Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Animonda a ja wracajac z domu o zmroku ze swiat patrze z daleka o bocian podjezdzamy a to reklama ALTLASU.... BUUU I @ jest na drigi dzien..... hehehehe a M jak sie smiał.... ze plasitkowy bocian moze in vitro.... głupek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERMINKO______ dobry pomysł... :) Ja do mojej @ też dodam, hmmm.... co ja dodam.... może moje ulubione czekoladki, perfumę i ta bluzkę co ostatnio sobie kupiłam, a co tam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, a jak on się ma ten twój M? Sprawny całkowicie???? ja nie mam nic na śniadanie. gołąbki wyżarte, mazurki zostały w domu, nawet jogurtu nie wzięłam z domu. muszę iść do sklepu teraz. co komu kupić?? Animondo - ty te boćki kieruj pod nasze adresy. Największego do ferminki, Fermina rzuć adresem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie mówiecie o Mc Donaldzie bo normalnie zgłupieję ;) Mam taką ochotę na fryteczki i cheesburgera że chyba jednak pojadę i sobie kupię ;) Bociana atlasa też widziałam a moja siotrzenica (ma 5 lat), powiedziała że takiemu fałyszwemu to mogłaby łeb ukręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, ty nie oddawaj, tylko czerwone znaki dla bocianów w ogródku rób, niech może M podest pod gniazdo skonstruuje, co? taki wiesz na maszcie, albo drzewie, albo na kominie..... ale jestem głodna..... jedyne co mnie pociesza, to że M się ogarnął i SIĘ STARA. Obiadki, wraca wcześniej, muszę być chyba w totalnej rozsypce...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animonda, bój się boga - żadnych świństw! Chcesz, żeby groch dostał rewolucji?! Toż to tam nie ma niczego dobrego do strawienia,ani nic, tylko stary olej! ty lepiej sałatkę sobie zrób, mięsko ugotuj jakieś dobre, pomidorki, oliwa z oliwek ona do Mcdonalda pójdzie!!!! zgroza!!!! ty masz teraz dbać!!! no, a ja sobie jakąś słodką bułeczkę, bo podobno nie można się odchudzać na fasolowanie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU_____ wiesz ludzie nie pieką, nie gotują tylko tak wegetują na święta to i MC pewnie dobry, ogólne lenistwo i chytrość. Znam mnóstwo osób, które wola być głodne, żeby tylko oszczędzać bez celu. A... in vitro... nie bierz od niego nic, bo do Ciebie już leci z fasolka w dziobku. Tego zostawmy dziewczyna , które go na prawdę potrzebują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - moj M juz di pionu stawiany.... jest dobrze jak jedzie samochodem np. do moich rodziców to musimy stawac ze dwa razy na cpn-nie zeby sie wyprostował ale jest juz na 90% dobrze... ogolnie jak chodzi jest dobrze... i bzykanko wchodzi w gre ale teraz @ ale juz mi kazał nawet isc do gina i zbadac sie i powiedzial ze moze cos z nim nie tak jak cos to idzie na badania - madry moj chłop nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, ja widziałam ludzi na BP z hotdogami w poniedziałek... nie wiem o co chodzi, dla mnie to przyjemność, że stałam dwa dni w garach słaniając się na nogach, malowałam pisanki artystyczne, tak powinno być. tradycja i koniec... a ci po jajku i żurku z winiar i na hotdoga. ludzie są dziwni, naprawdę, przecież to frajda takie święta.... nie rozumiem tego. dobra idę do sklepu. komu co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, będę grzeczna :( odmówię sobie fryteczek :( Tak naprawdę to bym coś zjadła ale sama nie wiem co. Może sałatke grecką. A to mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, mądry:) powiedz mu, żeby mojego na piwo wziął i z nim pogadał. ja zobaczę co teraz będzie przy owu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja składam zamówienie na jakiegoś paczka z budyniem:) ewentualnie z czekolada:) A adres moj to trojmiasto:) ja chce bociana!!!! i paczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałatka grecka jest super OK. grzeczna dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, dziecko drogie, nie mówi się ja chcę, tylko poproszę! :) ona i pączka i bociana. kieruj bociana flagami lepiej na siebie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję że przyjęłyście mnie ponownie!!!! Nareszcie odetchnęłam z ulgą i mogę rozpocząć normalne życie... A teraz uciekam gotować obiadek bo budujemy dom i trzeba wyżywić pracowników!!! Nareszcie mogę cieszyć się budową naszego gniazdka nie myśląc już o chorobie i złych wynikach!!!Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też poproszę pączka a w ostateczności może być coś z budyniem :) Idę się ubrać i pójdę do sklepu po rzeczy do tej sałatki. Ale jak będzie mnie coś bolało po papryce to zobaczycie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki słodki szczebiot z samego rana:) Fermina, jak tam, świntuszyłaś odpowiednio, żeby @ nie wracała?:D Pati, jak napisałaś o 2 kreskach, to już myślałam, ze chodzi ci o test ciążowy, a Tobie chodziło o owulacyjny. A już się cieszyłam, ech. Czuję się dobrze, dziękuję. Wysyłam Ci regularnie BHCG, ale wiatr zmienia czasem kierunek i mogą być małe problemy przy zmianach pogody. Wam, dziewczynki, też wysyłam betę, odbierajcie garściami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_____ zgadzam się z Tobą w 100000% a slanianie sie przy garach i to przed świętami na swój magiczny, niepowtarzalny urok :) Ale wiesz, ... ja myślę, że to wszystko zależy od domu, w jaki sposób się świętuje, w jaki sposób przyjmuje się gości i jak do tego się podchodzi. Moja mama pochodzi z bardzo tradycyjnej rodziny, gdzie tradycja jest wręcz kultywowana od pra... pradziadków. I to nic , że dziadziu z babcia nie żyją a ich domek popadł w ruinę, bo zbudowali coś dużo trwalszego, co przetrwa jeszcze następne pokolenia.Oj wspomnienia.... hmm... jak jakaś cudna bajka o dziadkach dla grzecznych dzieci :) No.... i... słuchajcie... chcąc, nie chcąc bociek musi przylecieć, bo komu ja to wszystko przekaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHMURKO_____ Twoje przekazy są tak odczuwalne, że nawet wiatr im nie straszny :) normalnie jakaś linia BIAŁYSTOK- Rzeszów , dobrze mówię... Białystok? Bo wiesz ja odbieram jeszcze jakąś z Trójmiasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ..... dziołchy (może takie bedzie moje he he) dawno mnie tu nie było, zarobionam, nawet moj chłop sam sobie majtki pierze w rękach (raz był nawet w pracy bez he he he). 