Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dziewczyna Bonda-TY MASZ DZISIAJ NAM TU FASOLINKE SMAJSTROWAC,ROZUMIESZ????? ALE JUZ!!!!!!! MASZ SIE BZZZZZZ DO UPADLEGO!!!!!!!! kochana wez cos na wzmocnienie i do dziela!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto u mnie jest dziwna sprawa, pisałam o tym w ostatnich dniach. w 27 dc dostałam niby @ (3 dni), w 4 i 5 zaczął mi się płodny śłuz, a wczoraj to już było "kurze białko". Także dzisiaj jest 7 jeśli liczyć ten krótki @. Więc to jest wszystko bardzo dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulanko było przedwczoraj, czyli przed skokiem i orzed największym śluzem płodnym, a przed tym @ działaliśmy dosyć intensywnie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro takie dziwne rzeczy sie dzieja,to moze nam tu zafasolkowalas;) ja tam bym na twoim miejscu jednak nie przerywala staran dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli już to tylko kiedy to mogło by nastąpić? przed tym @ czy po? No ale jakby było po to chyba bym nie miała tak od razu objawów,bo to chyba za wcześnie,nie? Bo @ okresem się nie przejmuje bo czasem s\\ię zdarza że jest przy zfosolokowaniu, tymbardziej że takiego krótkiego to jeszcze nigy nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek z tego co ja wyczytałam to własnie zafasolkowanym zdarza się plamić a im wydaje się że to @ ... A kiedy powinnaś ją dostać no i czy robiłaś test? kurde a ja to jestem jakaś nieprzytomna z tymi dniami płodnymi, po @ wydawało mi się że nie ma przez tydzień dni płodnych a teraz jak obiliczyłam na kalkulatorze to wyglada na to że od 18 grudnia już mam płodne a zaraz mi się skończą, czyżbym przespała ten cykl? aaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyn bonda,wiesz co wedlug kalkulatorow to ja mam owulke jutro-szczyt.ale co z tego skoro ja wiem ze mialam ja 3 dni temu??? bo mialam i klucie jajnikow i plodny sluz i wszystko co trzeba.a teraz to juz tylko bol cycochow mi zostal,ahh nastepnym razem to tylko swojego ciala bede sluchala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznikaly mi babolki,ok w takim razie ja tez znikam.musze jechac na ostatnie zakupy i zabieram sie za gotowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna.bonda w tym przypadku to naprawdę był @ i to przez 2 dni b.obfity i brzuch mnie b. bolał tak jak zawsze, tylko nagle się skończył po 3 dniach, a w następnych to już było tylko plamienie A jeśli chodzi o dni płodne, to jeśli się ma krótkie cykle lub długi @, to mogą się zacząć nawe w 2 ostanich dniach @. Jeśli ktoś mierzy temp każdego dnia i liczy dokładnie wszytkie dane, to dni plodne wylicza się ze średniej z 6 ostanich cykli. Mi wychodziło że od 9 dc zaczynaly mi się dni plodne. Oczywiście jeśli mówimy o dniach przed jajeczkowaniem. Oblicza się to tak: 19 dni od najkrótszego z ostatnich 12 (co najmniej 6) cyklów i 6 dni od najkrótszej fazy niższej temp. Jeśli otrzymamy różne liczy o długości dni niepłodnych decydujeta mniejsza. np.: najdłuższy cykl miał 27 dni, a najkrótsza faza niższej temp 13 to: 27-19=8 13-6=7 czyli okres przed jajeczkowaniem trwa tu 7 dni łącznie z @, a okres płodności zaczyna się 8 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeślio chodzi o okres niepłodności po jajeczkowaniu to zaczyna się 4 dnia temp fazy wyższej i po co najmniej 3 dnuiach po szczycie objawy płodnego śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, jestem, tylko sie krzatam i n emam czasu napisać, ale czytam:) ja chyba od jutra do soboty nie bde miała dostepu do internetu,w ieć po pierwsze chciałam Wam zyczyc spokojnych Swiąt, zdrowych i rodzinnych i białych:0 Zyczenia Noworoczne jeszcze złoże:) Ale i tak wiemy, czego sobie zyczyć, czego pragniemy najbardziej... Mma nadzieję, ze jak zajrze tu po Swietach, to moze jakies dobre nowiny bdzie miała któras z Was. Ja mam teraz ten najgorszy czas w cyklu.. @ przyjdzie, a przyjzie, bo wiem i czuję, więc troche pytan bez odpowiedzi typu: dlaczego się nie udaje i takie tam. Ale mam nadzieję, zę to tylko chwilowe mysli i w Nowy Rok wejdę z wiarą, że się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również chciałam złożyć Wam wszystkim życzenia świąteczne-aby Gwiazdka spełniła nasza najskrytsze i te oczywisate marzenia! Będę po Świętach, oby starania w Nowym Roku przyniosły nam kilka pięknych dzieciątek :) Lecę zrobić ostatnie przygotowania do Wigilii. