Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

kate pewnie juz cos zobaczysz.... cos fajniutkiego malutkiego slodkkiego Twojego ukohanego.... chocby kropka a jakze kochana.... ale pomyslcie jak my przezywamy swoje "kropki" przyszłe a pozniej co niektóre matki nie maja szacunku od dzieci albo odwrotnie.... albo jak cos sie wydarzy z dzieckiem nie daj Boze to co moga przezywac tego sie nie da opisac... oj zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, jeny ja nawet teraz sie martwie choc nie powinnam, zeby wszystko bylo ok, bo najorsze sa poerwsze 12 tygodnie ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami wieczorami podczytuje rozne fora, matko kochana jakie tam rzeczy czasami pisza to glowa mala i to dziewuchy w baaardzo roznym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze znalazlam juz sposob na przytulanki:p ja tak sobie mysle ze bycie w ciazy to nam wynagradza cale te problemy i wysilki,wiec warto sie starac,warto byc cierpliwym:) dzika kobieta hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79... ja juz nie czytam nic co jest pesymistyczne przez to to mozna sie zdolowac na maksa.... nie czytaj bo sie do siebie bierze wszystko... same dobre rzeczy ja tylko nan nasze fora czytam i tam gdzie jest opis ze jest cos ok... bo pesymizm sie przyciaga.... i dopasowuje do siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pomysla!! :D zeby kazda z nas opisala sie po trochu, taki rysopis wlasny jak do dowodu, to bedziemy mialy jakies odzwierciedlenie jak wygladamy, kolor wlosow, oczu, sylwetka itp. co wy na to? to ja zaczynam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalna brunetka,teraz krotkie wlosy, oczy wegielki, wzrost 166, waga-wstydze sie:) zartuje 56kg:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chciałabym zeby mnie cos bioolało i mi było niedobrze itp a tak tylko czuje sie zle pod wzgledem ze sie nie udało... i tylko czuje jajniki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysl:) mam 24 latka,prawie 25:) 170cm wzrostu,blond wlosy-dlugie,ale zetne:p,dziwny kolor oczy,ni to niebieski,ni to zielony:- moja sylwetka,daleeeeeekaod idealu:D jakies tam ramionka,cycole jak Pan Bog rozdawal to mnie chyba nie bylo:( za to napewno stalam w kolejce po rubensowskie biodra:D:D:D od roku zaczal mi sie pojawiac tluszczyk(wszedzie)-chyba tylko pod oczami nie mam jeszcze:) tak wiec i waleczki mam,i boczki mam:D wszystko na miejscu:)no,to by bylo na tyle:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze myslalam ze tez tak duzo napiszecie:p upssss aha waze niestety duuuzo:( tez sie wstydze ale napisze:) 64kg. ale schudne-obiecuje:) tak do 56 chce.wtedy sie najlepiej czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to angioletto bedzie ci sie dobrze rodzilo z tymi biodrami:) ja mam taka budowe chlopczyka, waziutkie biodra, mala dupka i chude nogi, za to w brzuchol i boki tluszcz zawsze wlazil:p, a cycole rosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to angioletto bedzie ci sie dobrze rodzilo z tymi biodrami:) ja mam taka budowe chlopczyka, waziutkie biodra, mala dupka i chude nogi, za to w brzuchol i boki tluszcz zawsze wlazil:p, a cycole rosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalna brunetka ale jeszcze pozostało troche blondu bo na slub wloski były blond (balejage) do ramion... oczy niesbieskie mówia ze błekitne (mi sie nie podobaja bo za bardzo szkliste) ale jakie sa takie musza byc.... 164 wzrostu ale jak jedna z kolezanek nie bedzie pisała o czekoladach itp to na pewno schudne waze.... duzo bo 68 a chciałabym 60 (wtedy najlepiej wygladam.... ogolnie proporcja ciała ok... rozkłada sie tłuszcz po calosci.... ale u mnie duzo daja leki i siedzenie 8 h w pracy i 4 h za kólkiem.... No i co jeszcze.... jak wygladam to wygloadam podobam sie mojemu M a to najwazniejsze....... ale na orbitreku mi kaze jezdzic wiec zapewne za duzo waze.... ale ja to wiem.... a ja mam cycole D a co bedzie w ciazy tego nie wiem.... i to chyba tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana czepiasz sie tych slodkosci:Dprzeciez obiecalam,choc korci mnie to nic nie powiem:p ja tez troche schudnac musze,te 7kg byloby fajnie do wakacji,ale jak fasokla sie zagniezdzi to przestane:) ale wam zazdroszcze cycolki macie jak trzeba,a ja mam marne B:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz wiemy troche wiecej osobie:) a ja was bardzo przepraszam ale musze spadac bo mam znowu troche spraw... acha a moj maz jest zawodowym kierowca:) zajrze wieczorem, poznym wieczorem.buziaki dla was i uszy do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja polowa robi mebelki.... ma firme z bratem i robioa mebelki ale niesty szewc bez butów chodzi .... i ja w IKEI kukuje.... bo czasu nie ma na zrobienie..... :( ale w sumie to takie drogie sa ze lepiej jak sobie kupujemy choc niektore rzeczy mu sie udalo łazionkowe i przedpokój ale tak to IKEA jest w moim guscie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co spadamy w dół. ... jak to przed swietami wszystkie widze zaproacowane.... ja tez ale mam swoje 5 minut na herbate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaanita
witam ponownie :) ja mam 170 wzrostu i 53 kg ciała ;) mąż jest specem od nieruchomosci... buziaki dla wszystkich staraczek 😘 😘 😘 i tych ktorym sie juz udało 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×