Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Czesc Babolki:) To niesprawiedliwe..do mnie bocki nie doleca..buuuuuu Wlasnie pije kawke,a potem musze leciec do banku rate za kredyt zaplacic :/ Ziarenku lnu__my sie jeszcze nie znamy,wiec mowie Ci czesc Babolku ;) Dzien dzis paskudny,pogoda bleee,az sie nie chce z domy wyjsc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witamy BOND... dzieki za zyczenia.... nareszcie sie odezwała bo juz ja miałam wyrzucic.... ale jest wiec niech siedzi... i pisze.... dobra BOND

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA musisz wrócić do Polski tu i pogoda i bociany, a .... @ sprzedaj na allegro albo najlepiej oddaj komuś na 9 m-cy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie glupi pomysl z tym allegro Pati ;) Wroce do Polski za jakis czas..Mowie tak od 4 lat...Ale fasolke chce teraz!Ja chcem teraz!!!!!!No pokrzyczalam i juz mi lepiej... A @ moglby juz przyjsc skoro juz musi-bedzie blizej do nastepnej owulacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie usmialam-moj kot lezal za mna na oparciu od kanapy i chyba mu sie przysnelo,bo spadl :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ MOGE @ ODSTRZEDAC... nie bolesna za bardzo nie dajaca w kosc.... albo oddam za darmoche.... dorzuce tampony plus podpaski gratis.... : - na 9 m-cy z maciezynskim na 12 a pozniej mozecie mi oddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słonka!Ale mam dziś dzień ciężki boshe....zaraz wypiję kawkę z mężulkiem to może mi się polepszy.Babole nie mierzę tempki w tym cyklu nic nie obserwuję tylko śluż do owu i czyję się świetnie!!!!wolna jak ptak!;) Przez doszukiwanie się objawów urojonej ciąży można się wpędzić w depresję a to i tak nic nie pomoże bo z zamartwiania się dzidziusia nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, dobrze, że Pani B. może z nami zostać:D \"BOND\", ja idę za 2 tyg. na usg, a też jestem ciekawa co tam zobaczę:) Czuję się dobrze, a Ty? Masz jakieś większe dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe a do mnie przyszła Pani która mnie dawno nie widziala i powiedziala a raczej zapytała stwierdzajaco.... O pani jest w ciazy??? tak po oczach niby widzi.... a ja mam @ i co i nie zgadła.... ??? hehehehe jadnak nie zawsze po oczach widac..... a moj kolega zaproponował mi teraz sałatke z kreweteki..... bleeee lubicie.... ??? bo ja nieeeeeeeeeeeeee???? az mnie trzesie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
do Rea nie wiem od czego zaczac bo nie wiem za bardzo.OPowiem tak nie wiem w ktorym jestem dc bo okresu nie malam jakies misiac juz i tes robilam 3 tyg temu wynik negatywny i czekalam na okres w srode tydzien temu pojawilo sie plamienie i do niedzieli przez te 5 dni temp to 36.6 nastepnego dnia po tym plamieniu mialam 37 a przedwczoraj juz normalna 36.4 wczoraj znow sostalam plamienia z rana potem juz nie bylo.to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarannnnnnnnnn - popieram co pisze Klaudia.... pdem po test jak nie wyjdzie to masz cos z hormonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A fuj-tez nie lubie krewetek,to wyglada jak robale.. A pro po krewetek.Dwa lata temu odlozylismy z eMem kase i pojechalismy sobie na 5dni do Madrytu.Zawsze chcialam pomieszkac w takim fajnym 4-gwiazdkowym hotelu(myslalam,ze to fajne..).Pierwszego wieczoru poszlismy do hotelowej restauracji na kolacje..Przywital nas tam kelner ubrany we frak i stal jakby mu ktos kij od szczotki w tylek wsadzil...Zaprowadzil nas do stolika,odsunal krzeslo-mowie Wam-francja elegancja.Podal nam menu a tam.....wszystko po hiszpansku O_o....Dlugo sie nie zastanawialismy co wziac bo i tak nic nie kumalismy z tego co tam bylo napisane.Wybralismy jakies tam danie i luz.. Po chwili wjechala przystawka-podana nieziemsko. Potem podali nam glowne danie..i tu sie zaczely schody.. Ja dostalam jakies dziwne krazki i cytryne-juz wiedzialam,ze to jakies owoce morza..Sprobowalam i myslalam,ze pawia puszcze(potem sprawdzilam w slownku-to bylo osmiorniczka!!!) Nie dalam nic po sobie poznac,zeby eMa nie straszyc.. Jego danie nie wygladalo tak zle-piramidka z jajkiem sadzonym na gorze.M ugryzl i....wiecie jak wyglada ktos jak ma zaraz pawia puscic?No to moj M wlasnie tak wygladal...Przechylil caly kieliszek wina na raz,zeby nie zwymiotowac i zmienic smak w ustach.Ja dostalam ataku histerycznego smiechu,a M podniosl to jajko,a pod nim bylo pelno krewetek!!Kelner patrzyl na nas jak na popaprancow...Poprosilismy o rachunek,a ten wezwal kucharza i powiedzial mu,ze nam nie smakowalo!Biedak caly czerwony przybiegl nas przepraszac! Do konca pobytu unikalismy kelnera i restauracji jak ognia. I powiem Wam,ze nigdy wiecej takich hoteli! Ale sie napisalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
