Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Ja wiem najlepiej Wcale Mnie nie uspokoiłeś..Uspokój Mnie..proszę Cię.. Złoty Okej.. Czyli wysyłam z tymi lekko długimi :).. A czy zobaczysz Ja wiem najlepiej?On z/decyduje. A Mnie czy zobaczysz?..Również On z/decyduje;-)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam Cię uspokoić? Moze tym,ze wszystkich znam tutaj?? Moze tym,ze moje miasto juz nie jest w pierwszej trójce najniebezpieczniejszych miast w Polsce?? Kobieto lepiej mu się nie pokazujMy:P..jeszcze bardziej oszaleje na Twoim punkcie..i co będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat_niedzwiedz Jak ważna ta koleżanka? Skoro nie wie o Twoim związku?..raczej mało ważna dla Ciebie?Czy jak? Skoro nie łączą Was bliższe koleżeńskie kontakty..odmów. Zwyczajnie..oznajmiając Jej ,że Tego dnia wychodzisz ze Swoją Miłością na ..np..Tańce..:)..I przy okazji.. dowie się o Twojej Ukochanej:).. Koleżanka jeśli rozsądna..zrozumie..A jeśli nie..?..Nie będzie w tym Twojej winy..Nie martw się🌼..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie uspokoiłem:(?? Ja Jestem spokojny i nikt nie powodów Mnie zaczepiać ;) Na pewno spodobałabyś się Zlotemu ;) Każdemu się podobasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty w Krótkich włosach Ci sto razy lepiej:)....Dobrze,że ściąłeś grzywę..:-p..Czemu tamtą kazałeś posłać..Nie rozumiem.. Ja wiem najlepiej To znaczy,że Wszyscy Cię tam znają ?..No dobrze.. :)..Tak czy siak..bądź Ostrożny i oglądaj się za Siebie..I Mnie szukaj.. ;-)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem strasznie ciekawski ...:P i zazdrosny ...: P :P chce być dotykany......całowany.... pieszczony.....adorowany..... :P ;) Kobieto wysłałaś ta fotkę z krótkimi włosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×