Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

A tempy nie mierzę regularnie teraz zmierzyłam to jest 37.4 idziemy z Becią łeb w łeb che che...:) Wiem po prostu to czuję że dostanę @.Brzuch zaczął pobolewać dosyć mocno,cycki bolą jak na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez mi podniesli cisnienie na restauracji...Dzwonie,bo gosc przyszedl do mnie i mowi,ze chcial room service,ale na rest nie odbieraja tel.No to dzwonie i faktycznie nic..dzwonie do baru,a oni do mnie,ze nie da rady sa zbyt zajeci..kij dzwonie na rest,odbiera dupek artur i mowi,ze nie bo jest zbyt zajety,to mowie do niego czy gosciowi tez to powie,a on do mnie,ze nie bedzie sie ze mna klocil przez tel no to piznelam sluchawka i zadzwonilam do menagera rest i on wzial zamowienie..ale mam juz dosc tego,ze jak kolezanka to mozna powiedziec ze mam sie bujac.Ciekawe czy powiedzieliby tak gdyby to Celine zadzwonila...wrrrrr co za dupek... jutro przyjde tu specjalnie po to zeby poskarzyc sie Celine,bo wiem ze ona ich opitoli tak,ze szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na następną, tylko że kolejne ciężarówki z topiku znikają. Jakieś czary normalnie. Mamuśki, ujawniajcie się, Fermisia, wracaj, mamusiu:) Klaudia, ja tez chcę niunię, nie mogę się doczekać. Kiedy poczułaś 1. ruchy dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer__ a no do 23...wrr Dzis jest 29 dc..starania tak sobie,bzz jest jak mamy ochote..dzis np bylo bo M zadzwonil,ze przyjedzie na obiad i mnie przy kzaji bzyknie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki jak mnie niema to widze ze sie odzywcie,ja ogladam ale weszlam na chwilke bo nie moge bez was zyc tak mnie wciaglyscie hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobrze Lola ;) my tu wszustkie od siebie pouzależniane jesteśmy... Chmurko ja pierwsze ruchy poczułam w 19tc co za uczucie...mówię Ci.Dopiero wtedy tak naprawdę poczułam że to dziecko we mnie jest,że żyje naprawdę.Takie uczucie że musisz się tą istotką opiekować i dać wszystko co najlepsze.A jak zacznie się ruszać to z każdym dniem coraz mocniej. Pamietam jak leżałam wieczorem i oglądałam tv chyba nawet M jak miłość i poczułam takie dziwne muśnięcie jak raz musnęło tak już nie przestało.Jak sobie to przypominam to aż płakać mi się chce...teraz też tego chce bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki wpadłam tu na chwilkę. Jutro jadę z synem do Wa-wy na kontrolę więc nie będzie mnie aż do poniedziałku. U mnie 24 dc żadnych objawów na @ i nawet nie wiem kiedy by miała przyjść dokładnie bo ostatnio sobie @ pofolgowała hehe. Jeśli się przysunęła na 30-dniowe cykle to mam jeszcze 6 dni do niej. Sama nie wiem. Ciekawe kiedy mi zrobi niespodziankę ? Wczoraj mnie znów chwycił taki skurcz- przykurcz w szyi. Mam zwyrodnienie już w kręgach szyjnych stwierdzone przez lekarza 3 lata temu i czasami tak mnie łapie. A więc ruszam się jak robot ani głową w lewo i prawo, w dół i górę. Dziś już mnie trochę puściło jest lepiej. Rano jutro wstaję o 3.30 bo mam pociąg o 5 do Wa-wy więc długo tu nie posiedzę. Kobietki trzymam kciuki by te @ nie przyszły do Was. Mam nadzieję że jak tu zajrzę w poniedziałek wieczorkiem to będą jakieś niespodzianki II kreseczkowe :D Pozdrawiam papa A i aktualizuję tabelkę i skaczę ciut w dół PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ........2 nowa81................26.05......30-32.................2 8..........5 Lola83-1..............26.05........28-50.....tak.......2 6.........8 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ........7 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............16.....27.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............15....27.05.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................15....25.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..13..25 i 28.