Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

a pozniej same bedziecie pisac buuuuuu mam pryszcze:) kate co z tym robilas..... :D:D:D:D:D:D:D:D:D a ja wam napisze macie co chcialyscie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!Chciejka nie przejmuj się aż tak i wrzuć trochę na luz trochę mu podogadzaj i bedzie ok.Faceci tak mają że nie wiele mówią o uczuciach tak jak my,bo przecież to takie nie męskie....Jest może bardziej skryty w sobie i może po prostu dla niego z dzidzią aż tak się nie pali?Podchodzi do tego na spokojnie.U mnie nic nowego-robię obiad,@ mnie męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia o a moze ty cos opowiesz o pierwszej ciazy? jakies pryszcze te sprawy???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate brzudulko - chyba masz drugą pipkę .... w brzuchu, co?:)))))) Chciejko, Ty teraz nam nie wpadaj w schizy, tylko racjonalnie myśl. Halo! jeżeli chce być z tobą i jest, i zostawia materiał tam, gdzie jego naturalne miejsce to git - to chce się z tobą na stałe związać oni jednak tak mają, że w niektórych przypadkach oddzielają kobiety z którymi chcą żyć od innych, z którymi fajnie jest zaszaleć. Są tacy kretyni i od takich trzeba uciekać. moim zdaniem jest ok, ale może, może coś mu głupiego do głowy przylazło, co nie oznacza, że coś się wydarzyło. także bez schiz - obserwacja dogłębna i ja się ciebie pytam, dlaczego wy razem nie mieszkacie???? to nie jest normalne u ludzi w tym wieku, którzy myślą o założeniu rodziny. ty go zamiast do ołtarza to do gniazdka jakiego zwab i już nie wypuść. Wtedy moja droga wyjdą wszystkie jego małe i duże tajemnice, zaufaj starej wydze:) no, do roboty, można przyspieszyć, wynając, wszystko można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a że nie dopytuje, nie jest na bieżąco z zagadnieniami zapładniania ciebie, to ja mam tak samo w domu. ja go nie informuję, on nie pyta. to się poprostu dzieje i tyle na razie się nic nie dzieje, bo ja też czuję, że on jeszcze nie gotowy i odpuszczam na razie. tak to działa. intuicja to jest klucz do wszystkiego, mnie nigdy nie zawiodła. bez schizofrenii, pamiętaj Chciejka. luz, chic, tyłek wypięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea oj uwierz mi ze az sie boje wiedziec co tam sie zaleglo w srodku, pipka czy kielbaska ? :) u nas w rodzinie to tak dziwnie wszystko, bo moj ojciec mial 4 braci, no i moj ojciec splodzil 4 corki, jego brat samych synow, itd.... mojego ojca corki-to moje przyrodnie siostry -bo ja jestem jedynym dzieckiem mojej mamy-tez juz maja dzieci- jedna samych synow, i dwie same corki.... a ja ?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate, a nie było jakichś podwójnych uderzeń serca...? z takim jakby to powiedzieć echem?:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w pierwszej ciąży były pryszcze-nie za ciekawa cera,włosy bez sensu i wygladałam na twarzy pod koniec jak lekko opuchnieta.A jaki Ty masz brzuszek Kate?Czujesz już ruchy?Który to mieciąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mojej mamy strony tez roznie ,mama miala 2 siostry jednego brata a z mojego meza strony to dopiero pokrecone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydulko - ale jak pipka będzie to dobrze? bo u ciebie pipka chyba pływa, U Folika kiełbaska:)... będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia co ty u mnie brzucha to z lupa trza szukac :( jestem w 15tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea- piekna :) pipka jak najbardziej bo juz mam dla niej imie od 5ciu lat wymyslone :) a dla kielbaski, zero pomyslu na ten czas ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia tym bardziej dziwi mnie jego zachowanie..bo on jeszcze jakis czas temu mowil i to duuzo duzo wiecej niz przecietny facet,a teraz nic!!! Rea---co do mieszkania to my mamy zamiar robic u niego w domku(u gory,na dole reszta zalogi,ale z czasem ich nie bedzie :) ) duzo by opowiadac....tak dlugo czekamy bo ja rozkrecam swoj maly interesik(nie wiem czy wypali) i on tez zaczyna cos nowego,a wiec chcielismy sie tymi sprawami zajac..jednoczesnie marnie teraz z kasa..a w mieszkaniu niby duzo pracy nie ma,ale zawsze cos..nowa kuchnia,sypialnia(duuuze wyrko chce zeby bzzz bylo ciekawsze :) ) itp...wiec postanowilismy ze do maja damy rade...jego znajomi nam dopinguja,wiec tym bardzij trzymam go za slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam odwrotnie no dobra to obstawiamy u ciebie dziewuchę! a czujesz jakieś pływania już, czy nic? jakieś plum?