Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Nikamo, to trzymam kciuki też za ciebie. Z tą tempą to wiesz, może spaść kilka godzin przed samą@. ale z tą nieszczęśliwością może trafiłaś, bo jak masz burzę hormonów, to może, może... Lola, a czujesz jakiś ból w trakcie bzzzz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miejmy nadzieje ....ale juz się nie nakrecam jak wczesniej bo potem tylko rozczarowanie... LOLA________ a z ta wagą to ostroznie nie waż sie czesciej niz raz na tydzień bo jesli cwiczysz to moze ona nawt wiecj pokazywac poniewaz miesnie są cięższe od tłuszczu ,ale podziwiam Twój zapał do ćwiczen .Ja jakos nie moe się zmobilizowac choc w tamym tygodniu zaczełam chodzic na steperze wieć może uda mi sie systematycznie ćwiczyć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea nie czuje zadnego bolu o dziwo bo tak to jak sie kochalismy do bolalo mnie czasami ale wczoraj inna pozycja bya takze ja mialam przewage i nic nie bolalo lagodnie bylo hehe:Da co? nie nakrecaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babolki co z Wami Pati mfigielek Folik kurde baby odzywac siebo ja na 12 do roboty ide i wtedy sie pewnie beda odzywaly buuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, a jakie masz menu dzienne? moje się rozszerza codziennie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano kawa pozniej sniadanie kanapka z weglina i serem bialym oczywiscie chleb ciemny pozniej w pracy jablko i o 17 zupa jarzynowa to na dzis a wieczor jeszcze kiwi albo tez jablko i tyle i woda minralna i kawa rozp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mało lola tego jedzenia.... lepiej bez chleba na śniadanko i jakieś mięsko gotowane na obiad - dłużej trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no wiem na dzis zupka ale jutro moze rybke na warzywasz albo miesko na warzywach ni zebym caly czas jadla zupy costy a chleb mnie trzyma na sniadanie 1-2 kromki nie zaszkodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folki32
Witam lalki... Nic nie czytałam co u Was nadrobie poxniej pewniekiem.... u mnie nic ciekawego nadal biore antybiotyk jeszcze do piatku..... niby juz dobrze ale jeszcze cos tam czuje ze mi rzezi....ale juz tronke.... z M-em nam sprzeczki ciagłe o Ż.... i nie jest z Nim za dobrze.... jakos zamiast sie przyblizac to my sie oddalamy.... bzyt.... odchodzi jakos w zapomnienie.... i przytulanie zwyczajne troche tez... Ż mnie wkurza i o to ciagle z Mem sa kłótnie.... wszystkie nasze kłótnie sa przez nią..... wrrr.... wiem wiem - wyprowadzic sie.... sama juz nie wiem.... co robic.... jest mi zle... bo juz M-a troche za to zaczynam nielubic.... odsuwam sie przez nerwy na ta wredna babe..... niby to jego matka a wszystko czyni tak bysmy sie kłócili.... nie rozumiem jej ze ona nie chce szczescia M-a jako swego syna....mam wrazenie ze doprowadza do tego abysmy sie klocicli... i sie z tego powodu cieszy... dziwna kobieta////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, a on staje po stronie matki? wiesz, że ty też zołza jesteś mała i nie popuścisz? wiesz. wina może po obydwu stronach leżeć, a twój chłop po środku stoi, i jak nie zrobi, którąś urazi.... o ile nie staje zawsze po jej stronie, bo to też nie byłoby w porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laski ja ide na rowere jeszcze i do pracy bede wieczorpapa milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA to - jest tak ze on sie boi zwrocic uwage Ż.... a mi zwraca... a ja jak sam piszesz sie nie daje.... i chce isc cos wyjasnic do niej to on mnie powstrzymuje a sam tez nie zwraca jej uwagi.... i miedzy nami kłótnia..... REA poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tylko na chwilke nie jezdzilam na rowerku bo jakbym tak czasem byla wiecie to wole nie jezdzic.Jak narazie to zmierzylam tempke i jest 37 ale to rano po wstniu juz z lozka sama niewiem niema sie co napalac i terzjuz zadnych plamien ani bulu brzucha ani piersi nic niewiem co jest grane tylko do wc czesto chodze a mozeprzez to ze popilam duzo. Dobra spadam dotej roboty niechce mi sie wogloe,ale coz trzeba:( Bede wieczor.milego dnia.