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez dziewczynki zycze Wesołych Świat Bożego Narodzenia i udanego Sylwestra.... A tematycznie to udanego przytulania owocnego co by na styczen 2009 nam tabnelka nr II sie wypełniała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) a mnie sie dzis wieszal komp. wcale nie moglam wejsc na forum, wiec poki mi sie udalo, to chcialam wam zyczyc zdrowych i wesolych swiat i spelnienia marzen a wy juz wieciee jakich:) nie chce juz dlugo siedziec tam na dole w tabelce sama, wiec zycze wam wszystkim malego dzidziusia ale to naprawde wszystkim!!!!!! buziaczki i pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kobitki,skoro juz tak sobie wszystkiego najlepszego zyczymy to i ja wam czegos zyczyc bede-otoz ja chcialabym zeby kazda z nas byla przede wszystkim zdrowa,bo bez tego nie ma nic innego. zycze wam wiecej cierpliwosci do tych naszych chlopow,zycze wam 12 owulacji w nadchodzacym roku i duuuuuuzo jajeczek,a takze plodnosci i ogromnego brzuszka,cycolkow i wielgachnego apetytu:) ja juz wszystko mam gotowe.a jak wam idzie ??????jutro ide do pracy,wracam poznym wieczorem.pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate,ja to juz bym tam chetnie do ciepie przed sylwestrem sie przeniosla ale widzisz,jakos mi to powolnie idzie,a poza tym dziewczyny w poczekalni takie fajne ze szkoda je tam zostawiac :D:D:Dhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto Jestem dosyć nową użytkowniczką tego forum i za bardzo nie wiem jak się zapisać do waszej tabelki. Proszę wytłumacz na czym to polega co muszę zrobić żeby się tam wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz skopiowac tabelke najlepiej ostatnia i dopisac sie do niej;) poszukam is kopiuje ja dla ciebie a ty tylko ja uzupelnisz.daj mi chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- 5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- --3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?-------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?------------1 fermina30---------------30---------27.12------------ 26.12--------- 5 dosiaaa -----------------28----------27.12--------------?----------- ---1 M_M.---------------------23---------04.01--------------- ? -------------1 Angioletto---------------24---------07.01------------07. 0 1 ----------1 dziewczyna_bonda----33---------08.01 ------------09.01-----------2 Folik32 ------------------32 ------------- ? -------------------? ---------- 4 NASZE BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- -------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- 5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- --3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?-------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?------------1 fermina30---------------30---------27.12------------ 26.12--------- 5 dosiaaa -----------------28----------27.12--------------?----------- ---1 M_M.---------------------23---------04.01--------------- ? -------------1 Angioletto---------------24---------07.01------------07. 0 1 ----------1 dziewczyna_bonda----33---------08.01 ------------09.01-----------2 Folik32 ------------------32 ------------- ? -------------------? ---------- 4 mfigielek-----------------24---------17-----------------?-----------------3 NASZE BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- -------------? W taki sposób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- 5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- --3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?-------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?------------1 fermina30---------------30---------27.12------------ 26.12--------- 5 dosiaaa -----------------28----------27.12--------------?----------- ---1 M_M.---------------------23---------04.01--------------- ? -------------1 Angioletto---------------24---------07.01------------07. 0 1 ----------1 dziewczyna_bonda----33---------08.01 ------------09.01-----------2 Folik32 ------------------32 ------------- ? -------------------? ---------- 4 mfigielek----------------24-----------13.01------------------?-----------3 NASZE BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- -------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ksiezniczki,ja juz od godzinki w pracy siedze i dorwalam sie do komputera na chwilke.wy pewnie jeszcze sobie slodko spicie albo coniektore moze jeszcze cos gotuja hahaha:D:D:D zycze wam przecudownych swiat jeszcze raz!!!!! czy ktos dzisiaj testuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angiolettoa
ale pustki dzisiaj pewnie nikogo tu nie bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×