Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ewika gratulacje! wszytskiego wymarzonego na nowej, ciekawszej:) drodze zycia:) wspólnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardo ciepło wszystkie starające się o maleństwo! Jestem nowa mam nadzieję, że mnie jakoś przeyjmiecie;-) Może się przedstawie mam na imię Asia jestem szczęśliwą 10 miesięczną męzatką od 2 miesięy staramy się o dzidziusia! W poł grudnia skończyłam antykoncepcję hormonalną i jak na razie miałam już dwa okresy;-( Każdy inny ale były. Staram się obserwowa swój organizm ale u mnie jest jakoś inaczej- mam ciągle białawy śluz choć ogólnie jest dość sucho, liczę dni płodne ale to trudne bo w tym miesiącu miałam okres o 3 dni za wcześnie??? Bardzo proszę o parady jak się mierzy temp. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU_____ Ty się tak nie stresuj, przywołuje cię do porządku :) Poza tym popatrz ile nas jest, szturmem weźmiemy żmijkę :) a poza tym w Rzeszowie tez miejsce się znajdzie dla Ciebie o.....a wzięłabyś żmijkę ze sobą to zawsze można skoczyć w Bieszczady z nią - niech pooddycha babina świeżym powietrzem, no i....zawsze bida się może zgubić w tych lasach, niech szuka grzybów, jagód czy czego tam chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Zycia, stosunkowo udanego tygodnia poslubnego i powodzenia w zyciu,i duuuzo szczescia i milosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU______ witaj :) w naszym szalonym gronie, no jasne , że Cię przyjmiemy, wpisuj sie do tabelki ostatniej chyba na 204 str widziałam, skopiuj ja i dopisz się @ - to spodziewana miesiączka na koncu - ile cykli sie stracie jak cos nie wiesz to pytaj co do sluzu.... tez taki miałam, powiem Ci szczerze nijaki jak na dni plodne, chyba wiem o czym mowisz ale po wiesiołku mi sie polepszył - tylko z tym wiesiołkiem uważaj - wiesz jak sie go bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Zycia, stosunkowo udanego tygodnia poslubnego i powodzenia w zyciu,i duuuzo szczescia i milosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU______ witaj :) w naszym szalonym gronie, no jasne , że Cię przyjmiemy, wpisuj sie do tabelki ostatniej chyba na 204 str widziałam, skopiuj ja i dopisz się @ - to spodziewana miesiączka na koncu - ile cykli sie stracie jak cos nie wiesz to pytaj co do sluzu.... tez taki miałam, powiem Ci szczerze nijaki jak na dni plodne, chyba wiem o czym mowisz ale po wiesiołku mi sie polepszył - tylko z tym wiesiołkiem uważaj - wiesz jak sie go bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU______ witaj :) w naszym szalonym gronie, no jasne , że Cię przyjmiemy, wpisuj sie do tabelki ostatniej chyba na 204 str widziałam, skopiuj ja i dopisz się @ - to spodziewana miesiączka na koncu - ile cykli sie stracie jak cos nie wiesz to pytaj co do sluzu.... tez taki miałam, powiem Ci szczerze nijaki jak na dni plodne, chyba wiem o czym mowisz ale po wiesiołku mi sie polepszył - tylko z tym wiesiołkiem uważaj - wiesz jak sie go bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pati----- A mozesz mnie objasnic co to jest ten wiesiolek? i czy dobrze uaktualnilam tabelke jak nie mialam 89 dni okrsu ale przewaznie mam miesiaczke od 23-28.Odpisz plissss. Witam Nowa staraczke Asik85 milo ze sie do Nas przylaczylas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Patrycja , że się mną zainteresowałaś;-) Słyszała o wiesiołku nawet kupiłam i pare razy wzięłam podobno bierze się go w pierwszym trymestrze cyklu- tak??? Ale ile dwie kapsułki ?? rano czy wieczorem???. zaraz dopiszę się do tabelki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pati mi tez rozlancza mi co chwila a jak patrze to dodane 2 razy.Odpisz mi na moje pytanko plisss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03.......23-28 ....nie...... .25........6 Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 M_M...................08.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 nornica................09.03.........28................. . ..30.......9 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 Rea....................12.03........32...........nie.... .. . 30......4 Nowa81.............21.03......30-32..................... 28.......3 Asik85...............12.03......28-31.........?...........23........2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 Klaudia0405..........23.02........29-30......tak......26 .......2 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................15.