Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

reha//// ja Ci dam kózki.... oj Ty Ty jak Ty nas nazywasz.... a gdzie fermina na nia czas był.... ????? jak tam ????? Matka odezwij sie my kózki..... wołamy matke zalozycielke..... jak tam...... do ktorej tabelki polecisz w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak miało być pieszczotliwie:)))) no właśnie - Matka powinna korowód otwierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jak tam się czujemy, co? jakieś nietypowe rzeczy? omdlenia, mdłości i zawroty głowy - w każdym miesiącu musimy mieć jakiś sukces - jedną brzuchatkę więcej! kto tam w gotowości do zapłodnienia???? zaznaczam nieliczonej, ale prawdopodobnej? jest ktoś taki na pokładzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja melduje ze nici w tym cyklu bo mam chorego M.... i ja sie rozkładam......... z powodu zblizajacej sie choroby.... zaczynam od gardła... wiec ja odpadam.... mimo wypozyczonego cyklu od Ciebie reha... prosze o inne opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no muszę was troszkę rozruszać dziewuszki chyba tak się zastanawiam nad tym co Kate powiedziała - coś mi się zaniebdujecie na tym forum. pomimo tego, że ja też nieopierzona jeszcze całkowicie i nowa, muszę zaprotestować:)))) nie widzę ducha walki! jakoś to się nam rozłazi.kózki, razem naprawdę będzie nam raźniej. mi jest z wami napewno. więc jeżeli się nie rozmyśliłyście, to proszę o aktywność, bo kilka głów to nie jedna. jest nas tu kilkanaście, każda w innej fazie cyklu i tak jak było tu wcześniej powinnyśmy się wzajemnie pilnować i kibicować. dalej podtrzymuję miesiąc psychicznego luzu bez kalendarza, ale obserwowanie siebie nie zaszkodzi. powiem szczerze spodziewam się od was dowiedzieć więcej o sobie, na waszym przykładzie, spodziewam się dobrego humoru i wspierania tych, którym się nie udało, ale przede wszystkim to się spodziewam was:))))) na miejscu. w gotowości i w oczekiwaniu na dobre wieści:))))) mam nadzieję, że się nie obrazicie na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuc jakis temat bo inne babole odsypiaja po niedzieli..... czy Ty z Warszawy jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam tylko rzucę temat, że miałam mega aferę z moim EMEM. niby i bzdurę, ale rozpętało się piekiełko... to się uspokoiło, ale wiem, że chociaż o tym nie mówimy głośno, czekamy razem, czy ta moja @ przyjdzie, czy nie. dopiero wczoraj zobaczyłam, że on też czeka i to mnie najbardziej zmotywowało. to już nie jestem ja i moje chcenie, moje ciało, moje moje wyobraźcie sobie, jak oni muszą to odczuwać. to się dzieje w nas, oni tylko obserwują i czekają. nie mają żadnego wpływu, mało informacji (bo większość naszych zabiegów ukrywamy), napewno też zastanawiają się, czy to ich wina... niemniej jednak - wszystkie tu jesteśmy w komfortowej sutyacji - powtarzam komfortowej - bo nie staramy się od kilkudziesięciu miesięcy. nasze miesiące można zmieścić na palcach jednej ręki:))) to jest nic. pestka. piece of cake (dla kate i angioletto:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku ależ skarbie ja nawet zasłaniam nosek by nie nakichac na monitorek a co dopiero na \"staraczki\", a przyznaje, że mam dość tej grypy!!!! Niedługo @ a potem zabieram sie ostro do \"roboty\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, jak mam do stolycy jechać, to mnie wzdraga:( ale czasami musze! jeżeli jesteś wielką entuzjastką wawy to z góry przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg - ty melduj lepiej jak u ciebie poza grypą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty Foliku przestań odrzucać moje JAJO:)))) co ty mi tu gadasz, że przez weekend nie było F.M.?! ty masz wsześniej OWU przecież, prawda? oddałam tobie cykl - nie zawiedź mnie. a że facet połamany, co z tego? są inne sposoby_____;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reha faceci męzowie partnerzy czy jak ich inaczej "pieszczotliwie" nazwac tez czekają - masz rację !! pewnie probują tego nie okazywać ale skoro dwoje ludzi decyduje się na wspólne dziecko to "ON" tez każdego miesiąca oczekuje tej miłej wiadomości tym bardziej wiedząc o staraniach domyślając sie wyliczeń i innych zabiegów .