Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

LOLA_____ wiesz... dziwi mnie trochę, że on proponuje Ci Dianę , skoro chcesz starac się o fasolkę, mówiłaś mu o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy ja zmienilam gina i poszlam do innej babki i ona wie ze chcemy sie starac o dziecko i wlasnie dziwi mnie to czemu mi chce ta cholerna diane przepisac?czy to zema owlosienie przeszkadza w staraniu sie o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati hehe fajnie.oki t jutro pogadamy,bede po 18:30 waszego czasu.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne jak święto to wszystkie poszły bzzz bzzz :( o nie!!!! co ja mam 2 litry sama wypić ? oki z eMem wypijemy jak nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak juz uciekasz to z kim chcesz pic?ja bym nadal posiedziala ale ty zmykasz to uciekaj do eMa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zauwazylam!!!!!!!!!!!! super!!!!!!!!!!!!!!!! ale ty uciekasz spac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Hurrrra jestem pierwsza:D Kurde ja mam dzis na 7 do pracy,i tak mi sie nie chcialo wstac o 6 ze szok spie na siedzaco.Wlasnie pije kawe przed sniadaniemmoze mnie obudzi. Milego dnia wszystkim zycze Buziaczki.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI_____ gdzie jesteście :( tak was potrzebuję, znowu nachodzą mnie nie takie myśli :( ja nie wiem czy.... będę z moim eM , jak nie będę z nim w ciąży. Nie wiedziałam , że to takie trudne, jestem cholernie zazdrosna, że on ma dziecko z poprzedniego małżeństwa i chyba nie potrafię się z tym pogodzić. Nie mogę znieść tej myśli, wiem,.... że pomyślicie, że jestem nie taka ale ja nie umiem kłamać. Wszystko jest cudownie, jego była jest z kimś innym za granicą ale... myślę, że czas pomyśleć nad ... Foczki kochane tak mi ciężko, że aż mnie dławi, wiem ze znów się nie udało, że ... im bardziej się eM przybliża tym bardziej ja się oddalam, jak przychodzi @ może lepiej byłoby gdyby poszukał sobie kogoś , kto to zaakceptuje, bo jest cudownym facetem i zasłużył sobie jak nikt na szczęście. Rozkleiłam się całkiem, Boże czemu to jest takie trudne, powiedzcie mi czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, klaż sie, a ja bęe bić! Ja pierwsza bo sam tu jestem, oo lOla dołaczy! Bic, az Ci te głupoty wybije! Ty taka madra babk,a takie mysli, wczoraj dobry humor, szampan otwierasz a dzis co??? To mozna by i dalej z takim durnym mysleniem isc, ze ojej, ja nie umiem tortów piec,a mój mM lubi, to moze.. powinienposzukac kogos, kto bedzie mu iekl, amoze nie wszytskie fantazje spelniamy, bo pewnie połowy nie znamy..a moze on zawsze marzyl o wyzszej ,a ja taka niska... trelelele....takiej jak Ty, to szukac ze swiaca, niech Cie cieszy! dziecko ma z pierwszego malzenstwa, ale z jakiego spowodu malżenstwa juz nie ma tamtego.. znalezliscie sie Wy. Kobieto, owu masz, trzeba POCZEKAŹĆ. Cieszmy sie, ze mamy mozliwosc biegania do lekarza, ze medycyna pomaga a nie wylacznie rece rozklada.Doskonale wiesz czemu to trudne, to ten dzien w miesiacu najtrudnijeszy,a le same też wiemy, ze takie dzień to przewaznie jedne dzien, @ lub jej zblizanie sie. Potem znowu wschodzi slonce, zowu mamy sily, nadzieje, bo my KOBIETY jestesmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet lekaze mowia, ze conajmniej rok regularnego bzz, a potem mowimy oo jakims problemie. Zobacz, jha powanzi emam regularne, zawsze wiem, kiedy owu, i nie udawalo sie tyle czasu, ja mam wpisna 10 cykli, ale bylo ich chyba wiecej. Planowalam sobie zajscie w poprzednie akacje, tak by to wszystko bylo latwiesze pod katem pracy, pewnosci. Nie ma planowania, no, pomoc szczescoiu trezba, bez przytulanek pewnie dzidzi nie bedzie:) ale to sama przyjemnosc. Twoj maz Cie wspiera. Moze sprobuj jedne miesiac jego w to nie angazowac tak, niech nie wie o owulce, niech ja sam wyczuje:) Ja wiem, ze Tobie o tym nie uda sie zapomniec, juz przerabialam próbe niemyslenia, nie da sie, przynajmniej u mnie.. Pozatym @ jeszcze nie masz, pamietaj, bo nie wiem, czy casem to nie Twoje slowa na tym forum, ze ta @ to być moze pierwszy dzien Twojej