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzę o takim przeżyciu, nie mogę się doczekać... Pukam do maleństwa tak dla zabawy, bo wiem, że ono tam pływa i czuje, że mamusia się dobija, ale ja nic jeszcze nie czuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLaudia az mi sie lezka zakrecila..jak Ty pieknie o tym piszesz.. Jak ja bym chciala tego doswiadczyc...ehh...chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to naprawdę cudowne uczucie i moim zdaniem bije na łeb nawet oglądanie na usg.Chmurko poczekaj jeszcze miesiąc no może półtorej jesteś szczupła więc ruchy poczujesz prawdopodobnie coś około 19-20tc. Ania a my musimy na razie uzbroić się w cierpliwość...:P Ja kocham dzieci i one to czują naprawdę i nawet takie niespokojne dzieci jak biorę na ręce to się uspokajają bo chyba czują mój spokój wewnętrzny nie wiem?w każdym razie jak urodziłam swoją córcię to mówię Wam dziewczyny przez pół roku ja nie słyszałam płaczu własnego dziecka.Ona tylko jadła i spała,bawiła się.Usypiała uśmiechnięta i taka sama się budziła.Teraz dopiero trochę się buntuje jak to 3-latek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika a Ty nie myślałaś o jakiejś rehabilitacji?masażach?Może by coś dały?To musisz sie wyspać na jutro.A co jest Twojemu synowi?jeśli mogę spytać?Bo wiem że jeżdzisz regularnie.To coś poważnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i cierpliwosc..hm..moze w koncu sie jej naucze..bo u mnie z tym kiepsko..dobija mnie tylko to,ze cykle takie dlugie sa..ze jak raz nie wyjdzie to potem trzeba czekac najpierw na owu potem na wynik i zawsze ta nadzieja...i rozczarowanie.. mowie Wam Babki-jak @ przyjdzie to sie tak ubzdryngole,ze szok..a co tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia mój syn za kilka lat będzie miał w Warszawie operację przesunięcia żuchwy a teraz leczy ortodontycznie zęby aparatami. A z tą szyją to wiem że powinnam chyba mieć jakieś ćwiczenia ale wiesz jak to jest czasu zawsze mało a poza tym nawet nie rozglądałam się gdzie takowe u nas można wykonywać. Na razie laseczki spadam i idę nyny 😴. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, naczytałam się forów, Klaudiów i teraz będę tylko myśleć o tych kopnięciach:D Jak ja zasnę?:P A czytałam, że niektóre dziewczyny czuły już w 15-17 tygodniu, ale ja chyba nie jestem na tyle szczupła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie zasniesz to ci sie fasolka odwdzieczy i jak juz ja poczujesz to bedzie w nocy kopac tak,ze szok-zobaczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i se poszly...zostawily mnie...sama...jak palec... A gdzie Pati??? Pati ja Cie wolam..Co to za urlopy?? Smutno mi...buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa Spacer zeby Cię kopniakiem nie obudziło przypadkiem cha cha!!!!To przyjdzie niespodziewanie tak samo jak 2 kreski na teście.Czekaj kochana bo jest na co ;) ale licz się z tym że jeszcze z m-c na pewno nic nie poczujesz bo w tak wczesnych tyg 15-16tc owszem mogą czuć ruchy ale raczej kobiety przy drugim dziecku.Pierwsze się musi tam najpierw dobrze rozkokosić... Ania nie smutaj zaraz koniec zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika czyli czekacie z operacją aż syn skończy 21 lat?wtedy chyba przestaje rosnąć i o to chodzi.Wszystko trzeba przejść niestety ale o siebie też powinnaś zadbać i pójść na rehabilitacje na jakieś zabiegi. Lola i kto wygrał?bo dziś finał a ja nie oglądam tylko tutaj siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie ciesze az sie pobeczalam ale wyslalam chyba z 10smsow na nia moze pomogly:D super normalnie szok!!! nalezalo sie jej super spiewa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobranoc kobitki.Ja jeszcze 45min i tez lece i zaczynam moje 3 dni wolnego.. Milej nocki Wam zycze i kolorowych snow papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem kto to jest,ale dobrze,ze wygrala jesli zasluzyla.. Ja jestem troche w tyle z tymi naszymi "gwiazdami"..teraz to kazdy kto pojawil sie nawet w reklamie staje sie gwiazda..A dla mnie miano gwiazdy to cos wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Ona gra Majke w M jak milosc.sliczna mloda dziewczyna zna bardzo dobrze ang slicznie spiewa po ang jak i po polsku i wlosku takze zasluzyla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa to teraz wiem juz kto to.Ogladam M jak milosc,ale nie znam jej z prawdziwego nazwiska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×