Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

hej Diewczyny! Meg.. zagladaj do nas koniecznie, czasami cos naskrob. MM , ale optymizmem tryskasz po tym urlopie, ąz zaraża:) Bpmbelku biedaku , wspołczuje ale i zazdroszczę:) Ja tez tak chcę!:) bierz coś na te mdłości, jakieś sparawdzone babciowe naturalne sposoby na pewno są. Pati.. cóż.. nie tym razem, ale nastepnym może. A te spóznienie.. hmm.. może to nerwy , psychika jak Folik u siebie podejrzewała?A te czaren mysli odpędz! na siłe, kijem, kapciem, czymkolwiek!I jak jeszcze raz napiszezs o tym przekwitaniu:) to ja się osobiście pofatyguję, a jeszcze po drodzę którąś naszych zabiorę , przyjadę i nakopię!Uszy do góry, biust w ładny stanik, poczekaj na dobry czas i męza kuś,niech się wyjatkowo wysila i wysyła najlepszych zołnierzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Folik dziś gdzie? Ty zawsze na pogotowiu ? A Rea...tylko się zjawila i już o piciu w piątek wspomina! i kto nas tu demoralizuje?! kto?:)Co do tych Twoich rozterek..to myslę, że chyba jesteś zbyt wymagajaca od swojego lubego. Może to nie ten typ, który co wieczór oopwiada jak to chciałby mieć z Toba gromadkę dzieci, no i kiedy? kiedy , kiedy? Pewnie jest tak, jak sama to ujęłas, ucieszył by się i tyle. I myśle, że dokładnie połowa facetów tak ma! Oni porządkują to w gloowie, jak dziecko nie jest abstrakcją , planem, a jak je widzą. I u jednych wystarczy świadaomość, że bedzie ojcem, jak zobaczy test ciązowy, inni pewnie po USG, jeszcze inni po ruchach, po wzięciu na ręce itd. Postaw się własnie w wytuacji odwrotenj, gdyby on bardzo chciał dziecka, ciągle pytał, czy już te płodne, czy juz test robiłaś , czemu nie wyszło, itp?Moze i dobrze ze chłopy to tak troszke z boku -nie licząc momentu poczęcia:D -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja tylko na chwilę.Robiłam dziś test-signa test i wyszła jedna kreska ;( a @ miłam mieć wczoraj lub dziś.Brzuch mnie dalej kuje,cycki prawie nie bolą śluzu żadnego nie ma?Myślę że jak bym była w ciąży to by mi wyszło?Jak myślicie?A taką miałam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze dodam że nie robiłam z porannego moczu tylko w południe ale czy to ma az takie znaczenie?.Jest jeszcze jakaś nadzieja na bobo w tym cyklu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo w pierwszym porannym moczu stezenie hormonu ciazowego jest wieksze niz np po poludniu czy wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---pati mi raz @ się opóźniał 59 dni! i nawet jak dostałam na wywołanie podwójną dawkę progesteronu do mięśniowo (czyli to co ty masz jako duphaston tylko że dużo mniejsza dawkę) to i tak dopiero @ dostałam po 5 dniach także @ miałam po 62 dniach!! także głowa do góry, poczekaj jeszcze parę dni a potem idź do gina i niech ci wywołają i z głowy. po co się zamartwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, która mi doradzi, kiedy dokładnie miałam tą owu, bo wydaje mi się że obliczyłam ją za późno. moje obserwacje są takie: 10dc - 36,35 - śluz lekko rozciągliwy mętny 11dc - 36,35 - taki sam 12dc - 36,25 - taki sam 13dc - 36,4 - rozciągliwy bardziej przejrzysty i lekko śliski 14dc - 36,4 - rozciągliwy przejrzysty 15dc - 36,45 - taki sam 16dc - 36,4 - rozciągliwy obfity 17dc - 36,6 - taki sam (leciutkie kłucie w piersiach) 18dc - 36,45 - rozciągliwy przejrzysty obfity (to samo) 19dc - 36,7 - taki sam (większy ból piersi) 20dc - 36,75 - rozciągliwy mętny mało (wzrastający ból piersi) 21dc - 36, 9 - mętny mało (piersi bolą po bokach i dołem jakby zakwasy) 22dc - 36,8 - gęsty lepki mało (ból coraz większy, sutki wrażliwe lekko) 23dc - 36,95 - białawy rzadki więcej (BP) 24dc - 36,85 - białawy gęstszy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja liczyłam że między 18 a 19 dc, bo wtedy był skok wyraźniejszy no, ale śluz taki typowo płodny to już miałam od 14dc, więc już sama nie wiem. ---ognik ty też mierzyłaś tempkę, to znasz się na rzeczy, może ty mi doradziśz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati---------------Kochana nie płacz proszę!Nie będę Cię pocieszać bo niby co mam powiedzieć?Wiem,że okropnie Ci przykro i nic co bym nie powiedziała tego nie zmieni. Kochana siedzimy w tym razem w takim razie, u mnie dziś 37dc, nie ma @, 4 testy negatywne i tylko te plamienia, tyle,że ja nie biore teraz ani leków ani hormonów, wiec nie wiem o co chodzi....Słońce pewnie dostaniemy @ mniej więcej tak samo więc przez następny cykl będziemy przechodzić razem i wierze,że