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki słyszałam jeszcze o kwasie foliowym podobno tez poprawia tamte sprawy;-) Tylko jak go brać??? Do tej pory myślala, że zarezerwowany jest tylko dla mam! Pati po jakim czasie polepszył ci się śluz??? jak odstawiałm antykoncepcje miałam super śluz potem lipa raczej mam sucho;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI----hej!Jak dziś nastrój? Ja chyba lepszy. Jestem z Warszawy. Wlasnie co my z tym zrobimy?:(Ja dziś 38dc Ty chyba 40 co? Nie wiem chyba trzeba by iść do gina, ja mam jeszcze te plamienia może jakaś torbiel mi się zrobiła?:(Wiesz 3 marca myslałam,ze będe w 12dc i umówiłam się na USG w ramach monitoringu cyklu by owulke wychwycic i starać się o fasolke w najlepszym momencie, ale teraz chyba zamiast monitoringu cyklu niech mi lepiej powie co się tam u mnie dzieje:(aha minusem jest to,że ta babka to nie ginekolog a radiolog, więc może się nie zna na tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik85 Wiesz a co do luteiny to ja np zazywam1x1 kwas foliowy 5mg a normalny bez recepty jest 0,4 ale mi kazal zazywam 5mg po tym jak poronilam prawie 2 lata temu.a co do sluzu to pytaj sie bardziej doswiadczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno jak to jest z tą temp. mierzymy ją rano czy wiecorem i tylko w pochwie??? W czasie owulacji powinna wzrosnąć??? Proszę o radę. Ja właśnie powinnam być wtrakcje owulacji;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Lolu;-) Czyli mnie 1x1 ten zwykły chyba wystarczy co??? Mogę go zarzywać przez cały cykl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---Ognik twoje skurcze to jakby troche w pochwie?? bo nie wiem jak to opisać. to trwało tylko chwilkę, tak od środka bolało. a piersi to też, ogólnie pobolewają, ale chwilami to jakby chciało mi rozerwać promieniując pod pachy, zresztą pisalam na wczesniejszych stronach. no i ta temperatura, czy brać ją pod uwagę? to znaczy najbardziej zwracam uwagę na tą mierzoną rano (dziś 37), ale czy ta mierzona pod pachą też jest ważna??? (37,2-3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik Tak wydaje mi sie ze mozesz zazywac 1x1 ten 0,4 ale wiesz najlepiej sie zapytaj gina. mfigeielk. Mam pytanko do Ciebie bo dzis zauwazylma takie brazowe uplawy niewiem dlaczego,a mnie dalje brzych boli i piersi ale raczej nic z tego, a ta temperatura w trakcie brania Luteiny to raczej malo wiarygodna no nie? A niewiem czy dobrze pamieam czy ty tez mialas tez takie uplawy?i z czego sie to moglo zrobic,dzis podnosilam dosc cezkie skrzydla okienne w pracy takze mozliwe ze przez to?a teraz juz nie mam tylko w pracy mialam.Niewiem martwie sie.Doradzisz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek----------- Wiem ze Ja Ci nie wystarczam bo estem malo doswiadczona lepieij radzic sie juz z tymi co wiedza duzo wiecej. Asik tak mozesz brac codziennie caly czas czy cykl czy nie cykl bynajmniej ja tak biore caly czas na okraglo bo to jest bardzo wazne jak sie chce zajsc w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---jeszcze jedno, ja chyba jutro pójdę na tą BETE przynajmniej Twojej krówki będę mogła się napić bez poczucia,że może źle robie:)Do tego chyba mnie przeziębienie znowu dopada i chcialabym je stłamsić na poczatku więc gripex te sprawy...a Ty Słońce skąd jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik'' tempke mierzy się codziennie rano o tej samej porze w ustach pod językiem albo w pochwie. przez 5 min, dzien wcześniej należy sobie przygotowac strzepniety termometr blisko łóżka, żeby rano nie wstawać po niego. tuż przeed owulacją tempka spada,a w trakcie nastęuje wyraźny skok temp. jesli chodzi o obserwacje to oprócz tempki to trzeba obserwować też śłuz. wtedy zauważysz kiedy będziesz mieć owulke,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic zagladne później. może ktoś jeszce będzie kto przeżył to co ja teraz musze znosić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek o niestety ja nie przezylam tego co ty takze nie odpowiem ci a teraz ja tezide na m jak milosc bede pozej.I doradzi mi ktos cos na moje upalwy brazowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za wasze porady ost pyt. Co to jest BETA?????? Widziałam to słowo na kilku forach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---lola ja też miałam przed @ brązowe upławy jak brałam luteinę ---asik beta hcg to badanie hormonu który wzrasta radykalnie w ciązy. dlatego można dzieki temu badaniu wykryc najwczęsniej ciążę jeszcze przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM_____ kurcze spisalam sie cała strone do Was i net mi zwialo :) ja to mam z tym netem Ja jestem z Rzeszowa - calkiem blisko :) na kawę jak rzut beretem :) wiesz Słonko ja tak myślę o tych Twoich plamieniach :) robiłaś jeszcze test??? Bo początkiem ciąży czasem tak dziewczyny mają, więc..... :) fajnie byłoby gdyby się zdarzyło :) ja poczekam jeszcze z tydzien, brzuch mnie znowu dołem boli i prawy jajnik daje się we znaki. TYlko wiesz ja sobie tak ze swoim M wczoraj dedukowałam, .... że może te plamienia w 27 dniu to był @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIA_____ jutro Ci napisze o tym wiesiołu, bo mnie zaraz szlag trafi z tym netem - pisze do Ciebie juz 5 raz i za każdym razem zrywa mi net, więc na razie nie będę pisać, może nocka coś nasrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×