Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ciesze sieze jestes znowu Ferminko-najwazniejsze ze juz po swietach,mam nadzieje ze wiecej nas tam na dol przeskoczy-legalnie hehehe:D:D:D chyba masz racje ze za kare teraz choruje hehhe:D:D:D zaczekam az moj polowek wstanie to mi zrobi herbate z cytryna,ja do kuchni nie wchodze.wczoraj widzialam mysz!!!!!!!!!!!!!! i baaaardzo sie boje teraz wiec sie z pokoju nie ruszam:) powiem ci ''w tajemnicy'' ze ja to bym chciala na walentynki fasolke dostac hihihi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam wszystkich juz poświątecznie! Mam mały przerywnik od leniuchowania-w pracy.Nie narzekam, w domu bym się nudziła, ale ciężko było dziś rano wstać z łóżka :) Mam trochę sprzątania, przed Świętami mi się nie chciało, ale na Nowy Rok by pasowało zrobić porządek... Angioletto chora, Fermina też cierpi, więc i ja się dołączę-byłam na usg i wyszedł mi piasek na nerkach (jeszcze tylko wody w kolanie brakuje i można się zacząć budować) :D no nie martwię się za bardzo, ale tu ta anemia, tu nerki-obym tylko nie musiała odłożyć starań o dzidziusia i się leczyć... Też bym chciała jakiś Malutki Prezencik na Walentynki, zwłaszcza że to jednocześnie rocznica naszego ślubu :) No ale tak czy tak nasze tegoroczne Walentynki będą przyjemne,bo mamy wtedy z M wykupioną (trochę spoźnioną, ale co tam) podróż poślubną i mam nadzieję że jeśli do tego czasu się nic nie zmieni, to może wtedy się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Słonka :):):) wysłali mnie na urlop przedświąteczny więc dopiero dzisiaj piszę, mam taka małą zasadę: w trakcie urlopu nie korzystam z komputera choćby nie wiem co...ale,myślałam o Was całe święta!!! objedzona i rozleniwiona wróciłam i się melduję :) no i mi teraz Słonka moje powiedzcie co mam o tym myśleć...powinnam dostać @ 27, no i niby dostałam, 2 dni plamiłam i dzisiaj czysto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A test robiłaś? Może tam już fasolka siedzi?:D Często na początku ciąży zdarzają się plamienia... Ja bym sprawdziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Dosia, nie robiłaś testu?Sprawdź! ja tez mam bardzo krótki okres, ale to moze i dobrze, bo przy cyklach 25 dni, jakbym heszcze miała @ tydzień to bym zwariowała chyba. U mnie plamienie @ trwa dwa dni:) Dziś 5 dzien cyklu, a bzzz od wczoraj:P MM bedzie dobrze! A z twojego komentarza co do budowy domu, to aż się tu przed kompem w głos zasmiałam:) Ale ja się zastanawiam, gdzie Folik i Kate? Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babolki:D u mnie wszystko w porzadeczku, swieta minely szybko.nie bylo mnie na forum bo jakby to powiedziec nie bylo za bardzo czasu:) jako ze moj M tez mial pare dni wolnego wiec zazwyczaj spalismy ile sie dalo, potem do kosciola, potem znajomi do nas to my do nich...i tak dzien za dniem:D ja narazie czuje sie bardzo dobrze, zadnych objawow ciazowych itp, chyba dopiero jak zacznie rosnac mi brzuch to uwierze naprawde ,to juz chyba 7 tydzien ale tez pogubilam sie w obliczeniach:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cykl trwa 32 dni i wszystko mam jak w zegarku...@ 4-5 dni,a nie 2 i to tylko plamienia... test zrobię jutro i wtedy zobaczymy... ogólnie innych objawów brak, no może jestem bardziej senna niż zwykle...w ogóle Wam powiem,że cos dziwnie u mnie w tym miesiącu wszystko wygląda...zawsze bolą mnie piersi a w tym miesiącu nic!!! w zamian gratisowe bóle podbrzusza chociaż nigdy nic mnie nie bolało... zrobię test i wszystko się okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze zapomnialam napisac ze strasznie mnie wypryszczylo, wygladam jak pokemon :( :p no i nadal cycochy bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ksiezniczki;) mam was zaczac opieprzac wszystkie razem czy kazda z osobna co??? glowa mi zaraz peknie,wszystko mnie boli,buuuu:( Dosiaa,ja czuje ze powoli sie mozesz pakowac i do dolnej tabelki wskakiwac,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate,dla nas zawsze bedziesz wygladac slicznie hehe;) Wiece ze mnie tez cycochy bola??? juz drugi tydzien!!!! najbardziej po bokach i te cholerne sutki,sluz mam bialawy,lepki i czuje mokrosc.to na tyle o moim stanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto to dobry objaw te cycochy, zobaczysz dopiero jak juz bedziesz z 5 tyg w ciazy jak wtedy napie.....:) aaa no i w polskim kosciele od 10 stycznia rozpoczyna siek urs przedmalzenski jakbys chciala ze swoim chopakiem skorzystac, w kosciele na Devonia Road

