Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ja mamjeszcze pare minutek i lece... moja tesciowa kate nie pija alkoholu chyba ze do zupy doleje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj !ja nie wiedziec czemu tak masz:o, ja zawsze mialam@ cztero -pieciodniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj brzuchatko, ty coś za często o tym winku, za często.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reha - to cos długaskny ten Twój cykl... ja mam tak 4-5 dni to max.... a jak u Ciebie przytulanki sa codziennie... ???/ kate a ty masz zakaz przytulania czy M ostrozny czy jakby nigdy nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate, jak bym miała to wszystko zostawić w toalecie, takie wrażenie...... umówiłam się do gina, ale mam trochę stracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik mojemu to juz chyba zardzewialo, a umnie jest pajeczyna-post caly czas, bo nawet nie wiem czy moge, a po drugie cycochy dalej nawalaja-to wiesz tak bez tego i tamtego to nie bardzo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro to do Was chyba nie bede zagladac.... (ciekawe czy mi sie uda)... Kate daj przepisa na dzidzie.... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie te cykle moje to jak ta moja robota - bez końca ale teraz coś jest nie tak, już powinno odpuszczać, już tu plany snułam, na niezobowiązujące lekkie przytulanie bez podtekstów prokreacyjnych, a tu jakieś skurcze, jak na początku i litry zostawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, jak jest z tym przytulaniem z brzuchaczkami? słyszałam, że wtedy kobieta jest INNA w środku - nie wiem do końca co to znaczy, ale tak zasłyszałam i że po 3 mcu chłop twój kate będzie w łazience na klucz zamknięty spał:))))) w obwawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Folik, jakto???? nie wiesz??? bzzzzz sie dziewczyny bo ..........................................................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate.... wiemmmm ale kiedy ta godzina... ??? w obawie przed Toba!!!!!... bo go zakatujesz... tak Ci podskoczy chec na niego... hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, będziesz na niego polować:)))) STALE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz zegnam szanowne Panie i Bzzz... sie dziewczyny bo..... same sobie dokonczycie moje przysłowie....... Papapa... szczegolnie reha i kate bo inne "Spią"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gin mojej koleżanki też na jej męża polował i kazała często dbać o żonę i wszyściusieńko zostawiać w środku, mówiła TRZEBA ZMIĘKCZAĆ SZYJKĘ ludzie, ona była już pod koniec 8 mca! śmiechu miałam! on taki biedny, hobby szukał na gwałt!!! dwie na niego polowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, jako ze ja juz nie moczalam dziubka w alkoholu hooo i troche, wiec dzis zakup to wino czy co tam lubicie na rozluznienie- a ta godzina sama nadejdzie................................kapisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyś mogła dojeżdżać MPK, to ty powinnaś sobie chlupać, na rozluźnienie myśli..... przewiduję sukces w następnym cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampka do pracy, w pracy, po i dzidzia w brzuchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtajcie szalone Staraczki i niemniej zakręcone Brzuchatki ;) Tylko Was zostawić i wyjść do pracy i trzeba godzinę nadrabiać zaleglości w czytaniu :) A propo gotowania i śmiesznych rzeczy to mój Luby dziś oznajmił, że podczas starania musze dbać o niego szczegolnie i caly czas go dokarmiac żeby plemniczki wogóle miały siłe wyjść a co dopiero cos robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg75
Witam Panie własnie zaczynam starania narazie folik i test owulacyjny bo mam dluga przerwe po pierwszej ciąży ponad 10 lat wiec musze znowu przypomniec sobie co nie co pozdrawiam wszystkie staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!\\ rzeczywiście jak nie zaglądakm w ciagu dnia do was to potem z nadrobieniem informacji schodzi z godzinę czasu. dzisiaj byłam u nowego gina (pryuwatnie) w gadaniu to taki se, ale coś wiedzy to ma. zbadał mnie i stwierdził że w środku to właściwie wszystko ok. parę kaiś malutkich nieznaczących pęchęrzyków i mała nadżerka (którą zresztą mam całe życie) dał mi skierowanie na badania jakiś dwóch hormonów, dla mojego M również! Bylam tym nieco zaskoczona,ale chyba dobrze bo treba rozwiać każdą wątpliwośc. poza tym kazał mi się zaszczepić na żółtaczkę i dotałam receptę na luteina w globulkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×