Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

i tym sposobem zaczelam 90-ta strone !!!!!! byle do setki.......a potem dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, znowu pierwsza, biedna Kate pewnie teraz odsypia noc:( Wczoraj Was przeczytalam, musiałam mocno tzrymać sie krzesła, jak czytałam odpowiedź Folika na poważne pytanie koleżanki:)dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg75
Poczytałam wasz topik i chcialabym sie przyłączyc jako hmm chyba najstarsza staraczka jak mozna sie dopisac do tabelki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiuj poprostu ostatnią i wstaw do swojego okienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Założycielko, jak to jest, że pojawiasz się rano i potem gdzieś znikasz? dobrze, że chociaż czuwasz i otwierasz korowód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i ja jestem dzis u mnie pada snieg i plucha jest na drodze... ale jakos dojechałam... a kupilam sobie radyjko.... wiec moge w korkach stac.... u mnie dzis 22 dc hehe juz zaczyna sie nakrecanie.... dlatego babolki... rzucajcie inne tematy niz dni i cykle... nitanita.... małe serce urosnie zobaczysz niebawem.... gratulacje --- w sumie masz teraz dwa serca... :) dziewczyna bonda... no to co te testy zwariowąły... kreski Ci pokazały.... a po co robic wczesniej .... hmmm to jednak prawda ze moze cos bylo ale wyleciało....z @ a po @ testa robic to pewniejszy.... ale jest nasteony cykl i oby do owulki.... jak zwykle ja lece po ..... kawe.... ma sie rozumiec.... :) ja trzecia wiec prezenta nie kupuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję tabelkę NICK.................WIEK......DATA plan. @..........TEST........CYKL Fermina30---------------30----------19.01-------------18 . 01--------- 6 mooncia-----------------22-----------20.01-------------1 9.01-----------2 Ognik80 -----------------28----------23.01------------ -- ?--------------1 Kacha 86 ---------------22-----------23.01----------------?---------- ---4 Folik32 ------------------32 ----------23.01 -------------24.01---------4 Celcia84-----------------24-----------25.01------------- -- ?------------12 Dosiaaa -----------------28-----------27.01----------------?-------- -----2 M_M.---------------------23-----------30.01------------ - 31.01--------1 Bombelek83-------------25-----------31.01--------------- ?-------------2 Mfigielek----------------24-----------01.02------------- -03.02------------4 Dziewczyna Bonda----33-----------06.02 -------------07.02---------3 Ziarenko lnu------------24-----------07.02-------------08.02--------- 6 reha---------------------30-----------08.02 (???)----------?--------------3 Meg75-------------------34-----------23.01----------------?--------------1 BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------8-----------02.09.09 .---------- Angioletto-----------24------------5-----------18.09.09- ------- Sara_24--------------24------------5-----------08.09.09- --------- Mam nadzieje szybko wskoczyć na dolną tabelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg75... na odpowiednie miejsce Cie wrzuciłam kolejnosc wg @ (plan) NICK.................WIEK......DATA plan. @..........TEST........CYKL Fermina30---------------30----------19.01-------------18 . 01--------- 6 mooncia-----------------22-----------20.01-------------1 9.01-----------2 Ognik80 -----------------28----------23.01------------ -- ?--------------1 Kacha 86 ---------------22-----------23.01----------------?---------- ---4 Folik32 ------------------32 ----------23.01 -------------24.01---------4 Celcia84-----------------24-----------25.01------------- -- ?------------12 Dosiaaa -----------------28-----------27.01----------------?-------- -----2 M_M.---------------------23-----------30.01------------ - 31.01--------1 Bombelek83-------------25-----------31.01--------------- ?-------------2 Meg75-------------------34-----------23.01-------------- --?--------------1 Mfigielek----------------24-----------01.02------------- -03.02------------4 Dziewczyna Bonda----33-----------06.02 -------------07.02---------3 Ziarenko lnu------------24-----------07.02-------------08.02--------- 6 reha---------------------30-----------08.02 (???)----------?--------------3 BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------8-----------02.09.09 .---------- Angioletto-----------24------------5-----------18.09.09- ------- Sara_24--------------24------------5-----------08.09.09- ---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie miałam proroczy sen:))))))) robiłam test ciążowy i zgadnijcie ile było kresek?:) jakoś tak mi się przyjemnie wstawało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg75 jeszcze raz teraz dobrze cos przeskoczylo nie tak... NICK.................WIEK......DATA plan. @..........TEST........CYKL Fermina30---------------30----------19.01-------------18 . 01--------- 6 mooncia-----------------22-----------20.01-------------1 9.01-----------2 Ognik80 -----------------28----------23.01------------ -- ?--------------1 Kacha 86 ---------------22-----------23.01----------------?---------- ---4 Folik32 ------------------32 ----------23.01 -------------24.01---------4 Meg75-------------------34-----------23.01-------------- --?--------------1 Celcia84-----------------24-----------25.01------------- -- ?------------12 Dosiaaa -----------------28-----------27.01----------------?-------- -----2 M_M.---------------------23-----------30.01------------ - 31.01--------1 Bombelek83-------------25-----------31.01--------------- ?