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik nie ściemniaj ja mimo grypy nie odpuszczam - musze przyzwyczaic go do zblizającego się nowego miesiąca w ktorym "nie poddam się ani dnia "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja mojemu o tych zabiegach mówię - mówię otwarcie. powinien wiedzieć, że: a. to nie jest na zawołanie b. ja się bardzo staram c. to jest bardzo skomplikowana sprawa i nikt nie jest winny wobec powyższego - zamówiłam testy owulacyjne - chciałabym się po 30 latach dowiedzieć, czy mam w ogóle owu.... póki co miesiąc eksperymentalny, bez nacisków, mam jeszcze jedną ważną rzecz do załatwienia.... meg - a u ciebie objawy @ są, czy możemy zacierać ręce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reha.... ja akuracik pytam czy z Warszawy bo u nas pada ale korków przez ferie nie ma.... i nie stoje w korkach..... i chciałam zapytac czy tez to odczuwasz?.... ale to chyba dziewcyzna bonda... z W-way... a ja nie z w-wy ja tylko tu pracuje ----- bo musze....... i wcale jej nie lubie bardziej podchodzi mi np. kraków.... ale mam tutaj najblizej.... i bardzo duzo rodziny mam .... ale nic poza tym - zebym uwielbiała to miasto to niet..... a dzis np. na moscie stałam troche bo tramwaje sie popsuły tzn jeden i reszta stała ciagiem 18 sztuk.... a ludzie szli cały tabun.... wygladało to strasznie tak duzo ludu na moscie...... taka jest cała w-wa jeden sie zesrał i wszystko stało.... a u mnie juz po jaju tak mi sie wydaje..... wiec nie meczyłam M.... juz tylko 4 dni do testu ale wcale sie nie nakrecam..... wcale.... jakos nie obserwuje sie bo i po co jakos pesymizm ale nie taki ze musicie mnie pocieszac..... nie nie razdze sobie ...... ale nadzieja jakas dziwna..... czyli brak..... ale nastepny cykl i aby do owulki... jak to mowia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg moj M ma chory kregosłup.... to nie ja moje gardło dzis dało o sobie znac dopiero....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, coś ty mi markotna jesteś. wiesz, że to przychodzi jak się najmniej spodziewasz??? działałaś w odpowiednim momencie, więc spokojnie sobie czekaj na @. MOZE POSZŁA W SINĄ DAL DO INNEJ OCZEKIWACZKI:))))) a z tymi korkami - kobieto - 4 godziny z twojego dnia w korkach? 2 w 1 stronę i 2 w drugą? oszalałaś? nie da się z tym nic zrobić? może na przedmieścia? może inna kancelaria? wiem, wiem, nie jest łatwo takie rzeczy zmienić, ale tyle czasu marnować? mogłabyś w tym czasie, iść na fitness, na lekcje języka, garncarstwa - gdziekolwiek!!! podziwiam twoją wytrwałość:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim 🌻 Angioletto - trzymam kciuki, ze wszystko bedzie dobrze Folik - ja nie zauwazylam tez dzis korkow, ale ostatnio na maksa sie spozniam i jest na drogach tak samo :D ni jak nie udaje mi sie wyjsc wczesniej z domu Reha - ja tez miałam kwas z moim wrrrr, taki nabrałam rozped, ze az jemu przeszła ochota i balam sie ze mnie odstwai od wyrka he he, ale wczoraj okazalo sie ze jednak nie, uuuf ;-) dzis pedze do gina ogolnie, zobaczymy co powie i moze jakies badania mi przepisze dla staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda no coś wisiało w powietrzu - u mnie była taka afera, że już miałam moment zarzucenia starań. taka jazda.... ok, kózki proszę o meldunki, która jak się czuje, i jakich wyników możemy spodziewać się na tabeli:) u mnie któryś tam dc nie liczę, okolice środka, prace rozpoczęte, chłop udobruchany zdrowy i gotowy do ataku, śluzu nie mam żadnego (co jest bardzo dziwne), biorę witaminki i jestem na diecie warzywno-owocowej, chłopu robię koktajle bananowo-kiwiowe wieczorem - nie wiem, czy to na coś jest, pije bez szemrania i F.M codziennie. OVER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie Folik i Meg w oczekiwaniu na wyniki zeszłocyklowej batalii JAJO kontra ŻOŁNIERZE ALIANTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik - czyli skoro to kręgosłup to musisz go pomaltretowac inaczej :) reha - co do obiawów @ to dokladnie nic nie czuje nie ma shizy przed @ itd ale moze to te cholerne leki tak na mnie dzialają - musze wyzdrowiec bo z obserwacji będą nici tak na marginesie skoro drogie panie juz pochwaliły się w jakim miescie będą nowe "fasolki" to jestem z Trójmiasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze moje "JAJO" doczekało się jakiegos umundorowanego zołnierzyka - bo w domu SAMIEC na codzień śmiga w puzlach - zabrzmiało jak zagadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku po przeczytaniu twojego opisu widziałam swoją drogę zimową do pracy codziennie spedzam 2h na dojazd w jedną stonę no i na słowo "kancelaria" dostaje ciarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie zajarzalam na jakas strone ktora wylicza dni plodne i wynika ze dzis sie zaczeły, wczoraj bylo bzzz mam nadzieje ze tak zostatnie do konca dni :P oby sie te zolnierzyki spisaly!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno bonda to działamy razem. tylko bez kłótni, pamiętaj to DAWCA:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buciki to na dorosłe nóżki, czy takie całkiem malutkie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×