Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość sarannnnnnnnnn
no wlasnie chyba zrobie jutro,tylko nie wiem czy nie za wczesnie czy cos wykryje jakby cos było?????A te plamienie to mialam do niedzieli w poniedzialek nie mialam i w srode znow mialam ale rano i tera mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ SPACERKU JA JESTEM CODZIENNIE ALE NA CHWILE NIEWIEM CHYBA WCZORAJ MNIE NIE BYŁO SPACERKU jak sie czujesz i jak fasolka ja niewiem może sie wreszcie udało bo mam coraz więcej śluzu tego białego ze musze wkładke nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarannnnnn dziwne te plamienia może lepiej idź do gina może on coś poradzi na te plamienia a przynajmniej nie bedziesz sie martwiła. zrób zrób ten test może a nóż sie udało Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
nie wiem juz sama ja i tak wiem ze test wyjdzie negatywny bo ile razy juz te tsty robiłam z nadzieja ze sie udalo a tu jedna kreseczka:((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzidziulek jest jeszcze bardzo mały, więc poczekam maksymalnie do 10. tyg. i pójdę na usg. Do tego czaku miałam 2 bety. Za 3 tyg. mam tez państwowa wizytę i założą mi kartę ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spaceraek_____ Ty nie pisz tylko miałaś wsiadać do pociągu , co jest córuniu :) mój M już czeka na Cię hahahha pytałam czy mogę sobie Ciebie zaadoptować i się zgodził tylko masz być grzeczna i tatusia nie podrywać hahah, bo mówił że Cie wywali w innym przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku cieszę sie ze jest wszystko ok ja miałam 1 USG robione w 7 tygodniu i już widziałam pokającą małą plamke ale było to strasznie małe serduszko:-) a jak bedziesz już w 10 tyg to bedzie dużo wyraźniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Pati, dzikusie, powiedzmy, że mam absztyfikanta i będe grzeczną córcią:P Tymi nalesnikami sprowadzilas sobie do domu ciezarowke, trza bylo się chwalić?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
ja najpierw ten test zobaczymy jak to teraz wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHMURKO Moja pierwsza córeczka ma 7 lat w styczniu skończyła ale widzisz może to zmiana partnera albo komplikacje po porodzie bo były i to nie małe \"byłam już u Bozi\" :-( Sarannnnnnnn- to rób rano test i daj znać jaki wyszedł - trzymam kciuki za fasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu przyszła @ Mam już tego wszystkiego trochę dosyć :(Aktualizuję tabelkę,narazie się z niej nie wyrzucam bo czytać będę buziaki! POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6......4 nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 patrycja75...........07.05.......34......tak...........33 ....10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie...........25....10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30......6 Folik32...............16.05.......31-42.....nie..........32......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30......5 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Anka323.............11.04........24-26.....nie........23 .........2 Beata2611..........24.04.........29.........tak........2 6........4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 ewika74...............28.04.......27.........tak.......3 4 ..........6 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Bombelek83...........14.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80...............12..........26.10.2009..........28 .. ..... ...... Mfigielek..............11..........7.11.2009..........24 . ... ... .... Animonda..............10..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................9...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ DziewczynaBonda....7..........08.12.2009.... ...33................ Spacer w chmurach..7..........10.12.2009.........22...