Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość nitaanita
a teraz po odstawieniu odrazu zabieracie się za staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
pytam bo moja siostra miala identyczna sytuacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak?;)) nie ma na co czekać... W sumie to gin powiedział,że dobrze byłoby poczekać chociaż jeden cykl,żeby dostać normalną@ i potem określić termin porodu, ale "jak się uda, to tylko się cieszyć" Bo generalnie to powinno się ze 3 mce odczekać po odstawieniu,ale ja po odstawieniu z reguły mam 3-4 miesiące regularnie i raczej z owu, a potem zaczynają się kłopoty, więc lekarz uznał,że jestem wyjątkiem i dał nam zielone światełko:)) Mam nadzieję,że nam się jakimś cudem uda, bo jak się cykle rozregulują( a na pewno tak się stanie;/) to już bez leków się nie obędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam star inowe forumowiczki:) Czekam na wiesci,, czekam.. FOLIIIIIIIIIIIIIIK!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kobietki starajace sie.... i zycze na wstepie cierpliwosci i powodzenia w staraniach..... i oczywiscie buczenia z byle powodu jak ja... ale sie podnosze... upadłam i sie podnosze... Mozecie mnie \"zabic\" za to co teraz napisze... ale testu nie zrobiłam... bo.... Zmierzyłm wczoraj temp. pod pacha o 22.00 i mam 36,5 i stwierdzilłam ze pewnie i tak nic z tego i zaczelam rozmawiac z moim M ze mam wlasnie taka temp. ze pewnie nic z tego... i nic mi nie dolega nawet cycochy mnie przestały bolec.... i pytam M czy robic testa.... a on mi na to ze nie rób bo bedziesz wyc w pracy albo wcale nie pojedziesz..... Boże dlaczego ja tak przezywam.... i jutro zrobie jak M bedzie przy mnie zebym mogła sobie poryczec... bo jak zmierzyłam temp... wczoraj to prawie ryczałam.... tylko dlaczego nie mam @ tylko to mnie dziwi..... tak psychika działa.... A wiec teraz prosze o opiernicz.... tak słucham..... kolejno...... ( i w tym momencie wyobrazajcie mnie jak siedze ze spuszczona gowa i czekam na bicie po polikach) buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się boję pytać "co z twoją siostrą?" Coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
to macie szanse na ciaze bliźniaczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;0 Ale w sumie czemu nie? Mój M czasami ma taki fazy że mi coś o trojaczkach alboc czworaczkach pogaduje to co tam dwójka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
ja bym zrobila ten test... nawet teraz :) nie potafilabym tak czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
M_M to super... bardzo Ci zazdroszczę :) bo ja juz 5 mies i nic.. Tobie napewno sie uda..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitaanita juz mnie uderzyła..... no zobaczyszmy pozyjemy jak bedziesz miała tego testa zrobic- ja juz jednego zrobilam i miałam doła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik32 nie bucz, tylko testuj! A schizy masz nie tylko Ty, bo co powiecie o mnie która robi testy jeszcze podczas klejenia plastrów?? ;) No ale tyle się naczytałam o tych kilku procentach nieskuteczności antykoncepcji że czasami mi się wydawało że jednak może? Fajnie byłoby tak z zaskoczenia być w ciąży, nie?;))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M..... ja tez mam niby PCOS stwierdzone ale mam cykle regularne jak w zegarku.... tylko teraz ten jeden mi sie przedluza juz tydzien mi sie spoznia @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitaanita; jakoś nie wierzę że się tak od razu uda :/ jakiś czas sledziłam na kilku topikach różne starania i jak sobie pomyślę, ile kobitek ma z tym problemy, to aż mi ciarki chodzą... Poza tym skoro Ty 5. cykl to też jeszcze czas;) będziemy się wspierać i może razem się szybciej uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam stwierdzone PCOS na podstawie nieregularnych cykli, testosteronu w górnej granicy normy i pęcherzyków w jajnikach. Na szczęście nie mam żadnej otyłości brzusznej, waga w normie, ani nadmiernego owłosienia... A cera mi się zepsuła po niewłaściwym leczeniu-mój poprzedni gin trochę ze mna poeksperymentował bez żadnej diagnozy i potem się leczyłam na cere pół roku antybiotykami u dermatologa... A czytałam że do postawienia diagnozy PCOS wystarczą dwa objawy... Więc co jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
