Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość kacha86
a tak poza tym to mam fajnie bo zajmuje się synkiem mojej siostry,ma 2,5 roczku i to taki kochany urwisek!!!!tez chcę miec takiego!!!!i to szybkooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiu:) z tego co pamietam to musisz wejsc w PREFERENCJE i tam wpisac swoje haslo,zebys tylko Ty mogla korzystac z tego nicku:) OJ,ja tez chetnie bym juz sie jakims maluszkiem zajela,ale coz trzeba byc cierpliwym niestety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mozesz to powiedz co sie stalo ze zostal ci jeden tylko jajniczek??? cokolwiek to bylo to zycze ci zebys jak najszybciej swoja wlasna fasolke miala:D:D:D ile juz sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staralismy sie 3 cykle na razie:)jajnik mi usunieto wraz z torbielą w czerwcu tego roku:(był duzy jak pomarańcza a w ogóle ni było objawów:(i nie dało się uratować lewego jajnika niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) kate nie spi tylko zajeta byla:) a ty Folik otwieraj uszy zaraz ci cos napisze o twoim sluzie...uno sekundo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec tak, zmoich wlasnych obserwacji siebie, ja nigdy nie mialam jakiegos widocznego sluzu i tez nigdy nie moglam ocenic prawidlowo kiedy mam plodne, jedynie obliczenia na podstawie cyklu takie na oko.A to o czym piszesz Folik przy siusianiu, ja dopiero zauwazylam w tym cyklu, iwlasnie sie zastanowilam co to takiego-bo juz bylo po starankach po plodnych i w o ogole.....no wiec u mnie to byla oznaka ciazy, bo przeciez po dwoch dniach zrobilam tesciora i pozytyw, a w jajniku tez mnie sciskalo pare razy za dnia, nie intensywnie ale dalo sie odczuc.u kobiety w ciazy wytwarza sie wlasnie taki sluz podobny do plodnego:D:D:D:D:D:D:D:D no iiiiiiiiiiiiiiiii!??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kate:) oooo wiec juz chyba nam folik pod tabelke spanie niedlugo:P ahh,ja tam wczoraj nic nie robilam,ale dzis to juz trzeba. @ sie skonczyla wiec starania czas zaczac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z cycochami?? bola? sa jakies wrazliwe? oczywiscie u ciebie cycochy nie musza wcale bolec, pytam tak badawczo, zebys sie przyjrzala tej sprawie.A kiedy testujesz??? moze zrob wczesniej? do wszystkich :D starac mi sie tam mocno bo chce miec kolezanke na dole!!! ile mam tam siedziec sama!!!!????? litosci nie macie???? to by bylo na tyle terroryzowania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kate... tak chce uwirzyc w to co piszesz i dzis mam chetke sobie tesiora kupic na jutro rano bo to niby dwa dni przed planowana @ ale sie boje rozczarowania..... ze bede wyc jak bóbr jak nie wyjdzie i jutro bede miec zły dzien a tak nadzieja jest a mi wypada 13 grudnia @... hmmm robic nie robic o to jest pytanie.... a ten sluz to ciekawe ja zawsze na 3 dni przed mialam raczej sucho... a tutaj raczej miekko i wilgotno.... i owulacyjne testy kreskowe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zainteresowana sluzem uciekla czy co?? albo spadla z krzesla z wrazenia, i poszla cycochy macac :D:D:D :p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cycochy raczej niec nie grazliwe nic nie bola choc czasami to mialam cykle bardzo bolace i to tez nie wiedziec czemu..... oj zbliza sie schiza oj zbliza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no malenka ja tez mialam zawsze sucho:D pamietaj o jednym, i zadnego wycia mi tam do cholery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale błedziory robie.... pisze pozwy w miedzyczasie no jak w pozwie o cycochach napisze bedzie super.... raczej z nimi ni cis nie dzieje.... ale to wiem ze nie regula w gole wszystko nie reguła.... czuje je ale raczej pod pachami czyli tak od zewnetrznej strony no co tu gadac wszystko jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce do kate79 do tabelki.... ja chce spadac..... a jak tam dziewczyna bonda ???? jest przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj kobito, jesli jutro test nie wyjdzie, to nie znaczy ze nie jestes w ciazy, tylko test nie wykryl jeszcze ciazy.I wtedy robisz w dniu spodziewanej@, albo po terminie bo test wykrywa 6 dniowa ciaze, a jak np teraz przy testach owul, widzialas dwie krechy to moze wtedy zmajstrowaliscie.i jeszcze test nie pokaze,a jak wczesniej cos to powinien wykryc.KAPISZ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie sa jakieś takie wrażliwsze, ale też wydaje mi się ze takie to przed @ (jutro, pojutrze mam dostac @) a i dokonałam obserwacji - ja przy sikaczu raczej nie, ale ogólnie jestem tam przemoczona jakaś :) ale zdecydowanie czuje @, zreszta wczoraj chyba miałam ten taki rozstrój i byłam bardzo zła ogólnie, ale chłop przytulił i jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam dziewczyny ze ja coprawda dopiero zaczynam starania ale juz sie tak denerwuje jakbym conajmniej ze dwa lata probowala:D ahh,mam nadzieje ze sie uda:D martwi mnie tylko fakt ze przed wigilia to sie raczej nie dowiem czy jakas fasolka mi tam lata czy nie:( a tak chcialam we troje przy stole siedziec:(buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to moze jutro zatestuje rano tak wiecie przed M zeby sie nie dopytywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem ze mnie zawsze tak cycole bola przed @ ze jak cos sie zmieni to napewno rozpoznam.a z tym sluzem to wogole dziwna sprawa jakas jest.dopiero co mi sie @skonczyla(wczoraj) a w gaciach mokro jakbym Toma Cruisa zobaczyla:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo masz nastepna:D co za babole, robta testy kobity i pacynki do gory!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to mnie teraz tak cycole bola ze o moim ulubionym spaniu na brzuchu moge zapomniec:( i jeszcze ta kapiel w letniej wodzie brrrrr, bo pamietajcie w ciazy nie wolno dlugo lezec w wannie i nie kapac sie w goracej wodzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera,a ja tak lubie dlugie kapiele:( ale dam rade,jak trzeb ato trzeba:) a wlasciwie to dlaczego nie wolno? tylko na poczatku czy przez cala ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziewczyna bonda a jak czesto byly staranki u was??? bo Folik to wiem ze szalala co noc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo angioletto goraca woda wplywa na wieksze skurcze macicy, i przez cala ciaze -a goraca woda tez parzy maluszka w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×