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosiaaa a ty rob jutro tesciora i wskakuj kolo mnie, tylko na stale..... nie tak jak co niektorzy byli na troche i zwiali :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba Kate powinno tam być smutno samej, my jesteśmy (niestety) na górze w większości :) Ale nic się nie martwcie, może niedługo zaroi się od brzuchatek na dole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M bylo mi smutno bo mimo wiekszosci z was u gory to bylam samiutka przez kilka dni wiec sobie tak hop przeskoczylam,zeby sie troszeczku rozgrzac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo taaaaak baaaaardzo mi smutno :( juz tyle czasu tu siedze sama niech ktoras wkoncu przyjdzie kolo mnie, bedzie razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze piekne panie, ja uciekam powoli pozniej zajrze znowu:) milego dzionka :) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, przecież byłam w Święta na chwilę się przywitać:) Kate, niedługo dotrzymamy Ci towarzystwa, więc głowa do góry! A teraz lecę, pa pa babeczki:) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj u sowjej b.dobrek przyjaciółki. Niedawno żeśmy się spotkały i też stwierdziła że chyba już by chciała dzidzię. Jest dłużej o rok ode mni po ślubie. Dzisiaj się spotykamy a ona mi mówi że jest w ciąży........ Na początku się strasznie ucieszyłam, ale jak wróciałm do domu to się poryczałam:(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiła że nawet za bardzo sie nie starali, co ma być to będzie - myślała, a tu masz... A jęsli chodxi o mnie to oprócz wilekiego doła, to dalej cycochy bolą, żołądek jeszcze coś nawala, chwilami to nawet mnie mdli. Tempka 37,5, czyli standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego doła to soboie zrobiłam tes, nawet nie wiem po co, bo przecież robiłam w zeszłą środę. Chyba sie łudzę niepotrzebnie... Jutro pewnie jak pójdę do mego gina to też nic ciekawgo mi nie powie. Ryczeć mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Wiem, ze daaawno mnie tu nie było z Wami i pewnie mnie nie pamietacie, ale tak nagle w pracy dostałam propozycję wyjazdu na szkolenie 3 tyg.w grudniu i nie miałam dostępu do netu. Raczej nie mogłam z niego zrezygnować z wiadomych powodów ;) Wróciłam przed świętami w najbardziej gorącym okresie :) Jeżeli chodzi o zaktualizowanie tabelki to ja nadal czekam na @, ale pewnie nic z tego nie wyszło, bo okazję do działania z moim Misiem miałam dopiero 19dc i później (przy cyklach 32-dniowych). Miałam nadzieję, ze tabelka oczekujących na bobaska będzie już zapełniona, ale wszystko w swoim czasie :) Zaraz zabiorę się do nadrabiania strat i czytania topiku, będę miała niezłą lekturę na wieczór :) Pozdrawiam Was gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kochana,zapewniam cie ze nikt ci etu nie zapomnial:D nadrabiaj zaleglosci i napisz pozniej co u ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
Witam ponownie.. dziś dostałam test (od kochanego meża :D jutro testuje... tylko bardzo sie boje... kolejnego rozczarowania... już tyle razy miały sie pojawić t upragnione dwie II i co... ale chcę już jutro...więc zaraz sie kłade by ta noc szybko się skończyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitaanita-dzis nie bede spala przez ciebie babolku jeden!!!!! cala noc bede za ciebie trzymala kciuki!!!! WIECEJ BRZUCHATEK!!!! WIECEJ BRZUCHATEK!!!!:d:d:d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
hej... tez nie moglam spać... zrobiłam test... i ... jest blada druga kreseczka... nie wiem czy się cieszyć ale musze zrobić jeszcze jeden test ... POZDRAWIAM i miłego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziś będę pierwsza :) szczere gratulacje!!!!! ale się cieszę!!! a ja nie mogę spać :(((( plecy mnie ostatnio bolą z rana :( muszę chyba koniecznie zmienić materac, może któraś z was ma jakieś doświadczenia poza bzzz z materacami i coś mi doradzi jaki kupić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×