Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

pamietaj, mierzy się tam gdzie owulka zachodzi:), czyli w środowisku najważniejszym dla nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 6 dzień cyklu i mierzenia tempki stwierdziłam jednak że nadal mierzyć bedę pomimo nieakceptacji tego przez mojego gina narazie waha się od 36,25 do 36,5 , czyli narazie prawidłowo w tej fazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mierzyłam na początku zwykłych, potem zmieniłam na elektroniczny (zamawiałam w aptece, z 2 miescami po przecinku), ale wkurzał mnie bo nie słysząłm jak piszczał przy skończeniu mierzenia (musiałam się cąła odkrywać:) żeby go słyszeć a etraz wróciał mdo starego zwykłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda musisz nim mierzyć całe 5 min, ale są tego plusy nastawiasz komórkę na daną godzinę (zawsze ta sama pora, ja mierzę za 15 siódma) i jak ci zadzwoni to włączas drzemkę 5 minutową i z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już się tak przyzwyczaiłam do tego mierzenia, że robie to mechanicznie na śpiąco. termometr mam zawsze pod reką i w zasadzie to dopiero naprawdę się budzę jak mi drugi raz zadzwoni po tej drzemce. Raz to nawet jak wstawałam , to zapomniałam wogóle że ma termometr włożony, lae naszczęscie sie w pore skapnęłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tak wkładam troszkę więcej niż pół, żeby nie wyleciał. szczególnie jak mam płodny śłuz to się ślizga. między innym też odróżniałam dni płodne od niepłodnych, bo jak nie miałam śłuzu, to zawsze czułam taki opór i pochwa też jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaczęłąm spowrotem jeść kwas foliowy, bo mój gin powiedział że to sprzyja też zafasolkowaniu. nie wiem w jaki sposób, ale nie ważne skoro ma pomóc to wsuwam codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny-- bierze któraś z was luteine w globulkach? Czy to jakaś różnica czy je sie ją w tabletkach czy dopochwowo?? Bo ja od 16 dc do 25 mam 2 razy dziennie globulki i zastanawiam się czy jest to duży dyskomfort, bo dawniej też brałam globulki i lałao się ze mnie niemiłosiernie po nich ( a to były tylko na noc, a jak ja mam rano i wieczór???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem cały czas, w ogole dziś się umawiam do gina, chcę tez zrobić badania na toksoplazmozę i inne jakie mi zaleci, bo nic nie robiłam w tym temcie, może też na hormony ... sama nie wiem - ale liczę, że on się zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna_bonda wiesz jak to zrobić żeby mi sie przy pseudonimie nie pojawiał email i indentyfikator??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tabsach najlepsza - bezsmakowa, trzymasz ją językiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda... no pewnie ze mnie nie jadasz bo ja mam kod 32 a poza tym jeszce zyje wiec jestem....... i tez jem Folik... ale czasami cholerka zapomni mi sie.... a dzis stwierdzam ze zauwazłyma troche sluzu... plodnego.... hmmmm...... tak po prostu troszke dziwne..... w tym dniu cyklu..... ale wszystko sie moze zdarzyc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według Sekretu Byrne'go powinno się wyobrażać, że już się zdarzyło to czego pragniemy... przyciąganie myśli czy coś takiego ... więc może odganiamy myśli, że ten cykl może się nie udać tylko kupujemy już pieluszki i śpioszki, kołysanki i wózki ... :) przecież własnie w tym cyklu już to nastąpiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kózki, jakie plany na wieczór? wino, muzyka i ..... śpiew?:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×