-------------2 Mfigielek----------------24-----------01.02------------- -03.02------------4 Dziewczyna Bonda----33-----------06.02 -------------07.02---------3 Ziarenko lnu------------24-----------07.02-------------08.02--------- 6 reha---------------------30-----------08.02 (???)----------?--------------3 BRZUCHATKI NICK-----------------wiek ------ Tc---------Termin porodu-----płeć Kate79---------------30------------5-----------08.2009.- ---------- nitaanita------------23------------8-----------02.09.09 .---------- Angioletto-----------24------------5-----------18.09.09- ------- Sara_24--------------24------------5-----------08.09.09- ---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Folik 32 ja wlasnie zaleglam z grypą i teraz boje sie faszerowac tymi specyfikami z aptek wiec miodek i cytrynka ale dzieki temu nadrobie zaleglosci z netem musze sobie przypomnieć co nie co i chyba zaczac liczyc kupilam testy owu i zaczelam notowac co nie co pozdrawiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG75 czy to Twoje pierwsze dziecko..... bo latka tez maja chyba znaczenie.... ja mam 32..... i starania o pierwsze..... buuuu..... ale co kate tez ma 3 na poczatku i za 1 razem sie udało.... wiec jakas szansa jest i dla nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja coś czuję, że u mnie się dzieje nie tak niby jestem po @, ciągle czuję te jajniki, sucho tak, jak jeszcze nie miałam, wyglądam źle na twarzy.... mój M mnie wysyła w weekend na zabiegi spa potrzebuję chyba ze dwie sesje solarium, bo chyba mi tego brakuje jakoś wszystko to dziwne, no nic, działamy Foliku, ty chyba z nas chcesz najbardziej, więc oddaję tobie ten cykl:))))))))) A niech stracę, ja się mniej tym wszystkim przejmuję, zachodź sobie pierwsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reha... Ty głupolku.... alez ty smieszka jestes.... Tobie tez zycze tego samego co napisałas...... wiesz ze nie znamy dnia ani godziny.... a do spa to mąż wysyła a daje karte kredytową..... czy tak ze swoja masz isc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kate zernkełam na godzine do ktorej ty siedziesz bzdziagwo jedna.... spac Ci sie nie chce za to pewnie teraz smisz o czyms... bo do tej godziny siedziec co widze to juz przegiecie totalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daje, daje, mam fajnego EMA. podoba mi się :) trochę ostatnio dostał w ciry, ale trzyma się dzielnie! dobra, Foliku, to jest twój cykl, ja kibicuję, ALE jeden warunek - luzik, fiku miku i dc nas nie interesi, ok? żadnych dołków, srołków - jak nie będziesz liczyć, to i nie będziesz wiedzieć kiedy ma @ przyjść spa i wino, lalalalalalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik to ma byc druga dzidzia ale pierwsza juz urosla i pyskuje mam synka 11 lat i zachcialo nam sie znowu dzidziulka ciagle tylko praca studia - nie wiem jak to potem wszystko ogarne ale czuje ze tego chce i wiem ze to nie bedzie tak proste jak za pierwszym razem wtedy mialam 23 lata i poprostu wyszlo teraz zaczynam dopiero obserwacje swojego ciałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, kózki idę do ula, mam dzisiaj kuuupę rzeczy, po południu do was zajrzę, i przypilnuję, czy przypadkiem nie liczycie i kawy nie żłopiecie! grzecznie tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach jeszcze jedno ważne - jak z tym materiałem - zostaje? ja śpię z nim codziennie, przedłużam MOC:)))) boczek i kolanko::::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziefczyny Meg nie stresuj się, myślę, że się uda, mojej mamie (pierwsze miala jak miala 28 lat) a potem 2 - 35 latek, 3-37 i 4-40 lat (ostatnie dopiero było cesarka) a resztę normalnie pracowała i nic sie nie wylegiwała :) a co do snów to ja mam na maxa pokręcone, ostatnio śniła mi się inwazja kosmitów, dziś już nie pamiętam ale też był powalony jakiś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie to testy owu wykazują bzdury śluz tez wyglada na to ze mam owulacje tydzien przed okresem - juz nic nie kumam w ostatnim @ pozbylam sie wkladki moze to jest przyczyna no i mialam miesiac odpoczac od ... robienia dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg75 ja jestem przekonana, że mam owulację pomiędzy 20-25 dc. To jest o tydzień później, niż wszystkie mądre książki piszą. i mam taką teorię, że wszystkie źle (za wcześnie celujemy). dlatego radzę wszystkim - fiku miku do @ - może to jest wyjście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda mam nadzieję, że nie masz proroczych snów:))))))) staranka nowe w toku? nie zraziłaś się? ja w 1 nieudanym cyklu, obraziłam się na cały świat: "jak to, nie jest tak jak ja chcę?! ja teraz chcę!" - {tu tupnięcie nóżką} ale to tak jest, jak po latach strachu nam się zmienia i nagle sobie uświadamiamy, że los (i czas) sobie z nas zakpił DO DZIEŁA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego dziś o 14 śmigam do lekarza mam nadzieje ze nie zaserwuje mi na grypke jakiegos antybiotyku i wieczorem mimo kiepskiego wyglądu probujemy ... też jestem zdania ze te tabelki itd to takie lekarskie mądrości które w praktyce zwykle odbiegają od normy ufff koniec mądrego języka wiecie co przyznam sie ze dopiero wkraczając na to forum zrozumialam ze naprawde juz nie jestem z tych najmłodszych mamusiek - wcześniej tego nie czułam kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg ja po moich 30 urodzinach dostałam hyzia i zaraz wzięłam się do pracy:) mój M też kiedyś powiedział: zaczynasz nową erę, już koniec odkładania, wszystkie te rzeczy, przez które to odwlekałaś dawno zdobyłaś" "PATRZĄC NA SWOJE IMPERIUM ALEKSANDER WIELKI ZAŁKAŁ. NIE POZOSTAŁO MU BOWIEM NIC DO ZDOBYCIA"...... :) :) :) no, jeszcze jedno małe zadanko i piszę drugą listę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×