Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kucharz niezdarny

Rozmowy przy świetle. Po 22.00

Polecane posty

:D widzę ktoś KONIECZNIE chciałby odpowiedzieć za mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) A tak sobie zajrzałem, by zobaczyć, jak się miewa moja najmłodsza pociecha ;) Przyszło mi do głowy parę myśli i jeden tytuł, temat. Myśli niech się jeszcze pokłębią w mojej łepetynie. A tytułem się pochwalę ;) Moc Pytań. Nie w sensie, że jest ich dużo. :) \"Nie wszyscy\" - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkopierdzaca ike
" A tak sobie zajrzałem, by zobaczyć, jak się miewa moja najmłodsza pociecha" Kucharzowi chodziło o topik :) ehhhhhhhh :D a ta się wita :D ehhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowa idiotko- w odróżnieniu od ciebie myślę. doskonale wiem że chodziło o topik- a jakoś tak dziwnie się utarło, że się ludzie na topiku witają :) nie wpadłaś na to, co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No..., o topik ;) Bo że jestem znienawidzony, to wiem nie od dziś :classic_cool: A fotki mają dobrą oglądalność. W niecałą godzinę po wklejeniu linka, 40 odsłon. No, no... Wnoszę z tego, że uczulenie na gałązkę oliwną i intencje, które ona symbolizuje, to przypadłość rzadka. A może nawet jednostkowa. Hm...alarm alergologiczny odwołać trzeba ? Ach...jeszcze raz spróbuję... ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/747d538dd3d037f6.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkopierdzaca ike
heeeheeeee dziwne że ty :D idiotko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kucharz nie mówiąc juz o tym, że czasami człowiek zagląda z ciekawości to i nie przyjmuję wcale tezy, że alergikami są wszyscy;) możesz oczywiście brać moje słowa do siebie- ale rozczaruję cię, zawsze mam ciarki, oglądając owady, kwitnące gałązki albo sianko czy trawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę mam kolejnego błazna na własność stań na końcu- bo przed tobą jest masa bardziej zasłużonych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiałam się ostatnio czy nie zmienić retrówce nicku na własny użytek- wybrałam- robin forever a ty pomarańczo jak chcesz bym cię nazywała "odchody robina"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkopierdzaca ike
ike, pierdź idiotko:D spadam szkoda dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też na twoim miejscu zrobiłabym to samo:) wstyd się ludziom nawet na pomarańczowo pokazywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądząc po zainteresowaniu jakie wzbudzam, bycie znienawidzonym powoduje, że w jakiś sposób staję się wartościowym, co powoduje, że budzę sobą zainteresowanie. No i tak w kółko, albo odwrotnie. Jak spojrzymy na zegar od tyłu, to jego wskazówki obracają się w lewo. Czas się cofa. :) Jezyk polski jest żywy, słowa nabieraja nowych znaczeń. Np. wartościowy jest synonimem znienawidzonego, a łącznikiem, albo spoiwem między nimi jest zainteresowanie. Chyba się intelektualnie nie wyspałem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem do nieczego
Kucharzu Twoje wypowiedzi i pewne spekulacje sa niesamowite... pisz jak najwiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witaj ty mój znienawidzony kucharzu oj kucharz kucharz- ale ty sobie lubisz pochlebiać to był żart:) więc nie wczuwaj się za mocno:) odpowiedziałam ci wczoraj: \"bo cię nienawidzę \" ??- NIE więc przyjmij do wiadomości , że jesteś całkiem normalną postacią na kafe, która może nie jest przez wszystkich darzona wielką sympatią :) akurat na nienawiść trzeba sobie naprawdę chociaż troszkę zasłużyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff...odetchnąłem... A już w nadwyobraźni poczułem dotyk twej chusty niewieściej na karku, serce trwogą zadygotało, w uszach przerażajacy okrzyk dźwięczał i wwiercał się wgłąb zniewolonych myśli - Mój Ci on !!! No co..., mogłem się nawet zmoczyć ze strachu, po tych słowach - mój ty kucharzu... Ale wizja...brrrr... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kucharz- uważaj będziesz miał mary senne- a jak będziesz tak obrazowo to przedstawiał to i mi zaczną śnić się koszmary \"mój ty\"- było specjalnie- ze względu na dużą sympatię do retro:) chciałam, żeby było jej przyjemnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwiajaca w swej prostocie
Kucharzu: z wielkim zainteresowaniem przeczytalam Twoje posty i dostrzeglam iz jestes niezwykle madrym i interesujacym mezczyzna. Jakbys mogl udzielic mi odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie: ile masz lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie mógłbym. Ale po przeczytaniu Twego postu i mnie zaczęło nurtować pytanie - do czego ta informacja miałaby Ci posłużyć. Następny szkopuł - jestem już tu trochę znany, pewnie i bacznie obserwowany. Ty natomiast - zupełnie anonimowa. Daje Ci to jakąś przewagę, powiedzmy inaczej, lepszą pozycję. Zakładam, że ta informacja ma dla Ciebie jakąś wartość. Przekonaj mnie, że jej udzielenie będzie dla mnie czymś dobrym :) 🖐️ Impas ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie byłyby :) Wyobrażam sobie taką sytuację. Kucharz, palące się świeczki, Ktoś...przy jednym stoliku i przy kawie... 🌻🖐️ Świeczki dla nastroju, nie że prąd wyłączyli ;) Taką też - Ike, świeczki, circa 300 km dalej, albo jeszcze dalej, Kucharz, zajmujący się swoimi sprawami... Spać w nocy nie mogłem, może stąd coś mi się wyobraża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką też - Ike, świeczki, circa 300 km dalej, albo jeszcze dalej, Kucharz, zajmujący się swoimi sprawami... co prawda świeczek u ike jakoś brak- ale reszty nie musisz sobie chyba wyobrażać ?? przecież tak jest? czy nie jest? :) kucharz- dostajesz manii wbrew pozorom- jeśli nie mam czego w twojej kuchni szukać- to tam nie bywam- wpadam tylko załatwić \"interesy\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nochal z interesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tchórzliwy szczurku- już dzień- właź do swojej nory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka odważna
suka.....szczeka od samego rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty rozumiem zakładasz ochronne ubranko żeby cię nie pogryzła:D to niewiele potrafisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka odważna
suki w twoim wieku już nie gryza...są bezzębne , nędzne , z litości się je powinno usypiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie widzę jak swoja teorię popierasz;) dalej siedzisz na płocie i sikasz w majty ze strachu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×