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciejka - a on u ciebie? ja z moim Mem dwa lata temu wynajmowaliśmy 25m meszkanie. i to były najfajniesze czasy, jakie pamiętam. do dziś jak to mieszkanie mijamy, to mamy głupawe uśmiechy. nie ważne jak, ważne, że razem. nie wyobrażam sobie, zeby mój chłop spał osobno, gdzieś indziej, w innymi mieszkaniu, u mamy, obojętnie - oprócz delegacji - finito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ ja Ci dam kiełbaska babolu.... nie denrwuj mnie ja bede miec pipke tez... Az prychnełam bułką z masłem na komputer jak mi wskoczyłas znowu z ta kiełbacha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA-------------masz racje ,ja tez tak mysle,ale co mam zrobic....dzis zagadam go o stolarza w sprawie kuchni,ciekawe co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede miec pipke pomimo tego ze moj ojciec miał 7 braci, mama czterech, ja dwóch i moj M dwóch (1 zmarł) ale był... tak... ja chce pipke i juz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy co bedzie :) a teraz tradycyjnie....niwazne co byle zdrowe !!!!!!!!! i od siebie dodam zeby grzeczne :) a poki co narazie nic nie plumka, jakcos bedzie dam wam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate czyli 4-ty m-c no to jeszcze 3-4tyg i powinnaś czuć ruchy.A ja tak samo nie miałam wcale brzuszka na początku dopiero od 6-tego m-ca dopiero cokolwiek było widać. Chciejka to normalne naprawdę dopiero ja na swojego narzekałam że się zmienił i nie ma takiej bliskości i rozmów jak kiedyś ale tak po prostu jest.A dla facetów jest ok,nawet nie wiedzą o co nam chodzi?Każdy związek musi przejść kilka etapów nigdy nie jest np.po 2 latach tak jak było na początku ma to swoje + i - Trzeba się chyba do tego przyzwyczaić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate zagaduj do niej/niego moze Ci co odpuka ponoc słysza tylko udaja ze nie.... a nie smyra Cie nic a nic.... ??? a z M-em ze tak powiem jest fiku miku czy juz teraz nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku kochany - ty już pipkę masz przeca!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku ja Ci powiem ze swoich doświadczeń że fiku-miku w ciąży jak najbardziej aby nie naciskać na brzuszek(ale jest przecież tyle innych możliwości ;) A jak tam u ciebie staranka?Bo dawno zNa ciebie nie trafiłam na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia0405 na mnie.... toz to całe strony zafolikowane.... U mnie staranka odlozone jest obserwacja (M powoli odstawia proszkI) i pewnie w nastepnym cyklu bedzie fiku miku... z obserwacji wynika ze jest ok.... pik jest temp. wzrasta wiec chyba wszystko ok.... a narazie moge sobie gdybac myslec itp ale na tematy inne niz czekanie na @ albo nie bo skoro towar w drodze.... i nie wyładowany to wiadomo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia co do mojego brzucha jeszcze jakas taka jestem "rozlozysta" bardziej niz "wypchana" nie mam typowego brzuszka ciazowego, tylko jakas opona mi sie zrobila, w boki mi poszlo i walek pod cycami :D masakra ale opis :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję i niestety ląduję w pierwszej tabelce 😭 POCZEKALNIA PRZED OWU 🌼🌼 NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL ewika74...............05.03......27-28.....tak.......34 .........4 Lola83-1...............05.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Dziewczyna Bonda..06.03......27-28.....tak.......33..........3 Folik32................09.03.......31-44.....nie.......32..........5 nornica...............09.03.......28....................30..........9 klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 Nowa81..............21.03........30-32................28.........3 Asik85................12.03........28-31.......?........23.........2 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26.........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28....... Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 BRZUCHATKI🌼 NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................15.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25.. 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się podziała MEG?Ktoś ją usunął z tabelki...Kopiowałam ostanią a teraz patrzę i jej nie ma?Ale może akurat jej się udało i zafasolkowała?Kochana moja jak się pojawisz to sie wpisz ;* Kate?To z opisu mi wynika na chłopczyka...a imię śliczne i się też Julinka bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×