Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Anastazja pasuje mi do nazwiska :) A Dominik to fajne imię. Każdy Dominik jakiego znam to fajny chłopak :) :) :) Ja też myślałam nad Oliwką :) No dobra ale muszę kończyc i się trochę mężem zajać ;) Buziaki. Ja też trzymam kciuki za nas wszystkie. Synnamon26 dopisz się do tabelki i zaczerń nick ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
POCZEKALNIA-same fajne babki NICK.................WIEK......DATA plan. @..........TEST........CYKL Ziarenko lnu------------24-----------24.12-------------25.12--------- 5 Sara_24-----------------24------------27.12------------- --?-------------1 Mfigielek----------------24-----------05.01------------- 24.12---------4 Dziewczyna Bonda----33-----------08.01 -------------09.01---------2 Fermina30---------------30----------19.01-------------18 . 01--------- 6 Ognik80 -----------------28----------23.01------------ -- ?--------------1 Kacha 86 ---------------22-----------23.01----------------?---------- ---4 Folik32 ------------------32 ----------23.01 -------------24.01---------4 Celcia84-----------------24-----------25.01------------- -- ?------------12 Dosiaaa -----------------28-----------27.01----------------?-------- -----2 M_M.---------------------23-----------30.01------------ - 31.01--------1 Bombelek83-------------25-----------31.01--------------- ?-------------2 mooncia.................22...........20.01...............19.01........2 CIĘŻARÓWECZKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------6-----------02.09.09 .---------- Angioletto-----------24------------4-----------09.09.09- -------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
no i dopislam sie :) mam nadzieje ze tym razem mi sie uda bo bardzo bym chcilala miec juz dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
i znowu otworzylam nowa strone :) ja to mam szczescie :) szkoda ze tylko do tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dziewczynki,widze ze stare forumowiczki juz sie prawie nie pojawiaja:onie wiem dlaczego?co sie dzieje dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
Synnamon26 musisz ta tabelke skopiowac i siebie dopisac :) nic trudnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Angioletto :) Morze się tak intensywnie starają ;) Dobrze, dobrze niech sie starają a potem niech sie dziela z nami dobrymi nowinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelku,nawet nie zwrocilam uwagi.:D:D:D mam do was prosbe,nie zmieniajcie brzuchatek na ciezaroweczki,jakos nie czuje sie dobrze pod takim napisem:( nie chce wam tu nic nakazywac,poprostu my tak mialysmy od poczatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Witam \"stare\" i nowe staraczki:)! Wczoraj nie pisałam, choć jestem i podczytuję co u Was słychać:) Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom jeszcze raz i 3mam kciuki żeby wszystko było ok, a wszystkie starające się spadły szybko do dolnej tabelki :) Postanowiłam że postaram się za bardzo nie myśleć o staraniach, dziecku i wogóle bo doszłam do wniosku że to nic nie pomoże a przez takie nakręcanie się nic dobrego nie wyjdzie... Mfigielek, wiem co czujesz-ja też mam stracha że wszystkim wkoło się uda a ja zostanę na lodzie... Nie zrozumncie mnie źle-zazdroszczę Wam bardzo-też już wolałabym martwić się o serduszko:) ale również cieszę się bo jak napisała Mfigielek jest dzięki Wam nadzieją na spełnienie marzeń i dowód,że warto czekać:) Jestem na początku cyklu i postanowiłam że ten miesiąc nie robię testów owulacyjnych, nie mierzę tempki, wogóle nie chcę o tym wszystkim myśleć. Mam nadzieję że to prawda i u mnie się i tym razem potwierdzi, że po odstawieniu hormonów jest duża szansa nawet na dwie owulację-Lentilka ja się staram zaraz po odstawieniu-teraz pierwszy cykl-wiem może to i ryzyko ale u mnie w zasadzie jedyna szansa na zajście bez wspomagaczy... Ale Ty nie żałuj, myślę że teraz też masz dużą szansę na dzidziusia, tylko staraj się myśleć pozytywnie a najlepiej nie myśleć za dużo :D a wracać do tabsów myślę nie ma sensu, szkoda się truć. Niech się organizm trochę wyciszy i napewno będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA-same fajne babki NICK.................WIEK......DATA plan. @..........TEST........CYKL Ziarenko lnu------------24-----------24.12-------------25.12--------- 5 Sara_24-----------------24------------27.12------------- --?-------------1 Mfigielek----------------24-----------05.01------------- 24.12---------4 Dziewczyna Bonda----33-----------08.01 -------------09.01---------2 Fermina30---------------30----------19.01-------------18 . 01--------- 6 mooncia-----------------22-----------20.01-------------19.01-----------2 Ognik80 -----------------28----------23.01------------ -- ?--------------1 Kacha 86 ---------------22-----------23.01----------------?---------- ---4 Folik32 ------------------32 ----------23.01 -------------24.01---------4 Celcia84-----------------24-----------25.01------------- -- ?