Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

czesc sniezynki:) jak wam swieta mijaja??? ja myslalam ze duzo potraw nie zrobilam ,ale jak ustawilam wszystkie na stole to prawie miejsca zabraklo haha:) i ciagle jem i jem i jem:) moj poloweczek spi jeszcze,wstal nasniadanie i znowu zasnal,wiec siedze samiutka:( a co u was? mi w tym cyklu niestety sie nie udalo:( wszystko wskazuje na to ze @ sie zbliza szybko,oj szybko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto nie przejmj się, może innym razem, nie wolno nam tracić nadziei Ja wczoraj rano zrobiłam test, bo ja już naprawdę nie wiem co się ze mną dzieje. Wyszedł negatywnie, ale dalej mi coś nie daje spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 9 dc. nadal od 3 dnia boli mnie brzuch i piersi, najbardziej sutki. Temp: 5 dzień Przytulanko:) (śluz płodny) 6 dzien 36,25 (okres 3 dni potem plamienie) śluz kurze białko 7 dzień 36,5 8 dzień 36,55 9 dzień 36,7 śluz od juz podczas plamienia był rozciągliwy i jeszce jest ale już sie chyba kończy nie wiem co o tym myśleć... Nigdy tek nie miałam taki ch objawów po okresie, ale czy to był okres? wyczytałam że nawet jak się jest w ciązy to zdarzają się takie krwawienia, no ale test wyszedł negatywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co o tym wszystkim myśleć jescze w dodatku są święta i każdy kto mi życzenia składał to pierwsze - kołyski, chrzcin i itp. a ja się tylko uśmiechałam i w duchu myślałam że nic ostatnio tak nie chciałam jak tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki,jak wam swieta mijaja???? ja dzis bede miala gosci wiec juz przygotowalam wiekszosc potraw,ale jeszcze ciastomusze zrobic i kurczaka upiec,hehe duzo pracy:) nadal bola mnie piersi,szczegolnie mocno od strony pach,jestem w 21dc.jeszcze troszeczke wiec:)sluzu brak.a jak u was??? musimy ozywic topik dziewczyny!!!! ja zaczne od aktualizowania naszej tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA🌼 same fajne babki;) NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- 5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- --3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?-------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?------------1 fermina30---------------30---------27.12------------ 26.12--------- 5 dosiaaa -----------------28----------27.12--------------?----------- ---1 M_M.---------------------23---------04.01--------------- ? -------------1 Angioletto---------------24---------07.01------------07. 0 1 ----------1 dziewczyna_bonda----33---------08.01 ------------09.01-----------2 Folik32 ------------------32 ------------- ? -------------------? ---------- 4 mfigielek----------------24-----------13.01------------- -----?-----------3 NASZE BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- -------------? Ziarenko lnu-i co tam u ciebie???@przyszla czy ja odpedzilas???mam nadzieje ze jednak sie nie pojawila a ty przeskoczysz do Kate szybciutko hihih o kurcze,teraz tak patrze ze wiekszosc z was ma @ dostac teraz!!! nie bede wiec po koleji do kazdej pisala,mam wiec poprostu nadzieje ze wam wszystkim sie udalo!!!!!!!!!!! dziewczyna bonda,M_M,Mfigielek dziewczyny my sobie razem do stycznia poczekamy,co?w kupie razniej hahah:D:D:D Kate,a co u Ciebie???jak nasza forumowa pierwsza fasolka???napisz jak przezylas swieta:) dziewczyny ja mam nadzieje ze w koncu sie pojawicie,bo ja juz troszke samiutka tu jestem.jak sie nie pojawicie do wieczora,to se przeskocze do brzuchatek hahaha a co?!?!?!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja tylko na chwilkę wpadłam żeby sprawdzić co u Was słychać :) Święta u mnie spokojnie, jak to Święta-pod znakiem obżarstwa, ale to tylko raz, może dwa razy do roku więc się rozgrzeszam:) Angioletto, nie jesteś sama, ale życzę Ci zebyś jak najszybciej dołączyła do Kate-jeśli jednak będziesz tak dobra i zaczekasz na nas do stycznia to fajnie, bo faktycznie razem raźniej. Mfigielek, wiele osób tak samo życzyło nam nowego członka rodziny, więc myślę sobie, że może jest szansa na spełnienie chociaż części tych życzeń:D Okej babolki, lecę, bo obiad trzeba zrobić M, no i trochę jeszcze poleniuchować. Buziaczki dla