Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

aniu widze ze mam tak samo jak ty i wogole snia mi sie jakies zakazenia w zwiazku z ta moja ciaza. przez póltora roku staralismy sie o dzidziusia i jak juz nie mialam nadziei zobaczylam te dwie upragnione kreski. ale ja sie jeszcze nie ciesze:( dowiedzialam sie o ciazy w 4tc, teraz jestem w 5tc i jestem zalamana wlasnie boje sie tego ze lekarz moze mi cos takiego powiedziec jak tobie klaudio, ale tez uwazam ze ten twoj lekarz sie nie zna i jak moze ci robic tak wczesnie usg przez brzuszek? ja mialam od razu tydzien temu robione usg dopochwowe i to prawie nic nie bylo widac tylko taka ciemna mala plamke. klaudia nie trac nadziei, moze idz do innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyskie sie martwimy wszystkie chcemy mieć zdrowe bobaski a to czego sie naczytamy w internecie niestety jest straszne i dużo jest dla nas a raczej fasolek zagrożeń ale ja myśle że każda z nas kiedyś bedzie sie śmiała z tego jak sie martwiłyśmy. dzieci będą zdrowe. Ja pamiętam przy pierwszej ciąży to USG przez brzuszek miałam dopiero po 20 tyg. a tak to dopochwowe i nie martw sie Klauduś bo takie usg jak miałaś to niema sie co dziwić ze gin nic nie widziała bo jak a tam siedzi sobie malutka zdrowa fasolka i ja w to wierze :-) Ide robić obiadek odezwe sie później wieczór bo wnet jake do eMn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście wszystkie kochane.Ania masz rację i mnie też to dziwi że po zrobieniu usg przez powłoki brzuszne stawia mi taką diagnoze.Dlatego jestem umówiona jutro z innym ginem który ma najlepsze usg w mieście i przez kilkanaście lat był ordynatorem. Beatka___bhcg wynosi 82029.30 a norm żadnych nie podali.Jutro mam zrobić nastepne bhcg kazał mi drugi gin.Nie wiem jak przeżyję jutrzejszy dzień?To jest jak najgorszy koszmar.Zaśniad groniasty?ja też pierwsze słyszę ale poczytałam i niestety nie są to dobre wieści bo jeśli po zabiegu bhcg nie spada to trzeba brać chemię czyli to rodzaj nowotworu.Brzuch mnie nie boli wcale tylko krzyż.Krwawienia nie mam.Ten drugi gin powiedział że przy zaśniadzie powinnam mieć mdłości lb wymioty ja nie mam ale nie zawsze też muszą być.I powiedział że nie można stwierdzić zaśniadu przez usg przez brzuch.Boże jak ja bym chciała usłyszeć że jest dobrze chyba poszłabym na kolanach do Częstochowy. Dziękuję Beatko za modlitwę myślę że tylko w niej moja nadzieja.Mój M też był rano w kościele.Teraz niestety pojechał do pracy i wróci rano. Dzisiaj moja córeczka powiedziała że chce braciszka i dlaczego leżę?czy pójdę do szpitala?dziecko wszystko czuje chociaż jej nic nie mówimy. Nie wiem dlaczego moja gina postawiła mi taką diagnozę i nawet nie zaproponowała mi usg dopochwowego?być może była pewna że jest żle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poddaję się na razie i mam cichą nadzieję że wszystko jeszcze może być dobrze.Nie mogę zrezygnować i postawć już krzyżyk na moim maluszku może gina postawiła ale nie ja.Nie poddam się bez walki na pewno.Zrobię wszystko co możliwe.Boję się bardzo tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko niczym mnie nie uraziłaś przytaczając przykłady spośród swoich znajomych.Ja zdaję sobie sprawę że takie rzeczy się zdarzają ale muszę być pewna na 100% że wszystko jest sprawdzone.Robiła mi usg w szpitalu i kazała w poniedziałek czyli jutro iść na oddział leżeć mieli zrobić bete i powtórzyć usg no i co by tam zobaczyli na tym samym co ona robiła?Dlatego idę wszystko sprawdzić na usg dopochwowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno poszłam na to usg wczoraj z pustym pęcherzem a powinnam z pełnym ale nie wiem czy to by miało jakiś wpływ?najbardziej obawiam się tego zaśniadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia nie martw sie za wczasu, czytalam wiele wypowiedzi na takie tematy i duzo tam bylo przypadkow ze lekarz sie pomylil i bylo wszystko w porzadeczku:) zycze