ciazy przyszlej.. Ze od tej daty bedzi elekarz liczyl tygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku zyjesz? Czy Rea napoila czyms, po czym ciezko wstac?:) Ja do Loli z kawa sie dolaczlam, zaparzma tez Pati! Ja pije kawusie, taka slaba rozpuszczlan, bo chyba bym musiala tylko w domu siedziec i spac, a do funkcjonowania normalnego to ciezko odstawic:) Co prawda jak mi lekarz kategorycznie w piatek zabroni, to odstawie,a le czytama, ze mozna:) Ja mam niskie cisnieni bardzo,wiec jedna dzinnie:) Do tabeli przeskocze baardzo chetnie, ale pozwolcie, ze w piatek, po wizycie u lekarza. kurdea jak tu dobry gin, to koljeki dwumiesieczne nawet prywatnie! Wyszukalam sobie w necie jakiegos, dobrymi opiniami kierujac sie dzwonie, a pani mowi, ze druga polowa czerwca. Ech.. Spacer w trojmiasta, moze mi kogos poleci?? Więc to do kawy dolacza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERMINKO____ tak ale tempa znowu spadła i to do 36.6 a wczoraj taka miałam nadzieję, ech... wiesz nigdy mnie piersi nie bolały a teraz dotknąć się nie mogę, poza tym przed chwilą zrobiłam test - co prawda nie z pierwszego moczu, ale.... wyszedł oczywiście negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERMINKO____ spacerek jest z Białegostoku??? czy mi się pokiełbasiło? a gdzie w ogóle spacerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... REA dojechałas... pewnie jeszcze nie... bo tak sie spiła z nikulam.... i .... z moją tesciowa.... Dzis o 5 obydwie wyszły - tesciowa REA jeszcze kanapki na droge zrobila.... no REA chyba Ty powinnas byc synowa mojej tesciowej..... Jak droga.... ? Niki chyna do pracy dzis nie pojdzie bo wymiotowała rano i cala zielona była... no bo co bo z moja tesciowa tylko było : a to za zdrowie mamusi a to za zdrowie tatusia... i łykały co na stole było i normalnie zielona rano była jak wstała.... nikulam ja nie bede na pewno lazienki sprztac.... tesciowa to zrobi.... dzis rano mało co a na austobus bym sie spoznila.... mnie glowa boli.... REA jak dojedziesz to daj znac.... ta co prawda tak sie mocno nie spiła.... ale przesadzila z tym niejedzeniem.... miałam brokuły i kalafior .... i nic wiecej nie chciała jesc a tak na pusty zoladek troche wypila i teraz sie martwie.... Moj M zadowlony był ze ma dwie nowe panieny..... ale bzzz było ze mna bo strzelilam focha.... i Niki i REA jednak spały razem na kanapie a my na materacu... boje sie o ten kregosłup M-a ale moze bedzie dobrze.... A poza tym to co temp. 36,8 moze cos tam bylo jednak.... ale poczekamy... nic mi nie dolega wiec na II kreski to nie wiem jak liczyc to wielka niewiadoma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, moja głowa!!!!!!!!!! ledwo się doczłapałam do rogatek stolycy. a teraz się obudziłam w bełchatowie....... nie mogę jechać to kompa wyciągnęłam ale było...... czka mi się ciągle. chyba pośpię, bo jak mnie gliny złapią będzie źle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - ja się też ochudzam:) tylko alkoholu za dużo, a tam puste kalorie, ale konczę z tym, bo mi nie służy... Pati - daj mi maila swojego, albo napisz do mnie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, ładnie tam sie działo na tym materacu jak z tego nic nie będzie, to kaktus mi na dłoni wyrośnie ale uważaj, bo M mi mówił, że wszystkie płyny ustrojowe z niego wyciskasz i suchość czuje w ustach. ja wiem, że ty masz cel, ale chłop ledwo zipie. on z nami w kuchni najdłużej by siedział, tylko żeby nie do sypialni iść. jak ta tempa tobie spadnie, to daj mu ze 3 dni wytchnienia! teściowa też mówiła, że zmizerniał ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja LALKA... czego ty buczysz... co Ty wymyslasz ? masz @- poki jej nie ma jest nadzieja.... mi tak czesto buczenie sie nie zdarza i jakies wąty co do M-a bedziesz mama.... przestan płakac... to pogoda pewnie tak na Ciebie wpływa... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza zapadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK___ i co z tego, że nie mam @ buuuuu jak i tak test wyszedł negatywny i na pewno przylezie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×