Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

dziewczyny a w ktorym tyg ciazy mozna juz rozpoznac ciaze pozamaciczna????sa jakies objawy czy cos????albo to puste jajo plodowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszych szpitalach to ze świecą szukać dobrych specjalistów-niestety... ale z tego co wiem, to na wywołanie okresu podaje się progesteron, a w przypadku ciąży nawet pomaga jej się utrzymać,wiem, bo nieraz miałam podawany np. po 60 dc. Lekarz powiedział że takie same zastrzyki dostają kobiety z zagrożoną ciążą, więc nawet jakbym była, to nie zaszkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na poczatku ciazy ma sie rozne mysli,to prawda. nie wiem czy czytalyscie, wczoraj na jakims innym forum pisala dziewczyna ktora byla juz w 4 mies i nosila martwy plod, to dopiero jest tragedia. no ale sio z takimi myslami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak jest,że my kobiety w takim przypadku zawsze się martwimy i to normalne, ale nie dajmy się zwariować. Racja Kate-sio z tymi myślami! Nie ma się co martwić na zapas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale plodne jestecie dzis w strony na forum.... hmmmm no ruszylo z ciazami i ze stronami..... a angelitto a chcesz w nos dostac za te puste jaja.... po co o tym myslisz babo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się,kiedy o czymś takim przeczytam, od razu wyrzucać z głowy złe myśli, bo można wpaść w obłęd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu mam takie mysli,jakos sie deneruje,wiem ze nie powinnam ,ale chyba dopoki nie zobacze na usg to takie mysli beda mi chodzily po glowie:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie przekonam co tam u mnie w brzuchu sie dzieje dopiero pod koniec stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto jak pojdziesz do gp to powiedz od razu wyraznie ktory szpital!!!!! bo ja powiedzialam ze archway a te pacany wypisaly mi letter do middlesex. i musialam i sc znowu drugi raz.no i wczesniejszy termin mialabym juz na ten poniedz, a tak dopiero pod koniec stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie wspomne ze znowu pop******** wszystkie moje dane, no ale to juz odkrece w szpitalu masakra:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostac to dostaniesz ten ktory chcesz, bo tylko ty o tym decydujesz!!! tylko powiedz stanowczo ze archway i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem juz bedziesz sobie odladac jak z tygodnia na tydzien powieksza ci sie brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę babeczki, do domku-życzę wszystkim miłego weekendu:)Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale serio powstalo dzis troche tych stronek:) niedlugo dolecimy do 100 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to teraz ciszyna, ja tez powoli spadam i tez zycze wam wszystkim milego weekendowania i owocnych staranek!!!!!!!!!!!!!!! w weekend postaram sie zajrzec do was w miare mozliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie cos jeszcze musze napisac, a raczej przyznac sie:p kupilam dzis rurki z kremem czekoladowym w srodku, bo ma przyjsc wieczorem kolezanka no i mialy byc na poczestunek i wszyyyyystkie wpiepszylam buuuuuuuuu. rozumiecie-cale wielkie pudlo, i wcale nie jestem objedzona czy tez nasycona, nie nie nie to juz za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosci i smutki echh u mnie normalna @ :(:(:( wiedziałam żeby się nie nakręcać a już przeskakiwać do dolnej tabelki ! przez to wszystko sie nakręciłam i zaczęłam cieszyć a tu tak na ziemię mnie sprowadziło, okropny ten piątek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
dziewczyna_bonda: glowa do gory wszystko bedzie dobrze :) tym razem sie nie udalo ale nastepnym razem bedzie lepiej :) bede trzymala kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda... a moze przesadzasz a moze to nienormalny@ skoro widzialas kreske na tescie tak by cie oszukał... dzis masz termin @???? a gdzie jest druga zmiana na pogaduchy... oj dzis na I zmianie było gwarno.... ja jeszcze godzine kibluje w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reha
cześć dziewczynki, spóźniona, ale się dołączam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mowilam co by testa nie robic wczesniej niz @-on a ja sa samoistne poronienia to moze to bylo to czyli ciaza byla skoro kreska wyszła a jednak sie okres pojawil a tak bys nie cierpiala tak bardzo.... ale moze to tylko lekikie krwawienie... i jednak bedzie ciaza... niektórzy tak maja nawet do 3 m-cy normalny okres.... ja kiedys z kolezanka mieszkałam na stancji to wlasnie tak miała 3 miesiace okres i nie wiedziala ze jest w ciazy i poszla bo jej sie niedobrze robilo myslała ze anemia... i była anemia polaczona z okresem i ma 4 letniego urwisa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×