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki a ja już kawe zaliczyłam i teraz obiadek gotuje @ jak nie było tak dalej niema hmmm ale z testem poczekam nawet do końca tygodnia jak nie przyjdzie bo po co wcześniej ale jeszcze zobacze bo ewentualnie jutro rano by sie przydało testować bo ide do koleżanki na małą imprezke i musze wiedzieć czy mogę sie czegoś napić. Kurde a wiecie co nawet to plamienie już sobie dało spokój a wczoraj wypiłam 1 piwo żeby @ pogonić bo jak miała być już wczoraj to chciałam żeby już była a nie w kulki ze mną gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tempka dziś rano po przebudzeniu była 37 :-) dziś jest pewne ze nie dostane @ bo ja jak mam dostać @ to już rano jest niska a naprzykłam wieczór @ przychodzi. Może sie udało z tym zaklepywaniem maja. Ania a Ty jak @ przyszła Klaudia melduj sie w tym samym dniu u nas @ miała być dawaj relacje co i jak a może już testa robiłaś i maj jest Twój?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata to czekamy wspólnie u mnie prawie to samo. Tzrymam kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo ja mam nadzieje ze komuś sie wreszcie udało z nas w tym miesiącu zafasolkować bo tyle nas było na maj i co żadna by nie trafiła??????? Ja jakoś podświadomie czuje że @ nie bedzie ale poczekamy zobaczymy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny która zna sie na tych szyjkach macicy bo moja uciekła daleko że ledwo ją sięgłam i jest taka jakby miękka i mniejsza niż zwykle a tamtym cyklu wiem ze była taka blisko i twarda i @ przyszła a teraz nawet plamienia nie miałam jak sprawdzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w sumie to nic nie czuje ,w tamtym miesiacu byłam pewna że to juz.. a niestety a teraz to nic nie wiem. Z jednej strony bardzo bardzo pragne dzidzie a z drugiej to boje się czy z wszystkim zdazymy..ślub ,kupno domu... Czasmi to sama nie wiem czego chce,czy poradze Sobie z tym wszystkim...Brrr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sie wszystkie babony podziały wracać ja tu potrzebuje pomocy i to szybko WRACAĆ BIEGIEM!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo dacie sobie rade z wszystkim a w tej chwili dzidzia jest naj naj ważniejsza a jak bedzie fasolka to ktoś Ci pomoże przeprowadzać sie. Nikamo widze ze w Niedzicy byłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w długi weekend byłam :) I tak mi sie tam podobało że teraz w długi weekend czerwcowy wybieramy sie po raz drugi.:) Wiem ze dzisdzia jest najwazniejsza z reszta mam juz swoje lata i nie mam na co czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laski!U mnie termin @ był na wczoraj ale jakoś jeszcze nie przylazła.Tyle że krzyż mnie rwie non stop i w brzuchu nisko coś burczy pewnie @-szon marudzi...;) Tempka podwyższona. Chmurko a szyjkę macicy badałaś?jaka powinna być przed @?bo ja mam nisko ale jakoś daleko-schowała mi się ;) pchi... Ja dziś urządzam wielkie sprzątanie i gotuję właśnie rosołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka, ja też nie pomogę, nie badam u siebie, ale czytałam, że w ciąży szyjka jest \"rozpulchniona\" cokolwiek to znaczy. więc raczej miękka:) no zaciskaj mocno nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurna laski, nie ma małpiszonów!!!! superowo, to chłodzę jakiego szampanika?:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, Beatka - macie super punktualne @, czy różnie to bywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Klaudia a u mnie ta szyjka daleko i miekka ha ha może którejś z nas sie udało a mnie już nic nie boli ani brzuch plecy nic tylko jeszcze cycochw wielkie ha ha mój M sie cieszy z tego powodu. Nikamo ja w tamtym roku byłam prawie co tydzień w Niedzicy bo jest bardzo fajnie a we wakacje można sie kąpać we wodzie i ratownicy są. Polecam żebyście popływali statkiem jest super a nie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA ja mam zawsze w terminie zawsze 28- 29 dni a tu dziś 30 i nic cicho jak niewiem he he nogi tak zaciskam że aż boli mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×