Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kucharz niezdarny

Rozmowy przy świetle. Po 22.00

Polecane posty

swoją drogą musisz byc niezłą masochistką - czy jestem tylko powodem?- muszę się napić- gdzie jest ike ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona zarobiona
Ja się tylko zastanawiam czemu Kucharz, ktorego kiedys darzyłam symaptią, potrafi tak szybko przeistoczyć sie w tak strasznego chama, jak to wielokrotnie miało miejsce w jego kuchennym temacie. Kilkukrotnie bardzo mnie zniesmaczył i teraz widzę, że to naprawde obłudny typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona zarobiona uważaj bo też się przyczynisz do czyjegoś alkoholizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka odważna
no to teraz pokazałaś szczyt uszczypliwości....tatuś też nie lubił cię oglądać ..co , mam racje , wiem ....ciekawe dlaczego , może był...wrażliwy ?? hihihihi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tatuś gryzie glebę:) może dlatego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą - twój tatuś lubił cię oglądać ?? a dużo mu pokazywałaś ?? i co na to mamusia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona zarobiona
Może i się przyczynie, ale strasznie mierzi mnie taka pokazówka, jaką tu niektórzy odgrywają. Miałam nic nie pisać. Ale dlaczego mam ukrywać swoją opinię? Nie potrafię też znieść takiego typu facetów, którzy się wiecznie nad sobą użalają. Lubie gdy mężczyzna potrafi przemilczeć, obócić w żart lub wyśmiać przytyki. Te płaczliwe jęki Kucharza, są bardzo żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona zarobiona nic na to nie poradzisz- są takie istoty którym do orgazmu nie potrzeba członka tylko jękliwego tonu mężczyzny- nie wiedzieć czemu podnieca je to do gorączki- kiedyś na forum czytałam gdzieś o podobnym orgazmie- ale co zrobić- każdy ma jakieś zboczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami- tak ale wybaczam jej- sporo jak sądzę przeszła w dzieciństwie- nie jest winna za grzechy ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbaczasz jej? kurwa przez taką pomarańczową szuje masz opinie chamskiej Ja pier...tak sobie dziś pomyslałam ze może bluzgaja tutaj nauczycie politycy..cholera wie kto kryje sie za pomarańcza miej to w dupie IKe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona zarobiona
Dostrzegłam już tę zadziwiającą skłonność do mezczyzn, którzy są nimi tylko z nazwy. Stąd taka popularność Kucharza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samico :) pewnie że jej wybaczam a juz na pewno- nie zamierzam pójść w jej ślady i pić z powodu złośliwości pomarańczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:) Pewnie ze wybaczamy a i nam zostanie wybaczone....chyba ze mamy nieodpowiedni czarny nick;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami tu wybacza się tylko niektórym- i to bez mrugnięcia okiem wybaczyłoby się dosłownie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem sami, że wiesz masz o jedno doświadczenie więcej za sobą może masz rację o pewnych rzeczach trzeba się przekonać na własnej skórze ty się przekonałaś i ja jesteśmy jak Jaś i Małgosia- tylko w pewnym domku z piernika jest i baba Jaga i baby Jag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam Ci Ike ze ja mam swoje sposoby na sprawdzanie;) No i sprawdziłam --Ciebie tez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami- nie jestem dobrym człowiekiem- może się staram ale jestem człowiekiem całkiem przeciętnym jeśli chodzi o charakter i podejście do ludzi - wiem co to jest i gniew i zemsta - ale przynajmniej tego się nie wypieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no to ktoś trafił z linkiem humanitarniej by chyba było go jednak uśpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli walczy o życie i jest ktos, kto chce mu pomagać, to chyba jednak warto go ratować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike wszyscy jestesmy TYLKO ludzmi...robimy głupoty, mówimy głupoty kogoś krzywdzimy ktoś nas krzywdzi,Dla jednego jestesmy super dla innego beznadziejni..ładni brzydcy itd. akceptujesz wady--lubisz,nie akceptujesz wad--nie lubisz. proste..ale nie na forum,bo tu sie ocenia w.g dziwnych kryteriów no ale juz sie przyzwyczaiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami szkoda że psy nie mówią ale wiesz pamiętam jedną mamę z macierzyńskiego- urodziła bardzo chorego wcześniacza- dziewczynkę- leczyli malutką parę miesięcy- i pozwolili ze względu na cierpienie jej umrzeć- jej wypowiedź pamiętam do dziś- i tez pewnie wolałaby ta malutka żyć to bardzo ślizgi temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zwierząt szkoda bardziej niz ludzi... za skrzywdzenie zwierzecia potrafilbym chyba zabić... mnie ten link z allegro bardzo poruszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poruszający jest bardzo- nie przeczę też darzę szczególną miłością zwierzęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah pomyślałam sobie właśnie- że chyba i tak nam by nikt nie uwierzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I teraz nie wiem czy Komik sie zgrywa czy naprawde Go poruszył:O nie cierpie forum:( po pracy wpłace pieniądze na leki dla psa,a moze lepiej napisac wrazliwy tekst o tym na forum i kupić sobie nową bieliznę? hmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami dobre:D nie przejmuj sie nawet jak ktoś weźmie to na poważnie to i tak zaraz będzie szukał argumentu- że na przykład Hitler tez kochał psy:D ja jestem za nieprzedłużaniem cierpienia- chociaż uważam , że decyzję podejmuje każdy zgodnie ze swoim sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×