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Beatko ja poproszę parzoną z mlekiem i bez cukru ;) Moja córcia dopiero się obudziła i je sniadanko tak jakoś jej się dzisiaj pospało? Nikulam i Beata_____ja też czasem piszę tu na forum i nikogo nie ma albo olewają moje wpisy i nic nie odpisują ale mi to nie przeszkadza i nie mam zamiaru stąd uciekać bo mi się tu podoba i dobrze się z Wami wszystkimi czuję tym bardziej że nie mam za dużo tu u siebie przyjaciółęk a nawet jakbym miała to nie pogadałabym o wszystkim tak jak z Wami ;) Ja piszę jak czuję taką potrzebę raz często raz wcale to jest forum i wiadomo że każdy ma swoich innych zajęć tysiąc a nie tylko pisanie na topiku.Każdy jest tu z własnej woli i nikt nikogo nie zatrzyma na siłę. Lola a Ty jednak z nami zostałaś?i bardzo dobrze!Jak tam u Coiebie sytuacja?w którym dc jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, krejzolki:) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6......4 nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 patrycja75...........07.05.......34......tak...........3 3 ....10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie...........25....10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30......6 Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30......5 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Anka323.............11.04........24-26.....nie........23 .........2 Beata2611..........24.04.........29.........tak........2 6........4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 ewika74...............28.04.......27.........tak.......3 4 ..........6 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Bombelek83...........14.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80...............12..........26.10.2009..........28 .. ..... ...... Mfigielek..............11..........7.11.2009..........24 . ... ... .... Animonda..............10..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................9...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ DziewczynaBonda....7..........08.12.2009.... ...33................ Spacer w chmurach..8..........03.12.2009.........22...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudna chyba masz racje. Jest mi tu dobrz fajnie czasem popisać bo niestety taka jest prawda ze lepiej tu napisać i sie pozwieżać co sie dzieje niż z kimś ze swoich znajomych my mamy tu na forum swoje wspólne zmartwienie JAK ZAFASOLKOWAĆ. A tak co do tej fasolki moja temp. rano była aż 37.2 i widze ze rośnie sobie powoli chyba może coś sie święci hi hi a śluzu coraz więcej mam tego jak mlekoaż mi mokro przez to :-) KLAUDIA -- WYSYŁAM KAWKE TAKĄ JAK ZAMÓWIŁAŚ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kLAUDIA A ILE tWOJA CÓRCIA MA LATEK???? PEWNIE JUŻ PISAŁAŚ ALE NIE PAMIĘTAM chmurko A POWIEDZ JAKĄ MIAŁAŚ TEMP. JAK ZAFASOLKOWAŁAŚ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Jest tu ktos?ja wlasnie pije sobie kawke 3w1 i tak weszlam poczytac na topik co wy tu piszecie.jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA nasze babolki gdzieś poszły nie ma ich od rana tylko Klaudia i chmurka zaglądneły a reszte chyna wcięło pewnie piękna pogoda je z domu zabrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, krejzolku;) Miałam temp oscylującą ok. 37 stopni. Czasem 37,05, 37,1. Ja teraz będę czytać, bo mam zaległości. Ta ciąża, pomimo, że pragnę dziecka, trochę mnie dołuje. Zaczynam się bać przyszłości, zastanawiać, czy dobrze postąpiłam. Wiem, że to głupie po fakcie, ale nachodzą mnie jakieś dziwne refleksje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata2611 Uhm rozumie ale one tak maja ze przez weekend maja wolne od topiku czasami wejda poczytaja ale rzadko.A ja sobie siedze i patrze na necie za pierdolami ale za niedlugo siemusze za porzadki bracbo dopiero co z PL wrocilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak sobie weszłam popatrzeć bo mi sie nudzi ale zaraz jade do mechanika bo w aucie trzeba pare rzeczy powymieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) ja juz na wesele sie szykuje..od fryzjera wrocilam,teraz na M czekam..malo do was pisze bo mam strasznie duzo spraw na glowie,ale mam co chcialam,tyle walczylam o te dofinansowanie to trzeba to pociagnac do konca,mysle ze na poczatku maja interes bedzie otwarty :).Caluje was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko____moja córcia skonczy 3 latka w sierpniu.a robiłaś testa?miałaś dziś robić.W którym dc jesteś? Chciejka to dzisiaj na wesele się wybierasz?ale Ci fajnie też bym sobie potańczyła...;) my mamy dwa jedno 30 maja a drugie 6 czerwca a za tydzień mamy chrzciny-tej imprezy nie lubię-mój M ma być chrzestnym u córeczki siostry. Beata już trochę mi wystygła ta kawa bo sie wzięłam za odgruzowywaniw chałupy jak to REA mówi ale dzięki. Częstuję ciasteczkami-takie okrągłe mini ptysie mniaaaam....pycha!Bierzcie dziewczyny ;) A te które w weekend mało aktywne niech żałują bo zaraz wyciągam coś mocniejszego a co! Chciejka machnij sobie przed imprezą na lepszy humor martini z lodem i cytryną już Ci nalewam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×