2 etaty nie dla mnie, ale w piatek koncze przygodę tu. Rea, dobrze Cie rozumiem (pewnie się powtarzam) ja tez sie tu meczyłam i podjełam decyzję, a mój M że nic to nie przeszkadza w fasolowaniu Folik! wszystkiego naj naj naj z okazji urodzin :) Ziarenko cieszę się zę wszystko ok, czekanie na takie wieści to zgroza, ja kiedys wyczułam jakiegos guzka w piersi i caly tydzien przepłakałam czekajac na usg, a okazało się ze to jakiś tłuszcz he he Beata, trzymam kciki, tempka super :) Chmurko jak się czujesz? bylas już u gina? Ja dzis ide, zobaczymy co i jak. Wierze ze wszystko bedzie ok. No i liczę na ZWOLNIENIE :P Przy okazji zaktualizuje tabelke :) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6.......4 nowa81................27.04......30-32.................2 8........4 patrycja75...........07.05.......34......tak......33 ..........10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie.........25.......10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... .30........6 Folik32...............16.05.......31-42.....nie........3 2.......6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Anka323.............11.04........24-26.....nie........23 .........2 nikulam.............. 19.04.......30-33......nie........30.........4 Beata2611..........24.04.........29.........tak........2 6........4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 ewika74...............28.04.......27.........tak.......3 4 ..........6 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Bombelek83...........14.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80...............12..........26.10.2009..........28 .. ..... ...... Mfigielek..............11..........7.11.2009..........24 . ... ... .... Animonda..............10..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................9...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ DziewczynaBonda....7..........08.12.2009.... ...33................ Spacer w chmurach..7..........10.12.2009.........22............... Amonida, tez mam ochote na mcdonalda !!! codziennie obok przejezdzam, wiem ze to stary tłuszcz, ale też bez przesady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszycie??? Własnie, bez przesady!!!!!!!! :) :) :) A sałatki nie zrobię, nie mam już na nią ochoty :( I tak sobie myslę nad tymi fryteczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie te pączki KOzy... ja coś nie czuję tych przekazów. coś mi w ogóle opadły emocje fasolowe. tak mi się wydaje, że u nas to jeszcze potrwa wieki, chociaż tak naprawdę z tych 6 cykli, w 3 staraliśmy się celować, ale też bez żadnego parcia. jakoś przestałam w to wierzyć chyba, ale ok. po przerwie miesięcznej, może coś z tego będzie, zależy jeszcze, czy mnie chłop nie wkurzy głupimi gadkami, w stylu: to my się staramy??? strzelę go w łeb jak jeszcze raz coś takiego usłyszę, obiecuję wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co ja mam zjeść? Na nic innego nie mam ochoty :( idę do sklepu, moze tam coś wypatrzę i nabiorę ochotę. Papatki, zaraz wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondowo - kopnij mnie w tyłek, proszę cię! ja się boję na te swoje zusy iść, mam taki komfort psychiczny, jak wiem, że co miesiąc przyjdzie przelew i o nic się nie martwię. kopnij mnie, bo ja te swoje rzeczy tutaj traktuję jak swoje dzieci, tyle po mnie tu zostanie, a ktoś to zmarnuje, kopnij mnie mocno, bo jestem głupia i biorę wszystko na siebie.. powiedz mi, że nie jest tak strasznie odejść na swoje.... a co z tym zusem, co tobie przysługuje? jak oni to liczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea masz tu kopa :P A poważnie ... dla mnie lepszy komfort psychiczny ze nikt nad głową mi nie truje niż comiesięczny przelew. I o ile teraz bedzie mniej fajnie finansowo, to wiem ze za rok juz bede w tym samym miejscu z kasa co dzis a za 2 lata pewnie lepiej. Tak na to patrze. Jesli nie, trudno, zawsze do miesiecznych przekazow moge wrócic :P A co do Zusu, mi sie wydaje ze jest liczone to co za ostatni rok (wiec jesli dojda do tego faktury wystawiane czy premie he he to moglabym miec na zwolnieniu wiecej niz jak pracuje) ale czast to zweryfikuje :P A na własnym jak jestes to masz 2 lata ochrony i placisz 300 zł za siebie miesiecznie (u mnie to juz 2 wiec mnie to nie obejmuje:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj foczki ( maja takie ładne futerko i pysie :) )hihi może być?... a co j głupia pytam, pewnie , że może :) ale mnie łebek boli,ze na oczy nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondowo - jaśniej proszę, u siebie czyli jak działalność na mnie? na mego chłopa jest... a zus liczy średnią z roku, a nie aktualną pensję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×