Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Babolki, a wy gdzie wszystkie się podziałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam bóle jajników i krzyża....jestem 5 dni przed @ a od wczoraj w nocy mnie tak męczy. miałam stres, mam nadzieję, że wcześniej @ dostanę, bo cierpieć nie mam zamiaru. albo owu mi się przesunęła... cholera wie, moim zdaniem to ja owu nie miałam w tym cylku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj babole .... ja juz sie zapisuje chyba do gina na monitoring ciekawe czy ja mam owulacje czy nie.... wy cos doczuwcie a ja nie wiem czy to owulka czy moze mi kiszki sie buntuja.... w nastepnym cyklu bede wiedziała.... Patrycja i co rokzrecilas sie @-owo czy jeszcze niekoniecznie... REA a było bzyt.... dziewczyna bonda tylko raz i miała .... II kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babolki, bzyt to było 3 razy chyba przez miesiąc, tylko w tym cyklu to ja nie miałam objawów owu w tym samym czasie, co zawsze, tylko później chyba, albo wcale, więc nie wiem o co chodzi.... ale się tym nie zajmuję, męczy mnie tylko ten krzyż, może wcześniej @ przyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tepmki mierzyć nie zamierzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laski!REA a którąś z brzuchatek też krzyż bolał a to nie @ tylko fasolka się rozpychała ;) Folik ja jak mam owu-tak jak w tej chwili to czuje ból nisko w boku tam gdzie jajnik i raczej tego bólu nie da się z niczym pomylić tak samo jak nie da się pomylić bóli porodowych...ale wracając do tematu to w owu masz chyba śluz?I takie obserwacje wystarczą moim zdaniem.Po co to mierzenie tempki?Monitorowanie czy pękło czy nie i kiedy?Wcale nie trzeba się kochać w samo jajeczkowanie żeby być w ciąży.Nie lepiej się zrelaksować i dać ponieść naturze?Byłaś u gina Foliku i powiedział że wszystko jest OK!!!!!!więc nie zaprzątaj sobie mózgownicy owulacjami tylko bzzzzycz się z eMem kiedy chcesz i jak czujesz ochotę a w dniach płodnych zwłaszcza i fasolka będzie jak ma być.To nie my wybieramy moment na dziecko trzeba mieć dużo pokory myślę że może Bóg nam daje małego pstryczka w nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA pewnie że nie mierz tempki po co?aby się będziesz psychicznie nastawiać jak będzie pow.37 stopni Mi zawsze spadała dopiero godz.przed @!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wkoncu wrocilam do domu po poracy i teraz juz mam weeked:D Fermina30--------- No napewno masz nie rowno pod sufitem,niema sie co stresowac,jak ma byc dobrze to bedzie,tam na gorze juz to jest zalatwione i od niego wszystko zalezy:D Ale ja wierze ze bedzie wszystko dobrze:D Zycze powodzenia u lekarza i napewno ci zrobi usg i bedzie juz serduszko bijace widac:D Rea------------- Rea to bardzo sie ciesze ze masz dobry humorek tak samo i ja juz jak wiem ze mam wolne od pracy hehe.Do Nas wczoraj znajomi przyjechali i przywiezli takie pyszne ciasto ale ja twarda i moj eM tez nie dziekujemy to zjedli sami ale kawalek nam zostawili i jak pojechali to ja chcialam sie od raznu za to zabrac a eM mowi o 22 bedziesz jadla jutro zjemy po pracy do kawy,no i tak mnie odciagnol a pozniej se mysle babo zastanow sie!!! juz widac efekty jak jezdze na rowerku i cwicze i tu chcesz sie obzerac o nie!stanowczo mowie do siebie nie!!!!!! a teraz em przyszedl i mowi ze sie wazyl i 1kilo mnie od 1 tyg schudl a nic nie cwiczy buuu ja tez chce,ale posanowilam sobie ze robie sobie ze co tydzien sie waze i dopiero bede w poniedzialek a kusi mnie jak cholera wczesniej.a na kompie zrobie sobie tabelke ile cwiczy ile brzuszkow itp i zobaczymy kiedy beda efakty. Rea a ty slodkie wpinkalasz mielismy sie odchudzac!!!!!!!!!!! i duzo mineralnej wody i cwiczen!!!!!! i pokazemy na co nas stac:D No dokladnie schudniemy bedziemy super laski i dla zdrowia i dla fasolki:D Klaudia0405----- Dzieki za wiesci o tej nadrzerce zobaczymy czy mi chociaz troche zejdzie. dobra ide cos zjesc a pozniej cwiczenia i prysznic i potem kawka i bede.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola widzę że się zawzięłaś na dietę?Dobrze że M Cię wspiera to naprawdę dużo daje.A gdzie właściwie pracujesz?A i ja chyba poćwiczę brzuszki a co mi tam dawno tego n ie robiłam ;) Lola a nie będzie Ci szkoda tylu wyrzeczeń jak zajdziesz w ciążę to i tak pewnie troszkę znowu przytyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babole, domysłom precz! Klaudusia, nie zamierzam się już niczym denerwować, testami, tempami, mam to gdzieś:) Lolusia - no właśnie kurna budyń wstrząchnęłam aż miło, ale myślę że to nie ostatnia wpadka, wiesz jak to jest, czasami nie można tego opanować. NO nic, ale zadbałam też o cellulity i jelitka, zakupiłam specjalne specyfiki i leczę sie też od środka. dzisiaj pójdę na solarium może dla poprawienia humoru. Życzę wszystkim kozom miłego wieczoru, paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wody, lola ja mam problemy z przyswajaniem płynów. jestem jak wielbłąd, mogę nie pić wcale. ale się teraz zmuszam, bleee, woda jest ohydna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, no to super z tymi brzuszkami, nic nie zaszkodzi mieć mocniejsze mięśnie. super, papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia