Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Mam nadzieję:P..:classic_cool:.. ps.znam przysłowie,ze Nadzieja matka głupich:P Nie musicie mi przypominać i śmiać mi sie w twarz😭.. Ale każda matka kocha swoje dzieci i pragnie ich dobra wiec ..Mam nadzieję nadal:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto chce mieć to..... większe.... szersze ? nie, nawet może być ;) ;) tylko DŁUŻSZE bardzo ....... chcę ..... :P ;) 😭 😭 poszło @ ;) ;) ( ciekawe co teraz myślisz? ) :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ....jestes soba :) i mimo ze lubie złociaka to i tak uwazam ze on pali !!!!!!!!!!! i to zdrowo !!!! Zaden facet nawet na forum mimo swoich fascynacji nigdy by nie napisał ze lubi to co złociak lubi .... A co złociak lubi to by sie długa lista zrobiła :P do jutra 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej pozbądź się obsesji..hm..? Nikt Mnie Tobie nie Ukradnie..Bo..nie jestem do ukradzenia;-).. A, że Coś Komuś Sprawia Przyjemność..Niechaj Się Raduje..:-p.:classic_cool:.. Ktoś Lubi pisać..świństwa?Niech pisze..Jego szczęście. Ktoś Lubi marudzić i to przynosi Mu ulgę?Niech marudzi.. Inny z Kolei odnajduje się w prześmiewaniu..Dbasz o to?Bo Ja nie..:classic_cool:.. Ich Życie..Oby Im było dobrze..:-p. I po raz enty i pewnie nie ostatni powtarzam!... Pisaniem Mnie nie ukradnie.Nikt.'Nigdy'..:classic_cool:....(chociaż..:-p).. Bo,bo,bo,bo.. Bo Tyś Mnie Ukradł :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż??:P Właśnie może pojawi się ktoś lepszy jakiś ..\'Ja wiem jeszcze lepiej\'.. i co wtedy😭.. ..:D.. Moze też będzie słucha JR i Bajora a nawet Portishead:( ..:D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej Już?Uspokojony?Czy pobudzony?;-).. brat_niedzwiedz ..'Nara':-D.. Postaraj się bardziej kolejnym razem z tymi Kwiatami..?..Proszę..;-).. Pa.🌼..:).. Złoty Widziałam..Nic rewelacyjnego.Zwykłe ;-). Pół/Noc..:classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×