ci aby u ciebie tez tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia głowa do gory - sprawdz wszysko u 3 roznych lekarzy !! Pozdrawiam was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laski. Widze ze tu kobitki rozmowy toczycie,my bylismy w kosciolku pomodlilam sie o zdrowie dla Klaudi i fasolki musi byc dobrze:-) potem bylam u kolezanki na kawie i teraz wrocilam do domku i robie obiad bo eM jednak o 16 dopiero bedzie. Co tam u was slychac?wiatm nowa kolezanke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja przyznaje, że zmęczona wekend na uczelni a jutro znowu do pracy :( musze zaatakowac dzis eMa !! zrobie mu dobra kolacje i atak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg dzialaj dzialaj,kurde jaka jestem wsciekla na siebie ze nie obudzilam sie o 6 i nie zmierzylam tempki cos spie twardo od kilku dni hehe moze dlatego ze okolo 24 chodze spac a nie tak jak wczesniej o 21-22:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajin
Zapraszamy do zapoznania sie z oferta tajin - marokanskich naczyn ceramicznych do gotowania na ogniu, plycie elektrycznej, na grilu lub w piekarniku. Sklep rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze tu nadal cisza trzeba sie zmywac chyba z tego topiku na stale bo jest coraz gorzej . Rea wcielo sie mfigielek tez Folika tez kurde masakra co sie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola dziewczynki ozyją jak wroca w poniedzialek do pracki spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze u wszystkich samopoczucie lepsze DUZO ZDROWKA DZIEWCZYNY , MILEGO WIECZORU I SAMEGO POZYTYWNEGO MYSLENIA... sciskam serdecznie bo to podobno pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny...ja juz staram sie od roku..moje zmartwienie jest takie iz poronilam 2 razy..pierwszy raz koniec 3mc a droggi 7tydz...juz minol ponad rok od tego zdarzenie i sie staramy,,lekarz powiedzial ze po roku moge sie znow starac mam nadzieje ze wkacu mi sie uda..juz pragne tego malenstwa jak niczego na swiecie..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc nowa kobietko na topiku dobre slowo, czasem dobra rada, uścisk (dzieki Orcio) jest lepszy od .... wierz mi jest nam tu czasem naprawde ciezko wszystkie staraczki pozdrawiam!!! Brzuchacze - dbać o fasolki bo za pare lat zaczną pyskowac !!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32.......6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 Meg75 ................26.06.........29.......tak......34....... ojjj... ewika74...............04.07 około????.........nie.......34 ......... Orcio...................22.06.......?................... ...30........6 Annolia................02.07.........28.........tak..... ..27........2 joanna84.............27.06.0.......28.........nie....... 25.........2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 patrycja75...........07.06.......32..........tak........ 34 .......11 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 nowa81................27.06......30-32.................28..........6 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............18....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................19....23.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..16......lipiec......03.12.09..........22.......... . Fermina30............ 10.......25.05......05.01.10.... . .31 .........? Klaudia0405...........7.......30.06......02.02.2010..... ....2 6........ Beata2611............7........29.06......?????????????.. ........26.......... Anka323..............5........16.06.......30.01.10...... .....23 zmieniam miejsce w tabeli.znowu czekanie po owulce.te 2 tygodnie niepewnisci to koszmar. KLAUDIA ja sie modle za ciebie codziennie i cos mi podpowiada, ze wszystko bedzie dobrze.dzwne, ze mialas robione usg przez brzuch.ja n tym etapie ciazy mialam tylko przez pochwe.wiec jeszcze nic straconego.musi byc dobrze!pozdrawiam cie cieplutko.jak tylko masz ochote sie wygadac mozesz smialo do mnie pisac.maila mojego masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32.......6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 Meg75 ................26.06.........29.......tak......34....... ojjj... ewika74...............04.07 około????.........nie.......34 ......... Orcio...................22.06.......?................... ...30........6 Annolia................02.07.........28.........tak..... ..27........2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 patrycja75...........07.06.......32..........tak........ 34 .......11 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 joanna84.............27.06........28.........nie....... 25.........2 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............18....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................19....23.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..16......lipiec......03.12.09..........22.......... . Fermina30............ 10.......25.05......05.01.10.... . .31 .........? Klaudia0405...........7.......30.06......02.02.2010..... ....2 6........ Beata2611............7........29.06......?????????????.. ........26.......... Anka323..............5........16.06.......30.01.10...... .....23 pozdrawiam was wszystkie dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia i jak sie czujesz??????? daj jakoś znać co z fasolką mam nadzieje ze wystarczająco sie wymodliłam z Twoje maleństwo. Ja byłam dziś w kościele a później pojechałam do Niedzicy na chwilke ale pogoda sie udała tylko strasznie wiało. Lola nie przejmuj sie tym że rano sie nie obudziłaś jak i tak już po owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie porozmawialam z siostra i juz sie tak nie martwie:) czesciej jest wszystko ok a nie odwrotnie wiec obiecalam sobie ze nie ma co sie martwic za wczasu i nie denerwowac fasolki:) glowa do gory:) pozdrawiam wszystkie brzuchatki i starajace sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko z fasolką?nie wiem?nic już nie wiem...nic mnie nie boli nie mam plamień i czuję się dobrze.Ale psychicznie jestem załamana.Dzwoniłam do giny bo wcześniej robiła mi cytologie,pytałam czy ma wynik i powiedziałam że wczoraj przyszłam na usg z pustym pęcherzem czy ma to jakieś znaczenie a ta na mnie wyskoczyła że nadużywam tel.i w ogóle że mi nic nie będzie tłumaczyć ona w ogóle nie wie o co mi chodzi?i że dała mi skierowanie do szpitala to co ja od niej chce?Dacie wiarę?a chodziłam do niej cała poprzednią ciążę i swoje dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Ty już nie idż do niej zmień gina a jak chodziłaś do niej prywatnie to masz prawo wziąć sobie wyniki badań bo za nie zapłaciłaś. Ale wredna baba jestem w szoku Klaudia moim zdaniem to ona sie pomyliła ale wtedy ja bym nie zostawiła tego w spokoju przez te nerwy tylko bym jej opinie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mąż mowi że jeśli nie miała racji to on już jej pójdzie i powie co o niej myśli.Chodziłam do niej prywatnie tyle że ona nie ma u siebie usg w gabinecie tylko robi nieodpłatnie w szpitalu i wielką łaskę mi teraz robi.Boże po takim czymś co ona mi powiedziała to się dziwi co ja od niej chcę?Dla niej to jakby był skaleczony palec-zero emocji.A co myślisz Beata o tym zaśniadzie?bo mi drugi gin powiedział że to raczej jest rzadkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia i co ty jej powiedzialas? ja bym babe zjechala jak psa! przeciez to suka jakas, no normalnie na twoim miejscu to bym mena wyslala zeby jej niezle naublizal. no do cholery jasnej co za baba wredna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic jej nie powiedziałam bo już nie mam siły na kłótnie i tak jestem wykończona psychicznie i fizycznie.Jestem jak cień człowieka,2 kg schudłam.Nie wiedziałam że jest takim podłym człowiekiem bez serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×