Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

nie z cyckami nic sie nie dzieje nawet wmówic nic nie moge.... a sluz jeszcze wczorajj był ale i dzis troche... nie cały czas ale przy sikaczu jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a test zrobie 13-ego kiedys mi taki bardzo religijny lekarz powiedzial ze ja sie 13 boje to zawsze bedzie sie cos wyadarzac.... 13-ego.... a to jedynie liczby jak wszystkie inne i jesli jestem wierzaca nie powinnam wierzyc w liczby.... i dał mi wtedy do 13-ego zwolnienie a bylam u niego 13-ego a i urodzilam sie 13 i jeszcze jedna 13-tke mam w nr pesel... wrrrr.... moze cos zrozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Folik, a przeciez ty podobno masz zawsze plamienia przed@, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo to znowu cos podobnego, bo ja bylam zawsze 13sta w dzienniku w szkole!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik zaraz cie palne, to sie cala zaplamisz babo jedna, przeciez plamienia masz dwa dni przed@, to juz powinny byc!!!!!!!!!!!!! wykonczy mnie ta kobita....ale co tam ja itak mam przeczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sie cos przesyneło z nerwów z Wami na tym forum sie strasznie denerwuje :) wiecie przezywam jak mrówka.... okres.... jak to sie mowi.... w przenosni i dosłownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro zajrze na nasz topik napewno, a ty Folik chocby skaly sraly masz dac znac!!!!! kapisz? kobiecie w ciazy sie nie odmawia :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tymczasem powoli spadam, obowiazki wzywaja:p zycze wszystkim paniom milego weekendu:D a Folik juz dostala instrukcje i niech sie dostosuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lece instrukcje pewnie ze otrzymałam a druga bedzie w tescie... papaptki buziaki.... wiecie musze leciec aby ominac korki.... i apteke zaliczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki podnoszę,żebyśmy daleko szukać nie musiały :) szybkiego powrotu do domu i niewielkich korków życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,ja sie urodzilam tez 13-go w piątek:) jestem chora,jutro chyba do pracy nie pojde. wszystko mnie boli i zasypiam juz na stojąco:( no i z mojej fasolki nici:( ale za Was nadal kciuki trzymam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O booooony alez Wy tu szalejecie na tych pogaduszkach hihi :D Nie nadazam za Wami ;) Ale mam stron do nadrobienia heh - biore sie za czytanko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Babeczki, zaluje, ze nie moge tak z Wami w ciagu dnia sobie popisac :( Po nockach na ogol do popoludnia odsypiam, potem przytulanka (pracuje intensywnie hihi :)) ), jedzonko, sprzatanko, zalatwianie spraw i zas do roboty bleee ;) Ale jestem z Wami caaaaaly czas i nigdzie nie uciekam, az pojawie sie ze wspaniala wiadomoscia - oby jak najszybciej heh! Tez troszke Wam siebie opisze :) : 170 cm i 67kg - ciut za duzo, ale to przez zaokraglony brzuszek, masywne udko i szerokie biodra ;) Biuscik nie narzekam - 75C, ale licze ze jednak po dzidzi bedzie ciut wiekszy :) Wloski obecnie sredniej dlugosci, brazowe ale lubie przyciemnic; oczeta piwne, czasem okularki ale na co dzien soczewki kont. Ach! i co najwazniejsze - szeeeeroki usmiech :D:D:D:D To ja hihi!!! Na pewno dam znac przed okrutna @ o swoim samopoczuciu i ewentualnych tesciorach. Paaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja szaleje na necie :) Do Angiolettki - ten kalendarzyk jest jakis dziwny chyba, bo wg niego dni plodne mamy naaaaaaaokolo przez caly cykl hmmmmm :O Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry,dzień dobry angioletto weszłam na ten kalendarzyk jak celcia i mam podobne zdanie...coś dziwny jest...wedle niego to wszystkie powinnyśmy być już w ciąży skoro mamy tyle dni płodnych i przytulanek w tym czasie ;););) kurczę u mnie nieciekawie...jeżeli do dzisiaj nie wykiełkowała fasolka (szanse niziutkie,bo to pierwszy cykl- no chyba,że jestem taka szczęściarą jak Kate :)) to dopiero zaczynamy może za miesiąc albo dwa dopóki nie przebadamy dokładnie mojego męża... mój mąż ma problemy z ciśnieniem i jeżeli to będzie tak nadal wyglądać to przerywamy starania na zawsze...boję się o niego i nie będę ryzykować jego zdrowiem...jak widać chcieć nie zawsze znaczy móc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry babeczki!!! zajrzalam by sprawdzic czy Folik pochwalil sie juz testem, :), ale widze ze nie, mam nadzieje ze dotrzymala obietnicy i zrobila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasc Kate,Ja tez zekam na wiadomosci,a tu nic poki co:( ale obiecalam wiec jestem cierpliwa:D nie ide dzis do pracy.węzły chłonne mam wielkosci orzechow.bardzo mnie bolą i nie moge przełykac sliny:(chyb nadal mam temperature.pewnie owulacje mi sie przesunie,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM babeczki!!!nie pisze teraz z wami zbyt bo staranek nie ma ale czytam co tu sie dzieje:)i tez czekam na wiesci od Folik czy już będzie w tej drugiej upragnionej tabelce ????mam nadzieję:)że niebawem to wzystkie tam bedziemy!!!!pozdrawiam wszystkie i Fasolinkę od Kate79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No aj też się melduję. ja dziś mam gości, więc porzadki i przygotowania poczynaiam:)Ale wczoraj, dzis staranka, bo to jakos mój czas:) a jak Folik?Milej soboty, piszcze co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik;););) cokolwiek wyszlo to pamietaj ze trzymamy za Ciebie kciuki i jestesmy z Tobą:D Kate jak tam nasz forumowa fasoleczka;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się nie doczekałam na wiadomość od Folik :( będę umierać z niecierpliwości do poniedziałku... trzymam kciuki dalej tylko troche będzie mi niewygodnie przez Ciebie spedzić weekend z tymi zaciśnietymi paluchami :P do poniedziałku babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa Dosia,ja tez leze biedna schorowana,a Folik jak nie dal znac tak nie daje:( kate tez cichutko siedzi.moze razem cos spiskuja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×