Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dziękuję Spacerku! W ogole to staram sie juz od lipca zeszłego roku. Kwas foliowy też juz dawno biorę, a sescja pod kolderka będzie dopiero jutrko bo @ mi sie jeszcze kończy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6.......4 nowa81................27.04......30-32.................2 8........4 patrycja75...........07.05.......34......tak......33 ..........10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie.........25.......10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... .30........6 Folik32...............16.05.......31-42.....nie........3 2.......6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Anka323.............11.04........24-26.....nie........23 .........2 nikulam.............. 19.04.......30-33......nie........30.........4 Beata2611..........24.04.........29.........tak........2 6........4 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 ewika74...............28.04.......27.........tak.......3 4 ..........6 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Bombelek83...........14.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80...............12..........26.10.2009..........28 .. ..... ...... Mfigielek..............11..........7.11.2009..........24. ... ... .... Animonda..............9..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................9...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ DziewczynaBonda....5..........08.12.2009.... ...33................ Spacer w chmurach..7..........10.12.2009.........22................ Dopisalam się tez do tabelki i proszę mnie więcej nie wyrzucać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
moglabym otrzymac odp bo niiedziele skonczylo mi sie plamienie wczoraj zaczely bolec mnie jajniki a dzisiaj znow dostalam plamienia a teraz sprawdzalam i normalny bialy sluz.o co chodzi wiecie?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIARENKO LNU_____ Jak fajnie , ze wróciłaś kochana to teraz tylko do szczęścia Ci fasolki życzę i cieszę się bardzo, że wszystko dobrze się skończyło. Teraz tylko dbaj o siebie i wyczekuj dwóch kresek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam BABECZKI. REA uciekaj z tej pra cy nie warto tak sie męczyć nie kosztem zdrowia. Mnie też boli podbrzusze tak dziwnie może to ta fasolka wreszcie;-) może4 dobrze złapałam tego bociana. AAAAAAA i wiecie co mam coraz więcej śluzu białego i temp 37.2 była rano????????? jak myślicie bedziemy bawić moją fasolke??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIARENKO LNU- Wiem co przeżywałaś ja tak sie mordowałam jak u mnie podejżewali rok temu białaczke to były najgorsze chwile w moim życiu byłam kłębkiem nerwów i płakałam cały czas, a na dodatek nie pracowałam tylko musiałam być na L4. Trzymam za Ciebie kciuki i za fasolke i za zdrowie POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA nie skopiowałaś ostatniej tabelki i każda poszła Twoim śladem a ja już ze 3 razy poprawiałam bo jestem po owu ale trudno nie chce mi się znowu kopiować od razu za parę dni wskoczę na sam dół(mam nadzieję...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarenko lnu fajnie że wróciłaś i że wszystko jest ok pewnie kamień z serca Ci spadł?A co z M_M?wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6.......4 nowa81................27.04......30-32.................2 8........4 patrycja75...........07.05.......34......tak......33 ..........10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie.........25.......10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... .30........6 Folik32...............16.05.......31-42.....nie........3 2.......6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Anka323.............11.04........24-26.....nie........23 .........2 nikulam.............. 19.04.......30-33......nie........30.........4 Beata2611..........24.04.........29.........tak........2 6........4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........26........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 ewika74...............28.04.......27.........tak.......3 4 ..........6 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Bombelek83...........14.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80...............12..........26.10.2009..........28 .. ..... ...... Mfigielek..............11..........7.11.2009..........24 . ... ... .... Animonda..............9..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................9...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ DziewczynaBonda....5..........08.12.2009.... ...33................ Spacer w chmurach..7..........10.12.2009.........22................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki,padnieta jestem..mam teraz tyle zalatwiania,ze nie wiem co robic,a oczywiscie problemy po drodze tez sie pojawiaja....internet tez cos muli od kilku dni strona laduje sie kilka min,az sie pisac nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim ja tylko na chwilke wpadlam sie przywitac.Znowu bedzie pracowity-stresujacy dzien..Mam teraz za malo czasu na wszystko..ale moze to i dobrze bo o fasolce tyle nie mysle...ok ja uciekam na sniadanko i trzeba dzialac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laleczki :) ja tez zabiegana jestem, tyle mamy dziś załatwień, że nie wiem w co ręce włożyć, ale wpadłamsię chociaż przywitać. Spacerku _____ jak się czujesz kochana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ziarenku Lnu, uf! mozesz odetchnac, jak dobrze. Teaz staranek czas:) Mnie zaczyna brzuch pobolewac jak przed @ . NIe chce!!!!!!!!!!!! nie chce! idz sobie, sio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa.... wczoraj robiłam test, wyszły dwie krechy o jednakowych kolorach, no