wszystkich :* Świętujcie spokojnie i owocnie się starajcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo dziewuszki, ja już spokojnie siedzę w domku. miałam gości ale już sobie poszli (brzydko mówiąc nawet dobrze bo nie jest najlepiej, czuję się beznadziejnie. Dalej mnie boli brzuch (dzisiaj to wyjatkowo), głowa mi od rana naparza. Piersi dalej obrzęknięte, bolące sutki. W dodatku zjadłam obiad i trochę fistaszków i tak mnie drze w żołądku że mi się normalnie żygać chce. Rano to już temp. doszła do 37,1 ( z 36,7). Normalnie katastrofa, bo mam taki mętlik w głowie (przecież to dopiero 10 dc, więc nie moga to być objawy przed @). Boje się że coś się dzieje nie tak, a dopiero we wtorek mogę iść do lekarza. do tego czaso chyba oszaleję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielek,naprawde dziwne jest to co sie dzieje z toba,ja z ciekawosci powtorzylabym test za kilka dni i poszlabym na wszelki wypadek do gina.jak tempka dzisiaj? u mnie bez zmian,22dc sluzu brak,cycochy bola jak nienormalne :D dziewczyny a co u was????odezwijcie sie wreszcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) A ja wczoraj wróciłam do domu, padłam ze zmęczenia, nie miałam siły na bzzz. Półówka była taka dobra i zrobila mi obiadek na mój przyjazd. A święta..... nigdy ich w rodzinnym domu nie lubiłam, w ogóle się nie objadłam jak wszyscy inni :) tak to u mnie w święta, ale już jestem w swoim domku i się strasznie cieszę 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dziewczyno bonda;) w koncu sie ktos pojawil hehe:) przykro mi ze tak ci te swieta minely,ale jednak co prawda to prawda,nie ma jak w domu:D ja teraz mam duuuuzo sprzatania po gosciach,a nie mam checi i sil na to,chcialabym zeby wszystko wrocilo do normy w koncu. ten cykl(pierwszy) u mnie zmarnowany,sam stres i duzo pracy,czasu nie bylo na nic,ahhh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda-a w ktorym dniu cyklu jestes? bo @ ma u nas przyjsc mniej wiecej w tym samym czasie. moje cykle niestety 32-dniowe sa:( ale ta owulacja u mnie byla na ok 16-17dni przed @,a mowia ze na 14 powinna byc.sama nie wiem,jak to powinno byc.kalkulatory dni plodnych tez cos innego pokazywaly,haha a moj organizm wogole sie do tych zasad nie stosuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilam ze jak was w koncu na Kaffe nie zobacze to przeskocze na dol,no i prosze,hihiihihihihihih:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D POCZEKALNIA same fajne babki NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- 5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- --3 celcia84-----------------24-----------26.12------------- ?-------------11 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?------------1 fermina30---------------30---------27.12------------ 26.12--------- 5 dosiaaa -----------------28----------27.12--------------?----------- ---1 M_M.---------------------23---------04.01--------------- ? -------------1 dziewczyna_bonda----33---------08.01 ------------09.01-----------2 Folik32 ------------------32 ------------- ? -------------------? ---------- 4 mfigielek----------------24-----------13.01------------- -----?-----------3 NASZE BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- -------------? Angioletto-----------24------------;)-----------🌼--------------;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! To ja! Dawno się nie oddzywałam. Czekałam z niecierpliwością na @. Miała przyjść 24 a nie przyszła... Robiłam dwa testy i wyszły negatywne więc już sama nie wiem... Pierwszy zrobiłam 24, a drugi 3 dni później i nic....Nie wiem co się dzieje. Mam duzo śluzu. Najpierw był ciągnący przezroczysty, a teraz jest biały grudkowaty... Co Wy na to? Mam jeszcze jakieś szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto wczoraj wieczorem jeszcze gorzej się czułam, bo zaczął mi nawalać żołądek i tak się męczyłam do dzisiaj rano. Rano zmierzyłam temp i......37,7!!! Czuje się fatalnie (może przy okazji złapałam jakieś przeziębienie??? Sama nie wiem, aledla pewności zrobiłam 2 test i figa! - negatywny. Chyba Oszaleję. Nic z tego nie rozumiem. Sluz też jakoś cały czas rozciągliwy mętny. A dzisiaj 11 dc. Czy