Folik... ja juz ok. 8 testów robilam... i co? kazdy negatywny... tylko w tym 3 przed slubem (wtedy jeszcze sie nie staralismy ) i 5 po... I wiem jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, kurde! Bic i patrzeć czy równe puchnie i siniej:0 Folik ale i tak bedziesz doszukiwac sie u siebie objawówo! Wiec dobrze ze zmierzyłas temperature, ale musisz etez zrobic test, jak wykaże jedna kreske, to bedziesz pewna , ze nie teraz jeszcze, ze do dzieła! A jak jestes, to musisz zaczac szybo swiadomie dbać o siebie, nie można zyć w niewiedzy:)To ja Ci cos powiem, zmierz temp.pod pacha i tam na dole i zobaczysz ogromną różnice, w mierzeniu tym samym tertometrem i wtym samym czasie. tam zawsze jest cieplej:)Co ja czyje, że to dwie kreski,ze to owulacja się przesunela z nerowo a nie@:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to samo co u Ciebie testosteron x 2.... cera do kitu.... i na usg pecherzyki... ale jak teraz nie zaskoczyłam to ide do gina po pomoc.... ale cykle wlasnie u mnie regularne jak sie masz.... no brzuszek to ja zawsze miałam.... wloski tez mi sie pojawiaja tam gdzie nie trzeba..... ale co tam mam znajome co nie tak maja z testoteronem itp i załapuja od razu.... a sa tez babki z PCOS i wcale o tym nawet nie wiedziały i maja bąbelki .... wiec glowa do góry moze sie uda a juz na pewno nie wchodz na forum PCO..... bo mnie to troche zdołowało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do testow to ja kupie dzis:0 i wiem,żem głupia. Zrobie go gdzies za tydzien, bo 26, 27 powinna być @, ale potem okres Swiaat, moze nie bede mogła kupic. Wiem, że bedzie leżal i kusił:) iI będę musiała go schowac zeby z głupoty i pod wpływem chwili jutro nie zrobić:) hihi A gdzie Angioletto? pewnie zmeczona po starankach?:) Moze owocnych:) Pewnie lezy jeszcze z nogami w górze:) hihih Ja dzis ide na zakupy, coś mi się nalezy ładnego, tak uważam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermina30 --- auuuu jak boli... i juz od razu puchnie...... ale i nawet równo...... auuuuuaaaaaaaaa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
Fermina30 ma pani racje... :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie na tamtym forum też poczytałam to i owo i chyba już nie będę zaglądać;) ale pocieszające jest to,że wiele kobiet z PCO zaszło w ciążę, mimo różnych przeszkód. Mój gin kiedy oznajmił podejrzenie PCOS powiedział,żeby się nie martwić na zapas, bo nie wiadomo jak będzie, i że zna wile kobiet które to mają i urodziły gromadkę zdrowych dzieciaczków... To mnie trzyma trochę na duchu. Ale najgorsze jest to że wszyscy mówią "nie myśl o tym, wyluzuj, bosię zablokujesz i nic z tego nie będzie" (znacie to, prawda?) A tak się nie da!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Babolki!!!! Witam nowe kolezanki-zapiszcie sie do tabeleczki i zmiencie kolorki,plisss!!! Folik-BRAK MI SŁÓW!!!ale skoro tak postanowilas to ok.czekam dalej;) a jak sie czujesz???? Ferminko,pewnie Cie zaskocze,ale marnuje ten miesiac staran.jestem tak wykonczona ze nie mam sily juz na nic.w pracy mam teraz naprawde zapierdziel.trudno.to tylko jeden miesiac.smutno mi a le teraz przed swietami to najgorszy moment dla mnie,wiec nic tym razem z tego nie bedzie:( A Kate gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze ze puchnie, choć lekko biłam, bo cieżarnych nie wolno:)...a tu lepiej na zimne dmuchać, zebym do piekła nie poszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas dzis słoneczko,co nie Kate?:D zobaczymy jak bedzie pozniej hihi:D aha,zapomnialam wam powiedziec ksiezniczki moje!!! zamowilam wczoraj ksiazki a dokladnie 5 hihihih w merlinie.i przysl mi je tu do londynu na poczatku stycznia.miedzy innymi W OCZEKIWANIU NA DZIECKO:) ale pozostale cztery tez o tym hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
a jakie inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko,do piekla to Folik pojdzie za to trzymanie nas w niepewnosci od tygodnia!!! haahaha:D Folik ja ci mowie,przeskakuj do tabelki Kate bo jak nie to ja wezme Fermine za reke i same tam za ciebie wskoczymy,wiec zbieraj sie kochana ale juz!!! no,no, szybciuto :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oja Angioletto nie przesadzaj, powiedz sobie, że taka wstrzęmięźliwośc dobrze zrobi żołonierzykom:) I jak na wekend wypoczęta wejdzesz na M, to zjedziesz po weekendzie dopiero:) Ale swinstwa od rana wypisuje:0 Ok zmykam zobaczyc co z moją gotująca sie pomidorówka:) i na zakupy:)Dobrego dnia Babole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitaanita-wszystkie o ciąży hahaha:D ''wszystko co powinnas wiedziec o ciąży'' ''wszystko co powinnas wiedziec o swoim dziecku-pierwszy rok zycia'' ''maciezynstwo,ciąża,poró'' ''Ciężarówką przez 9 miesięcy. Przewodnik po ciąży i okolicach''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×