Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kucharz niezdarny

Rozmowy przy świetle. Po 22.00

Polecane posty

nie, uwierz, to nie ma nic do rzeczy...... z penisem czy bez - jestes moja Ike....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę retro zaczęłaś wcześniej andrzejki........ mnie jakoś do ciebie nie ciągnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jakoś do ciebie nie ciągnie co poradzę... przecież nie będę płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiadasz Retro, że nie męskie ? Hm...może, może, ale za to jakie smakowite ;) :D Moje karbinadle są the best :classic_cool: Chyba znów podpadnę Nefrytowej..., ale nie pamiętam tej właściwej nazwy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro a szkoda taki dramatyzm dobrze się sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he, he...! Kogóż to moje kaprawe oczyska widzą :D :D :D Do nóg padam, szanownej pani... Ups...ale mam wybór ;) :D Może o coś spytam, ale wpierw nastawię ziemniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytaj, tylko uważaj zebys kartofli nie przypalil jak kaszy. a jesli o to dlaczego cie lubie to moja odp. brzmi tak jak ike + ty wiesz dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiajaca w swej prostocie
Wiesz... jesli chodzi o czlowieczenstwo wydaje mi sie, ze pozostaje w kazdym mimo jego subiektywnego odebrania. Kto odbiera czlowieczenstwo? No wlasnie moc, ale znana moc - ogolnie pojete nienamacalne, lecz istniejace zlo, ktore atakuje kazdego czlowieka... i albo czlowiek potrafi jemu sie przeciwstawic, albo podlega tracac w ten sposob swoje duchowe wnetrze (ja niestety po czesci stracilam). Nie kazdy jednak zdaje sobie z tego sprawe, wowczas postepuje czesto nieswiadomie... lecz kazdy na pewno w swoim zyciu ma przynajmniej jedna szanse na Jego odzyskanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalałem więcej wody :classic_cool: Wiem, stonoga. Kobieta może tak znielubić faceta tylko za to, że ją uwiódł, albo nawet nie próbował uwieść. Pierwsze zarówno w Twoim, jak i tej ike przypadku jest niemożliwe. Dla mnie nie do wyobrażenia. Z powodu choćby braku jakiejkolwiek podniety intelektualnej No a drugie jest faktem, nawet przeze mnie upublicznionym. No więc wiem, dlaczego :classic_cool: A chciałem się tylko spytać - jak sie miewasz, w porządku u Ciebie ? :) Ach..., przy okazji... :) Alergolog powiedział - nikogo nie słuchać, stosować to samo. Musi zadziałać ! Hm...., no to stosuję ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/747d538dd3d037f6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5a3a2a60f99af9d5.html A ten znów wlazł jak na drzewo, i podgląda ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/89122d9dcab553d1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadziwiajaca w swej prostocie , odpowiedź jest prosta. Człowiek. Człowiek ma moc sam sobie odebrać swoje człowieczeństwo. Zniszczyć je, podeptać, splugawić. Nikt inny nie jest w stanie tego Ci zrobić. Nikt. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta może tak znielubić faceta tylko za to, że ją uwiódł, albo nawet nie próbował uwieść. z tego co zapewne pamiętasz ze swojej starszej pociechy-twoje twierdzeniemogłoby się od biedy dać zastosować do retrówki ty nie wchodzisz w grę- ty nie masz jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiajaca w swej prostocie
Czlowiek moze sie jedynie poddac temu, co to czlowieczenstwo mu odbiera. :p No ale nic, wiedze, ze unikasz mojego pierwszego pytania..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoim pierwszym pytaniem było pytanie o mój wiek. Ile mam lat, pytałaś. O ile nie zajmujesz się numerologią, jakie znaczenie może mieć odpowiedź ? Poza tym, nie wiem, kim jesteś, a naszej rozmowie przyglada się z zapartym tchem cała Polska, Anglia, Usa i Bundesrepublik. No i jakaś tam pani spod Białegostoku ;) A o niektórych sprawach, to ja wolę jako osoba prywatna, kameralnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiajaca w swej prostocie
Oki, nie naciskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jakaś tam pani spod Białegostoku pani sobie wyprasza pani mieszka dokładnie w białostockim centrum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiajaca w swej prostocie
hehe, Ty nie odpowiadajac na te pyt. zadane przeze mnie wymagasz abym ja odpowiedziala? Teraz juz mnie zraziles do odpowiedzi na nie :p Ty odp.-ja rowniez W kazdym razie mniej niz godzina w Twoim temacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie wymagam. Napisałem przecież - możesz. Gdybym napisał musisz - Twoja uwaga miałaby rację bytu :) Myślę, że nie masz więcej, niż dwadzieścia parę lat. ;) Jesteś duuużo młodsza :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×