dwa już testy mogły się pomylić?? Nigdy jesczwe tak dziwnie się nie czułam. Najbardziej się boję, że zamiast ciąży to mi się znowu coś nieźle popieprzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarenko lnu-witaj kochana,podobno jak jest sie w ciazy to wlasnie siema bialy,grudkowaty sluz,w wiekszej ilosci. niby podwyzszona temperatura swiadczy o ciazy,oczywiscie ta ktora sie dlugo utrzymuje,ale nie znam sie na tym dokladnie. Mfigielek,zaczekaj spokojnie,a najlepiej idz do gina,w kazdym razie nie denerwuj sie tak!!!!!cokolwiek to jest to nie mozesz sie tak denerwowac bo tylko ci zaszkodzi!!!!no juz,uszy do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarenko lnu nie martw sie,testy czasami nie pokazuja,nie wiem dlaczego ale niektore dziewczyny widza dwie kreseczki pozniej,moze masz jeszcze bardzo malo tego szczegolnego hormonu.radze zebyscie obie poszly do lekarza,bo wasze objawy jakies takie ciazowe sa,tak mi sie zdaje.trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarenko lnu jaką masz temp? (podobno jak się utrzymuje ponad 37 to też jeden z objawów). mnie też piersi pobolewają (szeczgólnie sutki). Brzuch też mi tak naparza (cały czas mnie ćmi lub kłuje w prawym jajniku). Dzisiaj mi się wydaję że jakiś wiru\\s żołądkowy mnie dopadł i może dlatego ta moja tempka tak strasznie wzrosła na 37,7, chociaż jak mierzyłam pod pachą nie była tak wysoka,bo tylko 36,9 do wtorku jeszcse tylke czasu (wtedy mogę iśc do swojego gin) ps. nie wiedzie co zrobić żeby wiadomości mi się nie popkazywały na mojej poczcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek teraz mierzyłam temp. i mam 37.2 ale z tego co wiem to powinno sie mierzyc rano przed wstaniem z łóżka. Juz sama nie wiem co mi jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mówimy o temp mierzonej w pochwie, to masz rację - trzeba ją mierzyć rano przed wsatniem z łóżka, ale tą pod pachą to chyba wszystko kiedy. W ciąży ta temp ogólna jak mierzona w pochwie powinna być podwyższona. Ty masz ułatweioną sytuację bo jestem już w tym czasie co powinnas dostać @ i będzie łatwiej sprawdzić czy jesteś w ciąży. A ja już niby miałam @ i mam dziwne objawy. Hej a co z tymi wiadmościami na poczcie z forum? któraś wie jak to zrobić żeby już nie przychodziły, nie wiem jak to się stało że teraz mi przychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielek,jak odpowiadasz na forum to pod tabelka masz takie zapytanie czy maja cio wysylac wiadomosc na poczte,poprostu wylacz ta opcje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal sobie w tabeleczce z Kate siedze hahaha:D i nikt mnie nie wygania hihihihihihi:D:D:D:D:D:D dziewczyny co z wami?????? netu nie macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytalam sobie dzisiaj inne topiki i az mi sie przykro zrobilo,jest tam juz tyle brzuchatek,a u nas zaledwie jedna,ahh szkoda gadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ginekolog magda M.
Witam Wszystkie panie... Zacznę może mniej miło ale tak szczerze z serca... taka moja rada na początek... nie wmawiajcie sobie objawów ciąży bo to też podkręa całą sytuacje... a potem wielkie rozczarowanie. By uniknąć takich chwil czekajcie cierpliwie i zajmując się partnerami a nie szukaniem objawów... Bo uwierzcie można wmówić sobie wszystko... i ażdy objaw "podpiąć" pod te z kategorii ciąży. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ginekolog magda M.
Ps. Wszystkim życzę z głębi serca owocnych starań :) A tym którym już się udało szczęśliwego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu i jaaaaa hihi :D Pojawiam sie aby ze swojej strony tabelke zaktualizowac. Niestety nie przeskakuje w dól buuuuuuu :(((( Na prawde masakra i jestem coraz bardziej zaniepokojona, zaczynam 12 cykl staran i lipa... Podejrzewam, ze moge miec wieksze problemy niz tylko prolaktyna, aczkolwiek i ta nie do konca wyleczona wrrrrr (!!!) Witam Pania ginekolog u nas. Tez jestem zdania, ze nie ma co wkrecac sobie za bardzo obawow ciazowych. Choc moze pisze tak dlatego, ze sama juz pomalu dola zalapuje :( Pozdrawiam Kobietki :) A Angioletka do góry z nami hihi - cierpliwosci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×