Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość Dojrzała Wiśnia
Dziekuje Pati za odpowiedz:)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI----Wiem,że miło o czymś innym,ale zakładanie tych nowych tabelek, jadłospis...nie wiem przeczytałam 3 str. szukając co nowego u kogo w Naszym temacie staranek i nie znalazłam:(Jesli to ma być topik głównie o odchudzaniu się to ja zmykam bo potrzebuje Was w zupełnie innych sprawach.... W ruinach byłam:)dawno co prawda,ale byłam:)Mój weekend domowo, samochód dalej nie jest sprawny, nie możemy skrzyni biegów znaleźć a na nową nas teraz nie stać:(Był więc grill na działce, dużo słońca i roweru-generalnie wypoczełam:) Dziękuję Ci raz jeszcze za słowo wsparcia w mailu!!!!!Od razu lepiej mi się zrobiło!!!Kochana jesteś! Przykro mi,że ta temperatura spadła:(Nie znam się na tym mierzeniu zupełnie,ale czytałam,że to nie jest jeszcze nic straconego!Nie każda kobieta ma te książkowe skoki temp...Mimo wszystko do czasu aż @ nie przyjdzie będe trzymać kciuki!!!!! U mnie dziś wyliczyno przez gina termin owu, moze to i prawda bo wczoraj mój nowy test pokazał 2 jednakowego koloru mocne kreski a dziś już ta druga słabsza. Jutro ide na USG więc się wyjasni czy przed czy po czy była a może wcale w tym cyklu nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOJRZAŁA WIŚNIA_____ nie ma za co, ja tak miałam dwa cykle temu więc stąd wiem :) pewnie też starasz się o fasolkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam sie nie denerwuj kobito..Trzeba bylo jednak czytac dalej :P Doszlysmy do tego,ze topik pod kazdym wzgledem pozostaje taki jak byl.. Tylko dla odstresowania sie i odwroceniu mysli mozemy pogadac tez o odchudzaniu,zamiast ciagle biadolic i tylko narzekac.Nie trzeba chyba ciagle o jednym rozmawiac i tylko na dolujace tematy?? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała Wiśnia
Tak staram sie ale jakos nie wychodzi:((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania czemu dołujące? Takie jest zycie, raz się udaje a raz nie....można się przecież cieszyc ze szczęścia innych. Teraz np. ciesze się razem z Feminką.....Zresztą ja się nie denerwuje:)Ot poprostu trafiłam tu w określonym celu i jeśli się on dla większości zmienił to się poprostu grzecznie pożegnam...KAZDY PRZECIEŻ MOŻE PISAĆ, CZYTAĆ I GENERALNIE ROBIĆ TO NA CO MA OCHOTĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM_____ zgadzam się z Tobą ale myślę, że foczki to zrobiły po to ,żeby nas troszkę odciągnąć od myślenia a nie zmiany topiku, jestem tego pewna. Mój eM chce iść na badania ale... ustaliliśmy, że nie będziemy się przed wakacjami stresować, we wrześniu porobi badania, nic to w końcu nie zmieni te trzy miesiące. NIKUSIU a jakiej skrzyni szukacie? wiesz my jeździmy często koło różnych szrotów, bo ogólnie dużo podróżujemy, to moglibyśmy popytać, szkoda, że teraz mi to przyszło do głowy :0 bo pewnie już byś jeździła bumbumem :) zwiedziliśmy tysiące takich miejsc- jeszcze przed kupnem tego nowego, bo tamten ciągle coś potrzebował biedaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOJRZAŁA WIŚNIA_____ a długo się staracie? jak chcesz to wskakuj do nas , razem zawsze raźniej :) może nie dziś ,bo .... jakoś mnie ta tempa zdołowała... zresztą nie tylko mnie ale ogólne jest tu super... jeden mankament.... ten topik bardzo uzależnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm dziewczyny to skoro tak,to ja was pozegnam.Sorki. ale ja juz sobie dalam spokoj co bedzie to bedzie,a na odchudzeniu mi zalezy bo nawet do ciazy to lepiej jak sie jest szczuplejszyn.Ja wlasnie wrocilam z cwiczen i zrzucilam w 60min 800kcl i przejechalam 30km.a teraz zajadam sie salatka z ananasa swiezego,kiwi,i jabko.Pychotka. Takze ja sie z Wami zegnam w takim razie.Powodzenia:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA_____ odezwij się proszę :( a co z naszymi marchewkami? a co z sokiem? ja się tak nie bawię!!!!! przynajmniej napisz jak mała, słyszysz babolku jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała Wiśnia
staramy sie 6 miesiecy:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi nie chodzi wcale o tematy zwiazane ze staraniami,bo to mnie nie doluje jak na razie..chodzi mi o to,ze glownie rozmawiamy o problemach dosc powaznych,to chcialysmy dla odmiany pogadac o czyms innym,zeby smutasom sie troszke weselej zrobilo...;) Pati__dokladnie o to nam chodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja nie mam do Was sily..Ta najlepiej to wszystkie sobie pojdzmy..o.. Przeciez nikt nie mowi,ze teraz nagle nie wolno nic mowic o owulacjach itp... Rany julek..az sie wkurzylam i teraz mam focha O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---- Ja z moim o badanaich jeszcze nie rozmawialam, chyba na to jeszcze za wczesnie....sama nie wiem kurcze....Wiem,że koszt takiego badania to ok 80-120 zł. O samochodzie napisałam Ci w mailu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOKI !!!!!!!!! do jasnej ciasnej!!!!! zaraz ja tu porządek zrobię, cholera jasna!!!! pierwsze mi mówicie, żebym wróciła a teraz same zmykacie ? co to za bojkot !!!! Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną? - taki przewodni temat? tak? tak, a odchudzanie do niego może należeć? MOŻE jako podtemat , tak? TAK :) to co cudujecie ? W temacie pisze "napijcie się kawy"? NIE a pijemy? pijemy to w czym problem. Nie może to być tylko topik o odchudzaniu jak jest o staraniu, no nie? i na odwrót nie można tylko mierzyć tempy ale my tego cały czas nie robimy, o nie? więc wzywam do porządku i porządek ma być :) same doprowadziłyście mnie do porządku teraz czas odwetu :) i BASTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania---nie denerwuj się:)szkoda zdrowia i ładnej pogody:) Kazdy może przecież sobie rozmawiac o czym chce:)Nie ma najmniejszego problemu!Poprostu mnie to zdziwiło po 3 str. myslałam,że na zły topic weszłam:)a tak baaaardzo chciałam znależć co u Ewiki czy robiła ten test, co u Mojej Pati bo miała ładne ciałko żółte i generalnie co u kazdej z Was w tym głownym temacie, trochę się przestarszyłam,że to już koniec o starankach i że zostałam z tym sama i że musze szukac nowego miejsca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI____ bo zacznę was nazywać FOSZKI hahahha oj kochane nie ma się co denerwować, NIKULI nie bronię ale na początku napisała, że wszystkiego nie czytała co żeśmy modziły przez cały dzień, więc też bym tak pomyślała, ....foki zgłupiały zamiast plemników i owulek będą sałatki i śledzie hahhah ale dobrze jest ANIA_____ bo jajo się stresuje jak masz focha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam__i to wszystko tam bylo przeca..Pati pisala,ze jej tempka spadla,a Ewika jeszcze sie nie odzywala. Czyli,ze watpisz w nas tak?No ladnie ladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOJRZAŁA WIŚNIA_____ ja sie staram ponad rok i dziś mnie dół wziął ale ogólnie jest oki ale tylko dzięki temu topikowi, bo inaczej bym zgłupiała :) a ty jesteś na jakimś topiku? czy do nas dołączasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati o ja rowniez popieram.kurde nie warto sie klucic i obrazac,przciez tak Nam fajnie jest tutaj wszystkim razem.Topik jest o odchudzaniu ale rozne tematy mozna na nim rozwazac, i popieram Pati!!!!!!!!!! No czyli wszystkie sie tu prosze odzywac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLUŚ_____ dzielna dziewczynka :) jesteś super i tak trzymać, a topik jest o staranku hahahh pomyliłaś się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! przepraszam,ze nie odzywalam sie tyle dni ale nie bylo mnie w domu...bylam u eMa robilismy w ogrodzie itp w sobote byl slub,wczoraj poprawiny i teraz wiadomosc....NIE JESTEM JUZ Z M !!!! wczoraj sam to zakonczyl na 100% bez wiekszego powodu powiedzial,ze nie pasujemy do siebie itp...jestem zalamana,bylam u psychologa dostalam tabletki mam nerwice i depresje...kolejna wizyta 11.05. Patrycja ciesze sie ze zostajesz...dziekuje wam wszystkim ze pamietalyscie o mnie...staralam sie czytac wszystko ale troszke naskrobalyscie.. ja za odchudzanie sie nie biore bo apatytu nie mam tak czy tak..nic nie jem i nie jestem glodna... dziewczyny jakiego mam dola.rycze jak glupia caly dzien,jak rano wstalam to sama siebie nie poznalam taka napuchnieta bylam od calonocnego placzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati dzieki,i przepraszam faktycznie TOPIK JEST O STARANKU poprawiam sie ale rozne tematy mozna na nim mowic tak???? No czyli mowmy o wszystkim i zostajemy w kupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka a to straszne,ale lepiej pozno niz wcale,i najwazniejsza jestes Ty zebys nie byla traktowana jak niewiem kto tylko zeby Twoj facet Cie szanowal:D anie jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania---nie wątpie w Was , poprostu po 3 str. ZWĄTPIŁAM w to co czytam:)Szukałam tego o czym pisałam a znalazłam jadłospis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam ale co masz pretensje do mnie?bo chyba ja cos takiego pisalam,wiecie co sie z Wami dzieje,mozemy sie odloczyc calkiem jak wam nie pasujemy,ale chociaz ja tylko jest tu kilka fajnych dziewczyn z ktorymi o wzystkim mozna popisac a nie tylko o ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA dziekuje..ale nie ukrywam ze jest ciezko i bedzie gorzej bo to dopiero 1 dzien i musimy sie jeszcze spotkac zeby oddac swoje rzeczy... :( :( jak mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka powiem ci ze ja tez to przerabialam ale ja bylam z moim eks 6 lat,to dopiro koszmar,ale co mi tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka---tak strasznie mi przykro:(Dobrze,że poszłaś do lekarza, zadbaj teraz o siebie bo to TY jesteś najważniejsza!Pewnie juz wiesz lub niedługo dojdzie do tego wniosku,że on na Ciebie nie zasługiwał i nie zasłużyłaś sobie niczym by Cię tak traktował, ta wieczna niepewność!Wiem,że teraz cierpisz,ale zobaczysz jak poznasz tego PANA WLASCIWEGO to będziesz dziękować Bogu,że obecny M się zmył...Trzymaj się Kochana i zaglądaj do nas!Czasem warto się choćby wygadać...przytulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×