------------12 Dosiaaa -----------------28-----------27.01----------------?-------- -----2 M_M.---------------------23-----------30.01------------ - 31.01--------1 Bombelek83-------------25-----------31.01--------------- ?-------------2 BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------6-----------02.09.09 .---------- Angioletto-----------24------------4-----------09.09.09- ------- troszke tabelek poprawiłam.... jak to ja.... ale widze ze niektóre dziołchy nie maja aktualnych dat i sa za wysoko..... a chodzi mi o dziewczyne bonda... sio do tabeli II.... jak to tak siedzisz siedzisz... bez opamietania.... miałas kreche to sio.... bo im podwiewa na dole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje foliczku,brzuchatki o wiele lepiej brzmi jakos dla mnie:) dziewczyna bonda,zle ci tu na dole z nami:D:D:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja melduje sie jako II, gdzie reszta??? jak tam staranka.... Gdzie załozycielka i inne babki... oczywiscie witam nowe... ale jak widac wszystkie moga gg jedynie wieczorami a ja w pracy wiec pewnia znowu bedzie sisza na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto --- nie ma sprawy..... ciezarówki to ja na ulicy mijam i korki przez nich... :) a brzuchatki.... (hihi nawet tak Was na razie nazwac nie mozemy...) ale bardziej pasuje - tak miło.... jak ta zdrówko i samopoczucie....??? kate troche zamilkła - niby ma problem.... ale mogłaby cos napisac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci Foliczku ze niby taka mala zmiana nazwy a juz mi wielka radosc sprawila:D u mnie nie najlepiej,zle sie czuje,kreci mi sie juz 3 dzien w glowie,i przez piersi nie moge spac wogole.bola coraz mocniej.juz nawet nie moge stanika zalozyc:( Kate,no wlasnie co z Toba??? ok,ja zmykam do pracy,napisze jak dojade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto ----- przejdzie... takie sa pewnie uroki na poaczątku.... Ale przeciez wiesz jak bedziesz miec kruszynke.... to wszystko Ci wynagrodzi.... Moja bratowa nie miała 4 lata dzieciaczka i w koncu sie udało.... i powiedziała mi ze sam usmiech bezzębny małego teraz daje tyle radosci i sensu zycia ze wszystkie złe samopoczucia i baardzo ciezki poród to juz poszedł w niepamiec.... juz pracuja nad drugim mimo ze mały dopiero w lutym 1 rok skonczy.... Wiec angioletto ----- trzymaj sie i melduj co i jak? ja to az marze o złym samopoczuciu wlasnie z tego powodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta sluchajcie ja już sama nie wiem, wczoraj zrobiłam test i tak w 5-10 min ciągle wychodzi ta 2 baldziutenka kreska ... Ale w przeciwieństwie do dziewczyn nic mnie nie boli (w pon i wtorek pobolewało w dole) a teraz nic, dotykam tych swoich piersi i wczoraj moze mnie pobolewały sutki (chociaz pewnie ze sciskania hehehehe) moze jutro sie wybiore na badanie krwi ... co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda- idz przynajmniej nam powiedz który to tydzien .... jak jest krecha jest ciaza .... idz na te bete i napisz..... ile wynosi.... ja byłam w centrum damiana w warszawie i za godzine jest wynik na cito... ale mozna isc rano a po poludniu masz juz wiadomosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda-mnie tez nic nie bolalo i nie mialam zadnych dolegliwosci,to przyjdzie z czasem u jednych wczesniej a u innych pozniej.jest krecha-jest ciaza!!!jak to Folik mowi:) ja dzis zrobie 3 test.z ciekawosci tylko czy po @ faktycznie krecha wyjdzie wyrazniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombelek 83
Cześć z rana :) Ja teraz na chwilkę bo wybieram się do pracy. Chciałam potwierdzić to co dziewczyny mówiły, że jak jest druga kreska to jesteś w ciąży :) A Sara_24 to jest aby w dobrym miejscu tabelki czy mnie się coś pomyliło? Czy ona nie powinna być juz brzuchatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombelek 83
Coś mi chyba szwankuje bo sie świece na czerwono :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie staraczki i brzuchatki:)jak ja wam zazdroszcze że juz macie ukochana istotke pod sercem...czekam na swoja kolej ale kiedy to bedzie???gratuluje serdecznie tym,ktorym się udało dajecie reszcie nadzieje na spełnienie marzeń!!!!!!!!!!!!!!ja 4 cykl się staram i moze tym razem się juz uda?ale nie świruje za bardzo by sie nie nakrecać zbyt!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wiesz co angioletto bo @ mamy podobie dostać i dlatego, ale w sumie przypomniałam sobie, że przecież Ty masz długie cykle... też teraz obliczyłam w jakims on-line kalulatorze i mi wychodziłby termin na 18 września :) wiec wychodzilo by na to z kalkulatora ze dzien poczecia to 26 grudzien (faktycznie było bzzz) i jestem przy nadzieju 1 tygodni, 6 dni - wiec faktycznie to moge nie miec objawow bo to bardzo wczesnie :) tak sobie tu dumam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×