Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

no nie wiem , jesli owu byla wczoraj to 24h i juz po wszystkim. a gdzie czas na maraton pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy bedzie bzz jak bedzie ochota i tyle a mysle ze wieczor eMa dopadne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to roznica 0, 7 wiec na co czekasz kochana , poszukaj tych chetek na bzzzyyy i do dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciagu dznia normalnie wzrasta o 0,5 rob jak uwazasz i jak czujesz ale ja bym nie czekala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia .... ja musze zaczac robic obiadek wiec narazie musze sie wylaczyc pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze tu nadal cisza takze ja zmykam cos porobic.poukladam pranie poprasuje.bede pozniej.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki.j od 3 dni robie testy owulacyjne. sroda - 2 identyczne kreski czwartek - testowa troszke ciemniejsza od kontrolnej piatek - testowa duzo ciemniejsza od kontrolnej czwartek i piatek bylo bzzz, myslicie, ze dzisiaj tez powinnam sie kochac? to nie bedzie za czesto? owulki chyba jeszcze nie bylo bo tempka stoi.mysle, ze bedzie dzis lub jutro.a wiec robic bzzz czy dzisiaj przerwa? KLAUDIA pisz co u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Witaj no to masz szczescie ja robie od 11dc testy owul i druga kreska jest ale taka bladziutka a dzis juz mam 19dc takze niewiem co i jak dzis mi tempka skoczyla o 4 stopnie takze na pewno bedzie dzis bzzz ale niewiem czy owulka idzie czy co ten skok oznacza.a co do ciebie to wydaje mi sie ze co 2 dni jest dobrze ale niechc sie tez kto inny wypowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola ja jestem ledwo żyje tak mnie dziś męczynie jestem w stanie nic zjeść a ja już myślałam że mi przechodzi a to pomyłka padam a jeszcze ta paskudna pogoda fuj leje i leje i nic sie nie zmiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie nie fajnie sie czujesz moze ci szybko przejdzie:) a mi dzis tempka o 4 stopnie podskoczyla wczoraj rano o 6:00 mialam 36,3 a dzis 36,7 hmm czyzby owulka szla neiwiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po staremu ledwo żyje spać mi sie chce i na wymioty mnie cały czas siągnie nie mam już siły. jestem głodna a jak zobacze jedzenie to mnie zaczyna męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja jak miałam owu ostatnio jak mi sie udało to też mnie mdliło i tak dziwnie sie czułam i co udało sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm to fajnie ale wlasnie dzis sie jakos tak dziwnie czuje niewiem czemu moze faktycznie owulka idzie sama newiem.A jaka mialas tempke przed owulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi i wkońcu obserwowałam wszystkie dolegliwości jakie miałam i sie wreszcie udało bo wiesz już miałam dość tego już mnie też to złościło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja już ostatni cykl dałam spokój z temperaturami śluzem i ze wszystkim postanowiłam bzzz jak ochota bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Lola ja niestety musze kończyć ide sie szykować na grilla bo idziemy z eMn do jego kolegi na 40 urodziny a tak mi sie nie chce i jest jeszcze pogoda paskudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×