może ta właściwa nawet ciut mocniejsza, tylko.... powiedzcie mi czy te kolory są takie normalne czy bardzo intensywne na tych testach... bo.... jakiejś krwistej czerwieni trudno się u mnie dopatrzeć. Dziś mierzyłam tempę - podniosła się o dwie kreski - z 36.3 do 36.5 ( drugi pomiar jeszcze w łóżku 36.6) bzzzz oczywiście było ale nie wiem czy nie za wcześnie , no cóż trudno.... a tak w ogóle to.... czuje CHMURKO______ fluidy od Ciebie - hahahha może mnie zarazisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERMINA____ daj ogłoszenie w necie.... :) "CHĘTNEJ ODDAM @ " ja juz sobie tak postanowiłam :) że moją oddam, hmmmm.... popatrz.... FERMINA____ jakie my jesteśmy wielkoduszne :) :) nawet nie chcemy kasy za tego @-szona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LALKI to jestescie dla mnie ktos mi tu zabiera moje powiedzenie.... KOZY to jest REA.... a wymyslcie sobie co innego.... ale do rzeczy witam.... no i troche poczyscic troche porzadki zrobic i juz podcztujące sie odzwyaja co jakis czas tak bede robic przynajmniej wiemy kto jest z nami chociazby ze nas czyta... to tez jakby z nami..... ziarenko lnu..... kochana ciesze sie ze wrocilas i zycze szczescia w starankach... a teraz lece na kawe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6.......4 nowa81................27.04......30-32.................2 8........4 patrycja75...........07.05.......34......tak......33 ..........10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie.........25.......10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... .30........6 Folik32...............16.05.......31-42.....nie........3 2.......6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Anka323.............11.04........24-26.....nie........23 .........2 nikulam.............. 19.04.......30-33......nie........30.........4 Beata2611..........24.04.........29.........tak........2 6........4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 ewika74...............28.04.......27.........tak.......3 4 ..........6 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Bombelek83...........14.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80...............12..........26.10.2009..........28 .. ..... ...... Mfigielek..............11..........7.11.2009..........24 . ... ... .... Animonda..............10..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................9...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ DziewczynaBonda....5..........08.12.2009.... ...33................ Spacer w chmurach..7..........10.12.2009.........22................ Witam, zmieniłam tygodnie, bo minęło mi już 10 tygodni :) Dziewczynki, w Święta widziałam tyle bocianów i wszystkie zamówilam dla Was :) Teraz tylko czekać na efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KOZY:) Ziarenko lnu witamy ponownie!!!!! Co mamy dzisiaj na śniadanie, bom głodna?.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU____ no dobra.... wymyśle sobieeee jakieś inne nazewnictwo.... a... tak, żebyś nie mówiła..... a ...c o mi tam.... wymyśle, na pewno dam radę hahhahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptrycja jak dwie krechy to dobrze i takie moje zdanie:) takich samamych zycze za jakies dwa tygodnie na ciazowym:) A co do oddawania @ to ja bym jeszcze cos dołozyła, gdyby ktos chcial wziac tylko, moge dac butelke ulubionych perfum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarannnnn - robiłaś test ciążowy? opisz nam coś więcej, w którym jesteś dc... itd. śluz biały gęsty po owulacji i podwyższona temperatura mogą wskazywać na ciążę. napisz coś więcej, to pomożemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIMODA____ witaj Słonce :) to dobrze , to dobrze... tylko ... wszystkie miały beciki w dziobkach ? Nie żebym wybrzydzała.... ale tak pytam... profilaktycznie :) :) :) :) REA_____ kochana jak dzisiaj samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatki wychodzą spod kamieni! Animonda...:)))) no chodźcie do nas, bo puściutku się zrobiło od świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIMODA____ witaj Słonce :) to dobrze , to dobrze... tylko ... wszystkie miały beciki w dziobkach ? Nie żebym wybrzydzała.... ale tak pytam... profilaktycznie :) :) :) :) REA_____ kochana jak dzisiaj samopoczucie ? A co z tymi kolorami na teście, powiecie mi.... kozy i lalki hahha sorry ale jeszcze nie mam innego określenia :) przepraszam za plagiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - dam sobie radę z nimi, dzwoniłam do PIPU - mówią, że kryminał..... no cóż, za błędy trzeba płacić:)))))) właśnie konstruuję swoje CV.... dawno tego nie robiłam.... Klaudia - przepraszam za tabelkę, spadniesz od razu na dół:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część bocianów juz miało beciki, a część miało odebrać je w tym miesiącu więc szykujcie się dziewczynki, szykujcie ;) niedługo będziecie musiały zmienic nazwę topiku na :"ZAATAKOWANE PRZEZ BOĆKI 2009" :) Ja po świętach lekko zdycham, w poniedziałek spędziłam prawiec cały dzień w drodze samochodem i do wczoraj lekko zdychałam. :( Na szczęście dzisiaj jest już dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja a widzisz jakie to nie jest łatwe ale dasz rade...... ale dzis piszecie a widze ze REA wraca do pionu to jest plus na naszym forum.... ja dzis na sniadnko mam sałatke jakas tesciowa upichnila..... i kanapeczki dwie z szyneczka.... ale mam jeszcze tylko dwie na obiadek... i sie niedziele.... jak to ja zwykle.... ale mysle ze po swietach macie zeru..... A wiecie ze jak wracałam od rodziców ze swiat to w II dniu w poniedziałek była taka kolejka w MDonaldzie ze normalnie masakra.... strasznie sie dziwilismy..... w seita MD.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×