wiesz jakos juz mi sie organizm przyzwyczail do tego co jem a jem o wiecej niz polowe tego co jadlam z pol roku temu,ale dobrze sie z tym czuje,a jeszcze jak mi gin powiedziala ze lpiej by bylo jakbym zrzucila troche kilko,to nawet sie ciesze ze cwicze i zawzielam sie straznie bo chce superowo na weselu wygladac i pokazac wszystkim w rodzinie ze da sie schudnac a nie ze sie mowi ze chce a nic w tym kierunku nie robi.hehe A eM mnie dobija a nie wspiera bo on nic nie cwiczy a schudl 1kilo ale poszlam na gore i waga byla przestawione hehe kombinaotr,wkurzyl mnie ladnie.A co do ciazy to jak przytyje to bede sie starala caly czas cwiczyc kiedy bede dala rade po to wkoncu ten rowerek mam kuzynka tez urodzila 6mies temu i kupila sobie rowerek i jezdzi. Rea---- Powiem ci ze ja dzis tez na male 2 kawalki pizzy na obiad sobie pozwolilma bo mielismy w zamrazalniku i trzeba zjesc,jeszcze zostaly 4 golabki co ostatnio robilam,ale po tym juz nic kpl,tzn ja bede sie starala nie zjesc alejak nie bede miala nic na obiad gotowego to na szybko to wyciagne. A ja jutro pojade z kolezanka na babski wypad do miasta i pokupie sobie cos na cellulit i na piersi jakis krem zebym nie miala tkich sflaczalych jak schudne. To chyba na tyle moich wiesci,ja jestem caly czas na forum.I czekam na was.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----szukałam o tym płynie Kirka:)Chyba rzeczywiście niekoniecznie występuje po owu....Wyczytałam,że dla pewności czy ta owu była to nalezy zrobić mniej więcej 7 dni po badanie progesteronu i ono powinno rozwikłac zagadkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie jakis dobry krem na cellulit? bo jutro jade kupic ale niewiem jaki doradzcie:D i co jeszcze jakas gabka szorstka czy cus? a na podniesienie biustu wiecie co jest dobre?jak macie jakies rady dla mnie to czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA---ja używałam Vichy Lipometric i byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam dzieki,a z Nivea Goodbye cellulit? mial ktos?dobre to jest?kolezanka mi teraz tez pisze ze najlepsze to maseczka z kawy i oliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja myślę że na pewno o wiele lepsze jest Vichy niż nivea ale niestety i o wiele droższe....Mam małe pytanko jak macie owu to ten śluz jest czsem zabarwiony na brązowo?bo mam dziś taki rozciągliwy widać że płodny i tak jakby z plamieniem z @ dziwne?wczoraj mnie bolał jajnik i dziś przed południem a teraz już nie.Nie wiem czy to jest normalne?bo to nie są jakieś nitki krwi tylko śluz zabarwiony na brązowo mega rożciągliwy.... Piję popołudniową kawkę bo właśnie wróciłam ze spacerku z córcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko a co to za wpis taki jakiś jak nie Twój?Stało się coś?Co u Ciebie?opowiadaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc spacer kate wraca w niedziele do UK moze sie na topik zglosi tez.A tak to wszystko u niej w porzadku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia no zobaczymy jutro sie przejade i poszukam cos ciekawego:D,a teraz znikam na film:D bede ppzniej za 1h.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACERKU____ jesteś jeszcze? co to znaczy ..... czuje się do dupy? TY? Słonce co Ty mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i znowu jestem:D specer o co chodzi?? Pat a ty masz czas?to popiszmy cos o tej dianie pamietasz ostatnio pisalam z Toba na ten tema wieczor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski gdzie Was wszystkie wcielo????????????????????????????????? Haloooooo jestem ty:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam Was kobietki. Aktualizuję od razu tabelkę bo skoro dostałam 01.05 to następną dostane później. POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ......2 Lola83-1..............26.05........28-50.....nie.......2 6........8 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3........3 ewika74...............27.05.......27.........????........ 34 .......7 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ....11 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie...........25....,10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30.......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............14....30.04......26.10.09......... .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............12....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................14....11.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ DziewczynaBonda....7..................08.12.09.......... 33.............. Spacer w chmurach..10....06.05.......03.12.09...........22........... A więc tak: 1. spacerku co to za takie zwyczajne wpisy po tylu dniach nieobecności? 2.femnina tylko pozytywne myślenie 3. Patrycja bez takich no no tekstów, 4. ja mam dopiero 7 dc a jajnik pobolewa czasem. Chyba ciut za wczesnie 5. wczoraj mnie ścięło o 19 i tak spałam do 21.30 a potem miałam gotować obiadek na dzień dzisiejszy ale już nie miałam siły więc poszłam spać a rano od 5 urzędowałam w kuchni a potem zgwałciłam o 6-tej mojego M :D 5. kupiłam mojemu M wczoraj Salfazin, ani słówka nie pisnął, przeczytał opis i łyknął jedną ;) 6. itd, itp 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×