test zrobie dopiero w sobote.ale na ciaze mi to nie wyglada.a wam????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalki co tak cicho rano gwarno a teraz cisza jak makiem.... ja zaraz zmykam doma ale dzien byl wyczerpujacy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarannnnn trudno powiedzieć ponieważ test robiłaś 3 tyg.temu a to bardzo dawno ja myślę że raczej nie jesteś w ciąży ale dla pewności zrób sobie test jeszcze raz i wszystko będzie jasne.Napisz coś więcej o sobie i do nas dołącz jeżeli chcesz.A tak w ogóle to chciałabyś dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
a te plamienia?????????i ta tamp?Tak staram sie o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarannnn te plamienia no sama nie wiem?a bolał Cię brzuch?piersi?jakiś śluz?a z tempką to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
teraz po tym plamieniu bola mnie jajniki okres mam nieregularny bynajmniej od od poprzedniej @.bo w tym było plamienie no sie do okresu nie zalicza.a sluz dzis był biały.ale nie wiem czy rozciagliwy bo mam podpaske na wypadek plamienia nastepnego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarannnn spokojnie ;) a nie możesz wcześniej testu zrobić?po co czekać do soboty?Jeśli wyjdzie jedna kreska to wybierz się do gina.A który cykl się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
6 cykl.jednak musze poczekac do soboty.tak postanowiłam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zaczernij się i dołącz do nas razem zawsze jakoś lepiej to znosić.Ja myślałam że pójdzie szybko z dzidzią tym bardziej że druga....a tu już 4 cykl no i teraz czekam na finał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
no ok.tak bardzo bym chciala juz ale i tak wiemm ze jak zrobie test o wyjdzie negatywny,prawie zadnych objawow wiec sprawa jasna tyle juz tych testow robilam i za kazdym razem tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam właśnie wróciłam od gina, przepytał, pomacajł zapisał dodatkowe badania krwi. Reszte badań mam ok, cytomegalie, toxoplazmoze z głowy. Powiedział, że macice mam powiększoną i rozpulchnioną, wszystko jest jak należy! Na usg mam iść za tydzień, a datę porodu wyliczył dokładnie tą samą co ja :D Popatrzył na betę i powiedział, że jest bardzo ładna, założono mi kartę ciązy :) No ale cieszę się że wszystko b. dobrze, tyle, że ze zwolnienia chyba nici :P Ale M. powiedział, że mam się nie martwić i bedzie nas żywił :P Z suplementów powiedział, ze mam przyjmowac tylko folik, jak do tej pory. Mogę cwiczyć (nie wyczynowo :P), plywac i bzzzz :D:D:D pozdrawiam wieczorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny Pati jak bedziesz odezwij sie Ja dalej nic torbiele luteina badania... ah jakas depresja mnie dopada szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki . Ja tylko przywitam sie i do pracy bieguniem. HA HA jestem dziś pierwsza. Miłego dnia życze pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jako druga! Nadziejaaa nie martw się. Wszystko będzie dobrze! Wszystko się unormuje! Nie trać nadziei... Ja się nie poddałam i choć było mi trudno jednak ufałam że wszystko wróci do normy. I wróciło! Przytulam Cię mocno!!! Wszystkim życzę miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam foczki :) a co tu taka cisza? Chodźcie na kawulaca :) NADZIEJA_____ witaj u nas, zaczernij się i wskakuj do tabelki. Nic się nie martw... o torbielach nie myśl - skoro przyszły to i pójdą ... i niech ida jak najszybciej. A Ty napisz nam coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×