Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 kiki13--------------------32----------10.12------------- 15.12-------------- Animonda ---------------24---------12.12-------------15. 12-----------4 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- ----3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?---------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 alexxa82 ----------------26 --------- 01.12------------14.12--------2 lata fermina30---------------30------------27.12------------- 26.12------------ 5 dosiaaa -----------------28-----------27.12-------------?----------- -------1 Angioletto---------------24------------6/12--------24/12 --------------1 ZACIĄŻONE NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć kate79---------------30------------?----------------- -?--------------? A bo ktos skopiował nie tą tabelkę, dalej była juz uzupełniona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaciążac według wieku, od najstarszej, bo te młodsze maja jeszcze więćej czasu, wam zegar biologiczny wolniej tyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto ja juz nic nie rozumiem data @ 6.12 czyli masz a 24.12 juz testujesz czyli masz takie krótciutkie cykle.....19 dniowe cykle .....???? i która próba chyba 2 sorki ale musze uporzadkowac to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie kochane, @ dostalam 6/12, wiec mam 5 dzien cyklu, ide na calosc wiec nie czekam:D i juz dzis starania zaczynam, a cykle niestety mam dlugie-33,czasem 34 dniowe:( ale plakac nie bede.codziennie bedzie bzzzzzzzzzzzzzzz:D:D:D:D i juz 24 moze tescior sprobuje zrobic,co? moze cos wyjdzie na gwiazdke czy nie? JA CHCE MOJĄ FASOLKĘ buuuu buuuuuuu buuuuuuuu:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra jest troche bałagan w tabeli niektórych babek nie ma wiec ta tabela nie ch bedzie ta ostatnia.... fermina a Ty nie mów nic o wieku bo jesli tak no najpierw dziewczyna bonda pozniej ja i dopiero pozniej Ty ???? Niech kazda zaciazy teraz na gwiazdke a dlaczego nie..... niech zaciazymy te ktore tego pragniemy.... bardzo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te co sie tylko raz pojawily i juz nie wracaja od tygodni i wogole nie zagladaja tutaj to usun z tabelki,niepotrzebnie tłok robią!!!a reszte wedlug wieku:) ja mam prawie 25:D:Dhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robmy juz roszad z tabelka, jest ok jak jest i już. Resztę i tak los rozstrzygnie :) Folik ja od paru dni zauważyłam go więcej, nie przygladałam się siknięciom ale to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w koncu mi ktos odpowie na pytanie kiedy zauwazacie zluz ten ktory powienien byc czyli płodny hop hop.... bo moze ja jesli czuje to tylko przy załatwianiu sie to wcale nie nie to wcale owulki nie mam..... babole.... napiscie..... otwarcie... po to mamy to forum.... !!!!! ufff ale sie nakrzyczałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, odpuszczcam wiek. Zmykam Dziołchy do pracy, milego dnia Wam zycze, ja zajrzę wieczorem. Uszy do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze przy takich dlugich cyklach to ja do gwiazdki fasolki napewno nie zmajstruje buuu buuu:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyna bonda masz racje z tabelki niekogo nie usuwamy bo nie mozna tak a moze ktos czeka i czyta i czeka i tu bach nam napisze ze jestesmy nie bardzo fajowe bo usunelismy a dziewczyna chciałaby zaciazyc i tak sie stara ze nie ma czasu tutaj wejsc na razie odczekamy troche.... a co do sluzu to dzieki ze colowiek napisałas bo ja tez odczuwam go jakos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra,alez sie nazmieniałyśmy ho ho ho:D:D:D ok to iech tak zostanie,ja tez juz zmykam.ale...........................bede oczywiscie czasami w pracy tu zagladala,jak mi sie uda.a dzis niestety cieeeeezki dzien:( ufffff juz sie nie moge do niedzieli doczekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz pare waznych spraw zalatwilam i kawusie pije.... wpadłam a tu taka pustka.... co jest ... ??? wszystkie pracuja ... no tak swieta ida kryzys.... trzeba pracowac na prezenty... ja jeszcze musze 3 prezenty kupic... i nie mam pomysła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoja droga to tak mnie korciu jutro rano tesciora zrobic... oj korci.... to bedzie 28dc... a mam 30 dniowe... ale jakos @-to mnie bola jajniki a raczej w pachwinie... wiec pewnie wsteciucha przyjdzie ale mowie jej sio sio...!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik,alez ty masz dobrze moze juz na gwiazdke prezencik pod serduchem nosisz,a mi to nawet plemniczkow skapi ten moj drugi polowek:( a ja zajmuje sie dokumentami cala papierkowa strona tej wloskiej restauracji,wiec na szczescie duzo czasu przy kompie siedze,ale dzis to musze wyplaty porobic dla tych nygusow:P wiec co jakis czas na robocie sie bede musiala skupic:) a ty co tam porabiasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrzcie,nakrzyczala i uciekla!!! Folik wracaj tu natychmiast co to ma byc???:D:D:D a Kate to dopiero leniuchuje,co??? normalnie zyc nie umierac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestesm ale wlsanie z ksiegowa musiałam dojsc do porozumienia ja pracuje w kancerii prawnej ( nie jestem prawniekiem) a co do tego czy nosze cos to sie okaze.... chciałabym ale... jakos mam nikłe nadzeije.... zeby choc mozna bylo sobie tak nie wmawiac... a tak moze sobie tylko wszystko wmawiam choc co do janików to chyba śmi mnie troche... kate79 ciąza ciązą szukanie ławeczki szukaniem... ale meldunek powinien sie pojawic i info ze wszystko ok... no ja ja musze troche teraz popracowac... bo zaraz pedze do banku... a zimno tutaj u nas jak nie wiem... Wczoraj mój M powiedzial ze tak bardzo chcialby na gwiazdke jeden prezent od emnie i miałam zgadnac co.... i wymieniam a to to a to tamto i nawet na mysl mi nie przyszlo jak bardzo pragnie dzidziusia.... no i tym akcetem zakonczylismy rozmowe przytulaniem z wielka nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis mnie swidruje w zoaładku jak sie masz... ale wczoraj fasolke po bretonsku jadłam - pewnie teraz koluje w brzuchu.... a taka fasolka mogłaby krazyc tylko nie po bretonsku..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale romantycznie,wowwwww!!!! ja tez bym chciala to uslyszec:( ok juz sie nie smuce,kochana zycze ci oby tam fasolka byla ale nie ta po bretonsku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha86
witajcie!!!choć ja bez staranek do 21 grudnia(bo wtedy dopiero mój przyjedzie do PL)to wam kibicuję i trzymam kciuki!!!a z tym zaciążaniem to nie wg wieku prozę,bo ja tu chyba najmłodsza jestem!?ale ja mam troche inaczej zegar biologiczny bo tylko 1 jajnik mi został!!!więc może wg pragnienia zajścia będziemy zachodzic?to wszystkie razem chyba!!!haha:)pozdrawiam bardzooooooooooo p.s.jak się zaczernia nick?dajcie znać proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×