Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Klaudia Meg byla tu pare dni temu ale tylko sie pozegnac z nami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wlasnie to jest takie gdybnie, chlopak-dziewczynka i tak czlowiek zyje w niepewnosci :o o a jesli chodzi jeszcze o dolegliwosci to zapomnialam ojednej i jak waznej, .... no zaparcia przeciez mamdo licha :( wcale sie wykupczyc nie moge, a jak juz ide to koszmar na kiblu przechodze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jesli chodzi o chlopcow, to przynajmniej nie ma tyle klopotow co z dziewczynkami ha ha tak mowila moja kolezanka, ktorej 5 letnia cora siadala przed szafa i mowila, tego nie zaloze, to ma brzydki kolor, te buty juz sa stare, a kup mi torebke bo ty masz, a szminke...... dobre co ? a chlopaka w co sie ubierze tak chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jedz aktivie regularnie i do wszystkiego dodaj otręby pszenne.I podobno len jest dobry.A przede wszystkim relaks ;) nie bój się nic się nie stanie jak trochę poprzesz ;D A z apteki podobno colon c i są takie syropy i tabletki coś tam owoce i błonnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie zamieniłabym mojej pieszczoszki na chłopaka poleciałby za tatą i tyle bym miała czułości...;) ale fakt faktem juz mi marudzi że niektóre rzeczy jej sie nie podobają-ale to jest urocze!No a jak urośnie to kosmetyczka,zakupy i te sprawy a z chłopcem to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzianekkk
My staraliśmy się 3 mc po tych 3mc zobaczyliśmy nasze upragnione dwie kreseczki .Poszliśmy do ginekologa potwierdzić ciąże ,potwierdziła się i to dwu krotnie :):) teraz nasze bliżniaczki mają już 13 mc. Są śliczne i zdrowe. pozdrowionka i powodzenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie bo kazda mama kocha i chwali to co ma :) podobno-mowie podobno- coreczki ,to coreczki tatusiow synowie,to synusie mamusi prawda czy mit ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia a czy mialas jakies dziwne apetyty ? bo ja nie mam lubie slodkie...... a ty jak wtedy mialas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11dc - 36,3 - test. ow. ujmeny 12dc - 36,4 - test ow. dodatni 13dc - 36,4 - test ow. dodatni 14dc - 36,6 - test. ow. dodatni 15dc - 36,6 - test odw. dodatni 16 dc - 36,6 - testu zapomniałam zrobic 17 dc - 36,6 - test ujemny 18 dc 36,8 - test ow. ujemny ledwi widoczna kreska testowa 19 dc 36,8 - test ow. ujemny. to teraz mi napiszcie czy patrzac na to byla owulka a jak to kiedy... wg Was... bo ja juz nie wiem kiedy to sie dzieje kiedy winnna meczyc M-a bo wiadomo teoretycznie bo teraz sie nie nadaje wcale.... ale w przyszlosci... który dzien obcelowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to ostatnio w jednej z gazet "M jak mama" tesciowa mi takie przysyla :D:D:D:D wyczytalam ze owoc granatu jest bardzo wplywajacym na plodnosc, ze w starozytnej grecji nazywano go witamina plodnosci .... co wy na to?? to dziewczyny po granaty biegiem marsz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie pochowałyscie... prosze.... napiszccie wg Waszej wiedzy... bo mam kol. ktore mowia tez jedna co innego druga co innego ja obstawiam ze owulka była przed skokiem czyli 17dc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec mam focha na Was o mam focha..... gniewam sie za brak interpretacji co do moich temeretur i testów owulacyjnych.... fosze sie na Was fosze się na Was babsztyle.... juz nic Wam nie dam i niczym nie bede czestowac.... o to Wam powiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik kazdy w ktorym masz dodatnie testy :) bo tempka u ciebie stala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka stała kate mam na poczatku 36,4 a teraz 36,8 to stała kate.... buuuuuuu co ty pisesz ja sie ciesze ze w gore poszła.... buuuu kate nie załamuj mnie..... przeciez ruszyła...... no ale na Ciebie focha nie mam bo odpissałas..... no tak z grzecznosci bos od poczatku moja kate i ciezarna to foszyc sie nie bede...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ja odpowiedzielamna pytanie "to kiedy mam meczyc swojego meza"? i dlatego napisalamze codziennie kiedy masz dodatni test. tak? o to mi loto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---------więc idziesz jednak do lekarza?Ciekawa jestem co Ci powie, może coś wyjasni gdzie ta cholerna @ Ja się już złudzeń pozbyłam, zrobiłam dziś BETE i w ciąży nie jestem. Być może faktycznie jest tak jak mówisz czyli,że te nasze plamienia nalezy uznać za @, tylko one u mnie takie skąpe bardzo są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK-ja to się nie znam zbytnio,dziwne te testy mi też tyle dni wychodził dodatni,ale obstawiałabym 14 lub właśnie 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec nie fosze sie juz na dwie Pani, ale ja zmykam a reszta - mam focha na was wiecie.... mam tylko dwie dobre kol. na tym forum reszta bleee.... zartuje ma sie rozumiec.... papatki.... chyba mi lekarz na to pyt. odpowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate nie miałam dziwnych apetytów na początku to go całkiem straciłam.A tak to jadłam to co zawsze.Foliku ja Ci nie pomogę ale wiem tylko jedno.Te testy na owu nie wiele mi pomogły i wyszły mi tylko raz w 14dc dwie krechy i co?Dzidzi nie ma a bzzz...było.Tylko mój eMo był wykończony po nieprzespanej nocy i długiej trasie to myślę że to może wina słabego materiału?Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córeczka tatusia?Nie w naszym wypadku kochana moja niunia to może i odbicie swojego taty ale jest cała moja!Dla niej ciągle jeszcze mama jest najważniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia----całkiem możliwe, w końcu jakoś "materiału" też ma znaczenie . Ja mojemu M na poprawę wreszcie kupiłam Salfazin, lekarka mówiła mi też ze nie zaszkodzi jesli by też kwas foliowy łykał, no ale narazie tylko ten Salfazin chce mu zaaplikować od jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM_____ bedziesz później koło 19???? to pogadamy , bo teraz nie mam chwilowo czasu a czekałam na Ciebie:) FOLIKU ______ nie miej focha, ja Ci to skarbie wszystko wytłumaczę fachowo tylko później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie \"trwałości\" materiału to wskazane jest aby M też łykał folik, podobno wpływa na ruchliwość plemniczków. Mój np brał razem ze mną przez jakieś 2 m-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku moim zdaniem owu było u Ciebie ok 15 dc. 16 dc nie robiłaś, więc nie wiadomo, czy byłby dodatni. Temp wzrosła od 18dc o 0,2 st co świadczy o przebytej owulce. A czy śluz też obserwujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M, to nie mnie męczą mdłości, na to jeszcze przyjdzie pora. To biedna Bombelek teraz cierpi, mam nadzeję, że szybko jej minie i zacznie znów do nas zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---ognik a jak u ciebie z tymi objawami co miałaś? dalej masz? u mnie sprawa sie ma tak: od 2 dni temp 37 (a wcześniej od 36,8-36,95) - ból piersi ogromny - śluzu jakby trochę mniej, gęsty biało-żółty alle zauważyłam że ma taki dziwny zapach, jakby taki kwaśny. po ty sobie przypomniałam, że kiedyś czytałam ze jakaś dziewczyna pisała że własnie miała taki zapach śłuzu na początku ciaży porówanywała go do zapachu amoniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×