśmiecania głowy ludziom, którzy nie są mną zainteresowani. Bo potem, zaśmiecona głowa jaka jest, każdy widzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię pomarańczowy
To już nie patologia, to już norma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lubiąca... 🌻😘 Topik był na specjalną okazję i w zasadzie swą rolę już spełnił, albo inaczej, spełnił, ale nie do końca. Rzeczy rozmaite maja budowe warstwowa, o czym pare słów napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę o tym tu, choć nie jest to chyba najlepsze miejsce. Zadałem pytanie, ale nie chodziło mi w gruncie rzeczy o odpowiedź, bo mogłem ją przewidzieć, w różnych odmianach a nawet, nie przewidzieć, znałem ją wcześniej. Głównym moim celem było, by to pytanie Ike zadała sobie samej, by nad nim, nad sobą, nad tym, co robi i dlaczego, sama, w cichości własnego sumienia, własnej duszy, zastanowiła się. Bo to ważne pytanie, i bardzo ważna odpowiedź - czemu, po co ja to robię. To, czy cokolwiek innego. Człowiek powinien znać samego siebie. Bez wiedzy o sobie samym, bez, jak to mówią psychologowie, kontaktu z własnymi uczuciami, zawsze będzie jak we mgle. Będzie jak ten grzybiarz, zapytany, czemu kopiesz, bezradnie wzrusza ramionami. I, jak to bywa, będzie szkodził, innym, ale i sobie. Nie wiem, czy cel osiągnąłem, jeszcze nie wiem. Czas pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nazwałbym tego normą. Bo to, że coś dzieje się często, bardzo często, że robi to wielu ludzi, nawet bardzo wielu, a nawet większość, nie staję sie automatycznie normą. Staje się nagminne, pospolite. Ale nie jest normą :) I zważcie, mówi się o ludziach niektórych, że są niepospolici. Ale to bardzo nobilitujący wyróżnik, czymś się tacy ludzie od gminu odróżniają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię pomarańczowy
Kucharzu, ok niech Ci będzie, że nie normą, ale bardzo dużo osób dostosowało się do tego, jak Ty nazywasz "pospolitego" (eufemizm) zachowania na kafe. Spojrzałam przed chwilą na Twój drugi topik. Może przez chwilę rano miałam nadzieję, że topik będzie się wyciszał w nastroju. Ale jakoś nie zaskoczyło mnie pojawienie się Komika, w końcu pełni funkcję naczelnego Trolla i musi zdewastować wszystko wokół. To mu napędza siły witalne. Ale spójrz co się dzieje dalej. Panie natychmiast podjęły walkę. Oczywiście, że prostsza byłaby obojętność, prostsza i skuteczniejsza. Ale przecież reguła "n+1" obowiązuje. Trzeba odpowiedzieć! Trzeba ? Komik tylko zapala zapałkę - a wszystko zaczyna toczyć się od nowa... Widzisz jakieś rozwiązanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię pomarańczowy
Już nie musisz odpowiadać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez jakiś czas tam byłem. Jest kilka rozwiazań. Mniej, lub bardziej radykalnych. Na przykład - skasowanie topików, protest mailowy do redakcji kafeterii, zaprzestanie pisania, podanie na kafe, kim naprawdę są niektóre osoby. Sposób można dostosować, np. tak, by pozbawić komika tego, co najbardziej go podnieca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przykład - skasowanie topików, protest mailowy do redakcji kafeterii, zaprzestanie pisania, podanie na kafe, kim naprawdę są niektóre osoby. będziesz protestował- że mam odmienne zdanie? podanie naprawdę kim są niektóre osoby - tak ja mogę się sama przyznać- to ja w "mam talent" śpiewałam "paloma"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"podanie naprawdę kim są niektóre osoby\" to raczej nienajlepszy pomysł Kucharzu... schorowany dziadek, moze i budziłby litość, ale na pewno nie wywoływał takich emocji, jkaie wywołujesz teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kasowanie topików, protest mailowy do redakcji kafeterii, zaprzestanie pisania, podanie na kafe, kim naprawdę są niektóre osoby" od razu widac postawe rasowego PiSuara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą w dobroci swego serca wciąż nie mogę zrozumieć...... o jakie osoby chodziło.... bo przecież jednak nie o mnie? bo jak o mnie TO W CZYM CI KUCHARZU ZAWINIŁAM??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już wiem czym......................:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą komiczne- to nie jest teraz moja pora pisania? przecież po przykładzie aty ustaliliśmy, że zdwojona zła moc zabija psychicznie nasze ofiary i będziemy pisać na zmiany, żeby nie pozbywać się za szybko wrogów i dobrej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj- może kiedyś je upierze- bo tak to troszkę i nieestetycznie i wstyd.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy będzie inaczej wyglądać po użyciu na nim retrówki? czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu ona go kochać- tylko czy mu stanąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka odważna
za to twój mąż wolał pić niż miał by mu stawać przy tobie ike....też coś musi być na rzeczy...( suka przyszła z kundlem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej:) pomarańczowy kuchenny fartuszek próbuje czymś zabłysnąć:) tylko próbuje.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka odważna
nie musi ..cały blask oddaję twojej doopie.... na którą nikt już nie umie patrzeć ...ani tu....ani tym bardziej w realu.....wszędzie w pogardzi :).....zrobię sobie drinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D tak a już najbardziej w realu:D ty to wiesz! :D nie pij tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka odważna
oj wiem ... i pije jedynie na twój widok , na trzeźwo nie da się go....znieść , wiesz coś o tym , prawda...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to już wiem dlaczego nasza wiecznie zawiana sprzątaczka ma taką minę jak zawsze idę- czemu nie powiedziałaś że się znamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×