w marcu nam się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku----ja bym obstawiała tak samo jak Ty, tak na logike,ale moja opinia jest niewiele ważna bo jeszcze nigdy nie robiłam tych wykresówz temp, dopiero w tym cyklu miałam zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ------powtórz sobie test jutro z porannego moczu, wtedy jest największe stężenie hormonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka----facet podobno jak raz powie,że kocha to znaczy,ze kocha do momentu aż tego nie odwoła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG----nie znikaj tak zupełnie!napisz czasem co u Ciebie, jak z szukaniem pracy, cokolwiek:)pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nikulam :) ja pinkole ale mi net teraz chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feminko-----zgadzam się z tobą ,że często to nawet lepiej,że chlopy tak trochę z boku, przynajmniej ktoś z naszej 2-jki twardo stąpa po ziemi , nie załamuje sie i nie rozkleja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kate!Wiesz tyo chyba nie tyle z netem się dzieje tylko z ta stroną, bo mi wszystko działa ok to ta nieeeee, wrrrrrr już 3 razy mi wcieło to co pisałam i dwa razy się zawiesiła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM______ a teraz to mi jeszcze bardziej przykro, bo myslałam, że mój M jak wróci z pracy to cos powie na tn temat, żebym sie nie martwiła. że może test nie taki, wiesz kochana cokolwiek. A tu nic jakby go nagle przestało obchodzić - a może tak jest, w koncu ma już jedno dziecko . co prawda nie widuje go i -pewnie niestety dla niego ale tylko dla niego - nie ma z nim kontaktu, no ale juz ma - to co moim sie będzie martwił :( jest mi strasznie przykro, aż mnie dławi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFIGIELEK_______________ witaj malenstwo :) widzę, że... mały problem , na szczęscie malutki :) wiesz co, przeanalizowałam tą Twoją obserwację i wydaje mi się prawie taj jak Tobie - prawie, bo ja bym jednak dała - z 18 na 19 i ten 20 też - ale nie jestem ekspertem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek juz mowie co wiem :) jak cie cycochy bola to dobrze !!!! :) jak masz bialy sluz to jeszcze lepiej!!!!:) a kiedy masz termin@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati nie przejmuj sie ze chlop nie zwraca uwagi !!! nie chce cie pognebiac, pewnie wie ze jest ci smutno i nie chce rozdrapywac tematu !!! serio serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja dzialam odstraszajaco ???? :( gdzie znowu jestescie wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kate79. Nadrobiłam zaległości w czytaniu i jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za jakieś insynuacje, że teraz to Was opuszczę, nic z tego, przykro mi, ale uzależniłam się od Was i w każdej wolnej chwili Was podczytuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI----ja myslę,że ten Twój M przejmuje się tym równie mocno jak Ty, przecież dzidzia z Tobą to nie to samo co dzidzia z inną nie ważną już dla niego kobietą. To,że nic nie mówi to znaczy,że albo nie chce Cię martwić dodatkowo tym,że jemu też jest przykro, nie chce pogłebiac zmartwienia rozpatrywaniem tego wszystkiego i takim zwykłym babskim obgadywaniem tematu, lub poprostu jest to u niego taki mechanizm obronny, ucieka w siebie by bardziej się nie smucić. Nie wiem, może trzeba mu na to pozwolić? Wiesz czasami faceci myslą,że skoro sie o czyms nie mówi to problem zniknie?sam sie rozwiąże?Kochana oni do tego podchodzą bardziej zadaniowo niż uczuciowo, na zasadzie,ze nie teraz to za chwile i nie ma co się nakręcać...chyba.Własciwie to ja im zazdroszczę,że są mniej emocjonalni i wrazliwi niż my, pewnie jest im w życiu łatwiej.Proszę Cię Słońce nie zadręczaj się tak tym!!!On z pewnością nie chce Ci zrobić przykrości swoim milczeniem i z pewnością chce mieć z tobą dzidzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATE_____ mam nadzieję, ze masz rację - fakt ; może dziś za bardzo wszystko widzę w czarnych kolorach. Jeden świetlisty dzisiaj to wy i teen topik :) jeszcze raz dziękuję, że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Kochana, tak mi przykro. Jak widzę, jak Wam tak strasznie zależy, to bardzo chciałabym się podzielić moim szczęściem, ja bym mogła jeszcze chwilę zaczekać. Ale teraz z całej siły będę trzymać kciuki za wszystkie staraczki i postaram się wysyłać jak najwięcej fasolkowych wibracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×